Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 54 of 84 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #1061 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    AndRewqp scopul de a face parte dintr-un clan este sa joci cu membrii clanului atunci cand se organizeaza intalniri pe server sau clan meciuri,binenteles daca esti disponibil.Si tind sa cred ca in seara asta erai disp.fiindca team vazut online jucand GTA4.Am dori si noi sa te cunoastem sa jucam ceva meciuri impreuna,nu conteaza ca esti incepator sau ca nu ai casca,toti au inceput de undeva.Parca chiar tu ziceai ca ai nevoie de antrenament,well cel mai simplu mod de a face antrenament este sa joci cu noi cand facem servere,daca ai timp si chef binenteles

  2. #1062 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    vine toamna am un program mai liber, sa mai joc si eu ca de cand nu am mai jucat(de cand sa termiant campionatu)

  3. #1063 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    AndRewqp scopul de a face parte dintr-un clan este sa joci cu membrii clanului atunci cand se organizeaza intalniri pe server sau clan meciuri,binenteles daca esti disponibil.Si tind sa cred ca in seara asta erai disp.fiindca team vazut online jucand GTA4.Am dori si noi sa te cunoastem sa jucam ceva meciuri impreuna,nu conteaza ca esti incepator sau ca nu ai casca,toti au inceput de undeva.Parca chiar tu ziceai ca ai nevoie de antrenament,well cel mai simplu mod de a face antrenament este sa joci cu noi cand facem servere,daca ai timp si chef binenteles
    Ai punctat corect. Sincer sa fiu imi doresc un clan de jucatori activi, am vazut ca multi din clanul nostru si din RSA nu mai joaca, poate ne restrangem un pic si aducem si echipa activa ce a ramas din RSA - 1-2 membri (ex. ciprianooss). Sper sa nu deranjez pe nimeni cu aceasta propunere, oricum cei care joaca foarte rar vor fi bineveniti intotdeauna in sesiunile pe care noi le facem seara. Am sa postez acest mesaj si pe topicul deschis de RSA, ca o invitatie oficiala spre membrii activi din clan ...

  4. #1064 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    AndRewqp scopul de a face parte dintr-un clan este sa joci cu membrii clanului atunci cand se organizeaza intalniri pe server sau clan meciuri,binenteles daca esti disponibil.Si tind sa cred ca in seara asta erai disp.fiindca team vazut online jucand GTA4.Am dori si noi sa te cunoastem sa jucam ceva meciuri impreuna,nu conteaza ca esti incepator sau ca nu ai casca,toti au inceput de undeva.Parca chiar tu ziceai ca ai nevoie de antrenament,well cel mai simplu mod de a face antrenament este sa joci cu noi cand facem servere,daca ai timp si chef binenteles
    asa este. inainte sa intri tu si pooaul ultimii veniti am fost eu cu k1du(nu aveam headset) si pt ca am intrat periodic am inceput sa jucam din ce in ce mai bine. numai asa poti invata.

  5. #1065 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Ceva meciuri pentru seara asta?

  6. #1066 SP
    Member caine_rau's Avatar
    pana acu nimic programat

  7. #1067 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Am intrat intr-un turneu pentru maine seara de la ora 21:15
    Detalii: Killzone.com
    Mai ne trebuie un om,joc eu si k1du...cine se mai ofera?



    P.S. Imi pare rau ca nu am mai fost prezent dar am fost plecat si asta este singurul turneu la care mai pot participa pana pe 10 septembrie.

  8. #1068 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Semifinala e pe 31 Aug 2009 ora 18:15, nu 21:15
    Bine ca nu e assault Ok...Who wants to kick some asses?

  9. #1069 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Daca nu gasiti pe nimeni pana maine la 20:50 sunt disponibil

  10. #1070 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Semifinala e pe 31 Aug 2009 ora 18:15, nu 21:15
    Bine ca nu e assault Ok...Who wants to kick some asses?
    Aha thx,nu am fost atent,poate joaca adiandrei1 avand in vedere ca e mai devreme sau cata25...

  11. #1071 SP
    Member Imouthes's Avatar
    *Radec 4vs4*

    Start:

    30 Aug 2009 22:30
    Entry fee:

    0 valor
    Max.clans:

    4
    Free spots:

    3
    Max.players / clans:

    4

    Play schedule

    Semi-finals:

    30 Aug 2009 22:30
    Finals:

    30 Aug 2009 23:15

  12. #1072 SP
    Diesel k1du's Avatar
    eu si cu consol3 jucam!

  13. #1073 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu as putea sa joc la semifinala dar nu sunt 100% sigur ca pot juca si la finala dar incerc,let's kick their asses.

  14. #1074 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Daca nu gasiti pe nimeni pana maine la 20:50 sunt disponibil
    ar fi bine sa te bagi tu maine sa vezi cum e si un meci de clan(cu toate ca nu e f diferit de ceea ce jucam impreuna)

  15. #1075 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Nu mai faceti meciuri doar cu bodycount! Toti nenorocitii se baga in turnee cu bodycount, fac 2-3 kills si dupa aia nu-si mai dau respawn...pai da-o in pana mea, ar trebui banati lasii astia! Gainile astea nenorocite n-au ce cauta in Killzone! Strica complet tot jocul!

  16. #1076 SP
    Member caine_rau's Avatar
    ar trebui la maimutoi de genu lor sa le facem reclamatie pe site-ul oficial

  17. #1077 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cata25 poti juca azi,ai pm!

  18. #1078 SP
    Member Cata25's Avatar
    Dap, joc azi. La mine scrie că la ora 21:15 are loc semi-finala.
    Și văd că sunt doar 3 clanuri �nscrie. Dacă nu se mai �nscrie unul mai are loc tournamentul?

  19. #1079 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nu stiu...daca nu mai are loc dar macar sa ne prezentam.Cred ca nu avem bine setat fusul orar,il mai verific eu acum.

    ---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

    Da este de la 21:15!

  20. #1080 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    can't wait
    Killzone.com
    Start:03 Sep 2009 21:30
    Entry fee:0 Valor
    Participating clans: 2 (out of 4 slots available)
    Max. players / clan:6
    PLAY SCHEDULE
    Semi-finals:03 Sep 2009 21:30
    Finals:03 Sep 2009 22:45

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 84 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts