Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 1175 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 663 1163 ... LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3241 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu, eram ironic

    a aparut in anul 2000. my bad

  2. #3242 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Nu stiti cam pe la ce ora vine posta romana cu pachetele? Astept un pachet pe maine si as fii curios pe la ce ora sa fiu acasa.

  3. #3243 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    depinde de factorul postal cum are traseul. la mine vine pe la 12 si pe la 4

  4. #3244 SP
    Member MSlv's Avatar
    subscriu, cam astea sunt orele si pe la mine.

  5. #3245 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Mai fratilor ce se mai aude de PS3 nimic nimic? Cu modarea asta...

  6. #3246 SP
    Junior Member riot's Avatar
    Va salut si va urez bine v-am gasit la primul meu post pe acest forum.

    As avea o intrebare pe care unii ar putea sa o catalogheze drept usor stupida, dar eu incerc totusi... credeti ca merita sa imi achizitionez un PS3 daca urmeaza sa il folosesc pe un monitor hd lcd Samsung de 22"? Trebuie neaparat sa cumpar ceva de minim 32"?


    Multumesc.

  7. #3247 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by riot View Post
    Va salut si va urez bine v-am gasit la primul meu post pe acest forum.

    As avea o intrebare pe care unii ar putea sa o catalogheze drept usor stupida, dar eu incerc totusi... credeti ca merita sa imi achizitionez un PS3 daca urmeaza sa il folosesc pe un monitor hd lcd Samsung de 22"? Trebuie neaparat sa cumpar ceva de minim 32"?


    Multumesc.
    bun venit. atata timp cat e HD de ce nu?

  8. #3248 SP
    Junior Member riot's Avatar
    Pai ma gandeam ca e prea mic... si tocmai esenta consolelor cred ca este sa nu te joci de pe un scaun in fata ecranului. Multumesc frumos pentru raspuns.

  9. #3249 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by riot View Post
    Pai ma gandeam ca e prea mic... si tocmai esenta consolelor cred ca este sa nu te joci de pe un scaun in fata ecranului. Multumesc frumos pentru raspuns.
    Normal ca o sa fie diferenta intre a sta pe scaun in fata monitorului si a sta undeva pe o canapea, pe un fotoliu relaxat. Acuma depinde de tine. Eu unul zic ca tot se merita, mai ales daca nu ai un mostru pc care sa-ti duca cele mai noi jocuri.
    In final tie iti apartine decizia, eu de ex am un samsung de 81cm si mi se pare mic, canapeaua mea fiind cam la 5-6m de televizor

  10. #3250 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Mai fratilor ce se mai aude de PS3 nimic nimic? Cu modarea asta...
    Nu se aude nimic pt k nu se modeaza..era si o discutie pe tema asta pe undeva pe aici.. oricum majoritatea care au PS3 se bucura pt performanta asta

  11. #3251 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Stiu ca nu se modeaza, vroiam sa aflu daca nu s-a aflat inca metoda. Se pare ca nu. Eu am avut PS3 insa l-am dat pt un xbox360 din motive lesne de inteles si nu mai eram in tema. PS3 se va moda intr-un final parerea mea, chiar si din orgoliu, chiar si la sfarsitul vietii consolei insa va fi prea tarziu atunci ca va aparea PS4 cu ceva nou si cu asta se numeste ca Sony si-a atins obiectivul. Hm...

  12. #3252 SP
    Member soselinho's Avatar
    asa o intrebare cam stupida, voi cat credeti ca o sa reziste ps3, pana ce va fi inlocuit de ps4?

  13. #3253 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    prin 2012-2013 o sa apara ps4.daca o sa mai faca sony console

  14. #3254 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    prin 2012-2013 o sa apara ps4.daca o sa mai faca sony console
    Vrei sa zici 2016.

  15. #3255 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Vrei sa zici 2016.
    nu cred ca vor astepta asa de mult..ps2 a fost lansata in 2000 ps3 in 2007 iar ps4 ar trebui cam prin 2014....

  16. #3256 SP
    Member soselinho's Avatar
    da si eu cam la fel zic, maxim 2015, cine stie ce tehnologie va fi si atunci.....

  17. #3257 SP
    Member MSlv's Avatar
    Eu inca nu vreau sa ma gandesc atat de departe. PS3 e prima generatie din familia Playstation cu care incep si eu din timp... pe celelalte 2 le-am prins numai spre sfarsitul ciclului de viata...

  18. #3258 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    La Bioshock daca joc pe Survivor sunt mai grele de facut hackurile decat pe Easy-Normal ?

  19. #3259 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Salutare,
    Mi-am cumparat si eu de curand ps3 eye camera.Uitandu-ma pe anumite filmulete pe net am fost incantat de calitatea imaginii(asta m-a determinat sa o cumpar) dar folosind-o pe a mea am fost dezamagit, e departe de ceea ce am vazut pe net.Am televizor bun, lcd hd ready, deci care e explicatia?

  20. #3260 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Salutare,
    Mi-am cumparat si eu de curand ps3 eye camera.Uitandu-ma pe anumite filmulete pe net am fost incantat de calitatea imaginii(asta m-a determinat sa o cumpar) dar folosind-o pe a mea am fost dezamagit, e departe de ceea ce am vazut pe net.Am televizor bun, lcd hd ready, deci care e explicatia?
    Iluminarea din camera

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 04:23
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts