Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 157 of 1175 FirstFirst ... 57 107 147 155 156 157 158 159 167 207 257 657 1157 ... LastLast
Results 3,121 to 3,140 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3121 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    probabil ca sunt bune..nu are cum sa iti afecteze controller-ul

  2. #3122 SP
    Member sentyno's Avatar

  3. #3123 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Playstation Motion Controller apare in primavara 2010 si il vom avea in casele noastre in vara. Scrie in revista "psw" (w= un 3 intors)

  4. #3124 SP
    Banned Mario's Avatar
    deci mi-am facut cont de psn si la el am scris ca sunt din US dar cand intru,zice ca regiunea mea nu e suportata de ce?controleaza ip-ul nu doar tara de la cont?

  5. #3125 SP
    Member MSlv's Avatar
    cand intrii pe store?

  6. #3126 SP
    Banned Mario's Avatar
    da si home mai multe

  7. #3127 SP
    Member 5uNNy's Avatar


    Dau faliment aia de la Wii dupa ce se dezvolta k lumea latura asta la PS3

  8. #3128 SP
    Member sentyno's Avatar
    Nu cred ca iti controleaza ip`ul, ca daca ar fi fost asa si-ar fi dat seama ca ip`ul meu nu este din california lol

  9. #3129 SP
    Member MSlv's Avatar
    stiu ca doar la vidzone iti controleaza ip-ul... mie store si home mi-au mers atat pe US cat si pe UK.

  10. #3130 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Cred ca ai gresit ceva si ai trecut Romania pe undeva. Altfel n-are cum sa se intample ce ai scris tu.

  11. #3131 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Dau faliment aia de la Wii dupa ce se dezvolta k lumea latura asta la PS3
    Si daca mai scade pretu' !

  12. #3132 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Dau faliment aia de la Wii dupa ce se dezvolta k lumea latura asta la PS3
    Quote Originally Posted by Rockstar View Post
    Si daca mai scade pretu' !
    nu va faceti griji pentru nintendo, nu vor da faliment. va vine sa credeti sau nu, nintendo are vanzari incredibile atat pe partea de hardware si software si vor continua sa aibe. ca sa va faceti o idee cititi articolul acesta
    http://www.consolegames.ro/forum/f68...spectaculoase/

  13. #3133 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Au si o sa aibe in continuare pentru ca din ce in ce mai multa lume cumpara de la Nintendo,oricum si Sony a urcat foarte mult de acu' cateva luni, in timp ce Microsoft scade in permanenta....baietii aia ar trebui sa rezolve RROD-ul ca altfel dau faliment, n-au mai scos nicio alta consola decat Xbox360, nimic portabil, gen PSP sau Nintendo DS....

  14. #3134 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    A publicat Pachter un studiu despre o eventuala portabila de la Microsoft si a zis ca nu merita, ar fi un epic fail, nu prea are pe ce piata sa se axeze.

  15. #3135 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  16. #3136 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    salut..am o intrebare, am vazut la al.tex un ps3 de 40 gb, e reconditionat oare?

  17. #3137 SP
    Member 5uNNy's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Au si o sa aibe in continuare pentru ca din ce in ce mai multa lume cumpara de la Nintendo,oricum si Sony a urcat foarte mult de acu' cateva luni, in timp ce Microsoft scade in permanenta....baietii aia ar trebui sa rezolve RROD-ul ca altfel dau faliment, n-au mai scos nicio alta consola decat Xbox360, nimic portabil, gen PSP sau Nintendo DS....
    Citisem undeva p un forum k dak xb360 e modata ntru-un mod anume, cu nuj ce chip, cik nu mai da RRod..dar ma rog aici vb d PS3 ..si d concurenta care o va avea nintendo ..wii are vanzari mari pt k foarte multi oameni nu dau importanta la detalii..prefera distractie la un pret acceptabil..si km asa e q wii..pt pretentiosi exista ps3 unde fiec�rui detaliu i se da importanta..

  18. #3138 SP
    Member sentyno's Avatar
    si il vei vedea acolo pana se duce unu care nu stie si il cumpara.

  19. #3139 SP
    Member sentyno's Avatar
    lol pai acel chip are trebuie sa receasca procesoru. Ar revolutiona tehnologia pe care o stim lol
    ps : dezvata-te de stilul ym la scris

  20. #3140 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by sentyno View Post
    lol pai acel chip are trebuie sa receasca procesoru. Ar revolutiona tehnologia pe care o stim lol
    ps : dezvata-te de stilul ym la scris
    Eu am zis doar ce am gasit p un forum..

    Ps: am tastat de pe mobil..si nu e asa confortabil sa scriu fara prescurtari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts