Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 1175 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 599 1099 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1961 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Numa pe cel de 60 de gb merg jocurile de ps2 daca nu ma insel . Correct me if im wrong .

  2. #1962 SP
    Senior Member Minimize's Avatar

  3. #1963 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am si eu o intrebare.
    Stiti cumva un joc care sa se joace offline,si sa ma tina multe ore cu controllerul in mana ?
    Thanks!

  4. #1964 SP
    Senior Member huber's Avatar
    astea depinde cat de bun esti ca gamer .... un joc ar fi Metal Gear Solid 4

  5. #1965 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Am si eu o intrebare.
    Stiti cumva un joc care sa se joace offline,si sa ma tina multe ore cu controllerul in mana ?
    Thanks!
    GTA4!

  6. #1966 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Multumesc pentru raspunsur baieti,cred ca o sa aleg Metal Gear Solid 4.

  7. #1967 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Multumesc pentru raspunsur baieti,cred ca o sa aleg Metal Gear Solid 4.
    din cate stiu eu, jocul e foarte scurt (aproximativ 6-7 ore, sper sa nu am insel ) . iti recomand gta IV, o sa te tinea foarte mult in fata tv.(aproximativ 25-30 de ore)

  8. #1968 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Am si eu o intrebare.
    Stiti cumva un joc care sa se joace offline,si sa ma tina multe ore cu controllerul in mana ?
    Thanks!
    Oblivion si Fallout 3 te tin destul timp daca joci si questurile secundare.
    Gta IV e destul de lung. MGS4 te va tine destul de mult timp. Poate fi terminat in 5 sau 20 ore. Depinde de jucator si de nivelul de dificultate. MGS4 te tine mult daca-l rejoci.
    Jocurile cu masini te pot tine destul timp in fata televizorului( Burnout, Grid, Dirt, GT5)
    Far Cry 2 este lung, cel putin pentru un shooter. Dureaza intre 15 si 20 ore. Depinde de nivelul de dificultate, de cate misiuni secundare faci si de cat de mult explorezi.
    Bioshock este un alt joc ce te poate tine destul de mult timp in fata TVului. Nu este foarte lung, insa il poti termina de mai multe ori si poti explora destule locatii pentru a gasi jurnale audio.

  9. #1969 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    din cate stiu eu, jocul e foarte scurt (aproximativ 6-7 ore, sper sa nu am insel ) . iti recomand gta IV, o sa te tinea foarte mult in fata tv.(aproximativ 25-30 de ore)
    E scurt daca il joci dand skip la filmuletele care fac toti bani Jocul in sine e depasit dar filmulete niciodata!!!

  10. #1970 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Demon's souls. Am jucat cam 60 de ore

  11. #1971 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am jucat toate jocurile de mai sus,in afara de Demon's Souls.
    Cred ca o sa aleg Metal Gear Solid 4.Mai ales daca este replayable.

  12. #1972 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    pentru cei care au facut cumparaturi de pe the hut..am facut o comanda acum o saptamana cred...doua jocuri [Little Big Planet si Assasins Creed...la LBP imi apare :
    Little Big Planet [PS3] Despatched

    17/04/2009 Iar la Assasins Creed apare:
    Assassin's Creed [Platinum] [PS3] Awaiting Stock Pick

    Est: 22/04/2009
    Asta fiind ieri..si azi am primit mail de la ei:

    Hello XXXXXX,
    Thanks for placing your order with us at TheHut.com, order number 8745521.
    We're sorry that your order for the product(s) below has not yet been sent.
    • Assassin's Creed [Platinum]

    We're still following this up with our suppliers and we'll keep you updated on the status of your order.

    De la ce se intampla asta deobicei? Little Big Planet sa inteleg ca trebuie sa vina..si asta sa mai astept sa vina pe stoc sau nu stiu ce operatiune? A mai patit cineva asa?
    Multumesc

  13. #1973 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    acela nu se afla in stoc

    cand o sa vina o sa il trimita (disponibilitatea este afisata la fiecare produs)

  14. #1974 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Eu zic e destul spatiu in jurul consolei.
    Dupa crash, m-am mai jucat vreo 3 ore fara oprire si nu s-a mai intamplat nimic.
    Sper sa fie totul OK !
    si mie mi se bloca intr-un timp consola in fiecare zi aproape dupa vreo ora de jucat.am formatat hardul si dupa nu am mai avut probleme.daca inca ti se blocheaza iti recomand acelas lucru

  15. #1975 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    eu va recomand saints row 2 pentru co-op si pentru fun.lumea e mult mai agresiva ca in gta 4 si ai mai multe activitati si bonusuri+k ai si stiluri de lupta si fightclub

  16. #1976 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Am o intrebare :
    Am un cont Uk de PSN dar am inteles ca nu poti cumpara de pe el daca nu ai un card special ...nu stiu daca e adevarat...anyway am creeat un nou PSN id de data asta de US deoarece am inteles ca poti platii cu card-ul dar cand sa imi cumpar un joc zicea ceva de genu "card information invalid".... as vrea sa stiu cum pot cumpara si eu ceva de pe PSN platind cu un credit card ... can some1 help me please ??? multumesc anticipat

  17. #1977 SP
    Junior Member Dumanu's Avatar
    Iti poti incarca ambele conturi cu carduri speciale PSN in valoare de 20$ sau lire..cat despre carduri,cei carora le-a mers aveau Visa parca.

  18. #1978 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Mersi frumos de tip Dumanu,poti sa mai raspunzi la o intrebare if possible .
    Cum pot incarca acele carduri speciale PSN ?

  19. #1979 SP
    Junior Member Dumanu's Avatar
    Account Management-->Redeem Codes si gata

    Carduri pentru UK: vorbeste cu robertdinu
    Carduri pentru US: vorbeste cu Alex(Webpredator)

  20. #1980 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Am inteles,mersi mult

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 1175 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 599 1099 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts