Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Club FIFA 12

  1. #1 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar

    Club FIFA 12

    Clubul se numeste 'Romania Club' cine vrea sa intre sa faca cerere si il voi primi. Toti sunt bineveniti. Va astept

  2. #2 SP
    Junior Member sergiuvlad87's Avatar
    Ma scuzati, dar sunt incepator in legatura cu playstation, deoarece l-am achizitionat de curand. As vrea sa ma alatur si eu acestui club. cum procedez? id-ul meu PSN este sergiuvlad87

  3. #3 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    ok, te-am adaugat in lista, vb pe psn

  4. #4 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Usa e deschisa, inca mai astept inscrieri.

  5. #5 SP
    Junior Member nebunu1986's Avatar
    vreau sa intru si eu...id-ul meu este adrianmiri

  6. #6 SP
    Junior Member Milan's Avatar
    Bori1899

  7. #7 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Salut,
    id psn:cosming86

  8. #8 SP
    Junior Member tbo_alex's Avatar

  9. #9 SP
    Member ossaur's Avatar
    ma bag si eu. ossaur77

  10. #10 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Care vrea sa mai intre in club (care s-a marit uimitor de mult in ultima vreme) sa imi dea add la PSN-ul de la semnatura si sa faca cerere in fifa sa intre in club ('Romania Club') si cand voi intra eu (pe la sfarsitul saptamanii) voi da accept cu mare placere. Ms

  11. #11 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    vreau si eu sa intru in club...cum procedez? si la ce ajuta clubul asta... cum fac crere in fifa? unde tre sa intru? ms frumos

  12. #12 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Iti creezi un Virtual Pro si apoi te duci la "Pro Club". Acolo ai posibilitatea ca creezi tu un club sau sa-ti cauti un club la care sa activezi(daca iti accepta cererea de aderare).
    In club se intalnescu mai multi useri, fiecare cu Virtual Pro-ul lui. Astfel se formeaza o echipa. Cu aceasta se intra in competitii(campionate, cupe...), ficare user controland doar Virtual Pro-ul sau in echipa. Pentru a putea juca echipa are nevoie de minim 2 Virtual Pro(restul vor fi AI sau unul din useri poate decidde sa-i controleze pe toti).
    Un Virtual Pro poate activa intr-un singur club.

  13. #13 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Vreau si eu sa intru PSN ID: scr1zoprenic

  14. #14 SP
    Member clax_117's Avatar
    Daca esti rapidist te astept in clubul FC Rapid Bucharest

  15. #15 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    am si eu un loc ?
    Psn : coolosal

    Vp - 89 St , 91 Cam

    ms

  16. #16 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Clubul mai 'traieste', dar nu este nimeni online, adica sa fim 4-5 online, mereu cate 1....

  17. #17 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Cu ce sa incep?ca sa faci ceva la proclubs trebuie sa ai jucatorul de cel putin 85% overall mai ales stiker,de curand am intrat si eu la voi in club,sunt multi dar nu se joaca si au pro-ul de 76,pai cu 76 nici cu poarta goala nu da gol.Daca vrei sa faci ceva convinge-i sa-si creasca jucatorul,oricum cel mai bun club romanesc este Romania FoReVer-7000 de puncte si un ligue title pe ps3,wr-150.Practic pentru un club romanesc este maxim ce poti cere,ar mai fii unul XxROMANIAxX de 6000 dar acolo nu se mai joaca ca ANY este plecat din tara.Este buna intiativa de a face ceva cu threadul accesta si sunt cativa pe aici care joaca bine FIFA,pacat ca nu joaca lumea pro clubs,sincer sa fiu pro clubs e cel mai fain si cred ca-si merita banii jocul in privinta asta. P.S:Iti trebuie un ANY bun si un GK sa faci treaba in FIFA12

  18. #18 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Cu ce sa incep?ca sa faci ceva la proclubs trebuie sa ai jucatorul de cel putin 85% overall mai ales stiker,de curand am intrat si eu la voi in club,sunt multi dar nu se joaca si au pro-ul de 76,pai cu 76 nici cu poarta goala nu da gol.Daca vrei sa faci ceva convinge-i sa-si creasca jucatorul,oricum cel mai bun club romanesc este Romania FoReVer-7000 de puncte si un ligue title pe ps3,wr-150.Practic pentru un club romanesc este maxim ce poti cere,ar mai fii unul XxROMANIAxX de 6000 dar acolo nu se mai joaca ca ANY este plecat din tara.Este buna intiativa de a face ceva cu threadul accesta si sunt cativa pe aici care joaca bine FIFA,pacat ca nu joaca lumea pro clubs,sincer sa fiu pro clubs e cel mai fain si cred ca-si merita banii jocul in privinta asta. P.S:Iti trebuie un ANY bun si un GK sa faci treaba in FIFA12
    exact

  19. #19 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Eu am incercat sa fac ceva frumos, intre romani, nu ma intereseaza strainii. Eu am 86 la pro...toate meciurile pe care le-am jucat la club au fost cu maxim 3 persoane. Cand intra unu, iesea altul, nu am ce sa fac...

  20. #20 SP
    Junior Member Emilian95's Avatar
    Ati putea va rog frumos sa imi explicati cum reusesc sa activez online-ul la fifa 12.. Nu am reusit si nu stiu de ce.. Va rog sa imi scrieti fiecare pas.. Multumesc mult

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Fifa 12 xbox club By Plavs in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 14-03-2012, 10:29
  2. Fifa 11 (pc) club !! By CooL in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2010, 12:37
  3. Fifa 09 Club By obidan in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 192 Last Post: 16-12-2010, 12:37
  4. Club FIFA 11 By CooL in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 01-11-2010, 00:38
  5. Club fifa 2010 By DUMYMIX in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 35 Last Post: 11-04-2010, 21:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts