Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 1175 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 639 1139 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2761 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Salutare tuturor. Am observat ca au aparut pe trackere jocuri de PS3 in format ISO 4gb respectiv 8 gb , se modeaza in sfarsit PS3-ul?Am copiat iso-ul pe un stick si am incercat sa testez insa fara succes In nfo nu se da nici o indicatie, stie cineva despre acest lucru?

  2. #2762 SP
    Member sentyno's Avatar
    No warez meh !

  3. #2763 SP
    Member Cristache07's Avatar
    OK! Nu am vrut sa evidentiez asta, se poate moda PS3-ul sau nu?

  4. #2764 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    nu

  5. #2765 SP
    Member MSlv's Avatar
    imaginile alea probabil au aparut in caz ca odata se va reusi modificarea ps3-ului. deocamdata sunt inutile. si nici nu prea am mai auzit vorbe despre vreun nou pas spre vreo reusita.

  6. #2766 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Eram entuziasmat.Stiu foarte bine ca momentan nu s-a reusit nimic dar na... nu strica cu nimic daca intreb

  7. #2767 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Stie cineva ceva de Fat Princess? Trebuia sa iasa in iunie dar se pare ca au fost ceva probleme. Eu abia il astept si pare foarte fun in multiplayer. Ceva info?

  8. #2768 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    jocul este teoretic planificat pentru Q3 2009 asa ca pina in septembrie cu siguranta o sa iasa.

  9. #2769 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Stie cineva cum se numeste melodia care incepe in min. 4?Va rog ,o caut ca disperatu' de alaltaieri si nu dau de ea..

    PS: Cine NU a termiant jocul sa deruleze pana acolo deoarece inainte este finalul jocului si nu as vrea sa va stric palcerea de a il juca(nu am cum sa pun spoiler)


    LINK:
    Joan Baez - Here's To You :

    cauti tu o varianta mai buna, aceasta e doar un exemplu. Cheers

  10. #2770 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  11. #2771 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    cum imi pot conecta PS3-ul la internet ? am net de la RDS cu user si parola...

  12. #2772 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Selectezi ppoe de unde faci setarile de internet, user+ pass de la rds si totul pe automat.Functioneaza fara probleme.Si eu am RDS

  13. #2773 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    mersi cristache07, dar la adresa ce pun ca am pus orice si'mi zice ca e gresita.. contul il fac pe US..

  14. #2774 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Stiti cumva de ce imi sacadeaza GTA IV ? Mai ales cand am viteza si merg printre masini.Exista vreo optiune in joc ? Nu e setat corect PS3-ul ? Jocul l-am avut si pe 360,si nu se misca asa,stie cineva care e problema?

    Multumesc!

  15. #2775 SP
    Member MSlv's Avatar
    in cazul in care nu ai ps3-ul pus intr-un loc fara aerisire, asa face el. si eu am intampinat momente in care sacada, chiar si fara sa merg cu viteza, in urma unui accident in lant

  16. #2776 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  17. #2777 SP
    Banned mano's Avatar

    Exclamation salut

    am si eu o intrebare...dak am un dvd cu fifa 09 zona 1...pot danloda de p playstation store add-onurile din europa...sau pot juca multiplayer in europa...vreau sa imi cumpar fifa 09 zona 1 l-am gasit mai ieftin...dar nu stiu dak renteaza..dak nu pot folosi serviciile online..astept un raspuns..mersi frumos

  18. #2778 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    mersi cristache07, dar la adresa ce pun ca am pus orice si'mi zice ca e gresita.. contul il fac pe US..
    ma ajuta si pe mine cineva cu o adresa, am pus adresa unui hotel si tot imi nu a mers.. imi explica si mie cineva cum sa pun, va rog frumos..

  19. #2779 SP
    Banned mano's Avatar
    stie cineva sa imi raspunda si mie

  20. #2780 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by mano View Post
    am si eu o intrebare...dak am un dvd cu fifa 09 zona 1...pot danloda de p playstation store add-onurile din europa...sau pot juca multiplayer in europa...vreau sa imi cumpar fifa 09 zona 1 l-am gasit mai ieftin...dar nu stiu dak renteaza..dak nu pot folosi serviciile online..astept un raspuns..mersi frumos
    Poti juca pe serverele Europene, dar nu poti dowloada add-onurile din Europa pentru ca noi nu putem cumpara decat de pe PSN US. Oricum nu ti-ar fi mers DLCul pentru ca zona acestuia trebuie sa corespunda cu zona jocului. Cel mai bine ia jocul zona 1, asa vei putea lua si DLCul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts