Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Cum sa scoti zgarieturile de pe PS3!

  1. #1 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Cum sa scoti zgarieturile de pe PS3!

    Aveti ceva idei in a face aceasta operatiune? Am ceva zgarieturi frumoase pe PS3 si as vrea sa stiu daca careva din voi a folosit o anumita pasta sau ceva cu care au reusit sa-si scoata zgarieturile.

  2. #2 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    A cat should do the trick.

  3. #3 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Vroiam raspunsuri nu caterinca.

  4. #4 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Cumpara un skin si nu mai ai probleme.

  5. #5 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Mersi de sfat dar nu-mi place sa pun altceva peste el. Imi place foarte mult cum arata de la mama lui.

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Vroiam raspunsuri nu caterinca.
    Cateva zambete nu strica..Hai sa nu fim incruntati toata ziulica ca nu e bine la "skin".

  7. #7 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu-i stres doar ca nu-mi place cum arata saracuta Ma gandeam la o crema din aia de scos zgarieturile de pe caroseria masinii dar nu cred ca face bine la plastic. Chiar nu stiu ce ar fi bun.

  8. #8 SP
    Member Witchalok's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Bine omule, eu nu intreb googleu`, va intreb pe voi daca ati facut asa ceva.

  10. #10 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Pentru ca sansele mai mari ca cineva sa stie raspunsul pe forumul asta decat pe intreg internetul, nu?

    Nu stiu, ps3-ul meu doar sta acolo, nu aduna zgarieturi atat timp cat sta degeaba.

    Crema de pantofi?

  11. #11 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Mersi de raspunsuri, rog moderatorii sa inchida topicul, ca vad ca l-am deschis degeaba!

  12. #12 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    dak nu vrei skin pe el..take slim version si rezolvi problema

  13. #13 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Mersi de raspunsuri, rog moderatorii sa inchida topicul, ca vad ca l-am deschis degeaba!
    nu cred ca exista vreo posibilitate de a le scoate..odata facute asa raman..cumpara slim ...acolo nu vezi urme de degete sau sgarieturi

  14. #14 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Potzi sa le scotzi foarte usor man da e cam scumpa solutzia.eu am folosit ceva gen polish SCRATCH REMOVER se numeste avea la metro eu mi-am luat de mult este in tub ca ala de pasta de dintzi foloseam la masina da a scos zgarieturile si de pe consola.Se freaca cu o carpa uscata o sa gasesti instructiunile in cutie .

  15. #15 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am gasit ceva paste plastic scrach remover prin hipermarketuri dar la toate scria a nu se folosi pe suprafete lacuite. Deci naspa.

  16. #16 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Pai si ce carcasa la PS3 este lacuita ?eu am cautat versiunea de PS3 aia cu hard de 60 gb si bineinteles nu am gasit in magazin sa-mi iau una noua a trebuit sa apelez la "baietzi" era cam zgariata cand mi-au adus-o dar acum potzi sa juri ca este noua .am facut-o tziam zis cu pasta pt masina "scrach remover"

  17. #17 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Am gasit ceva paste plastic scrach remover prin hipermarketuri dar la toate scria a nu se folosi pe suprafete lacuite. Deci naspa.
    lol ps3ul nu e lacuit dude

  18. #18 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Tu ai vazut cum arata?

  19. #19 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Pai, cred ca ai putea sa te duci la un service auto, sa intrebi daca fac wax and polish si la PS3-uri ...

  20. #20 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu fiti rai! Nu prea ai cum sa elimini zgarieturile de pe carcasa de plastic. As incerca cu un polish pe baza de silicon (de exemplu ca cel pentru lustruit bordul la autoturisme). Dar ce mari zgarieturi poti sa ai? Pe consola mea iarna doarme pisica ca o simte calda si tot nu am zgarieturi. Tu ai jucat "peretelul" cu ea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Cont ps4 pe ps3. Cum? By sir_sanjei in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 21-12-2014, 15:41
  2. Cum se face demodare de consola ps3 By wassupady in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 26-11-2014, 17:18
  3. Cum se misca jocul Bayonetta pe ps3? By bubu91 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 21-04-2014, 23:43
  4. Cum recunosc modelul de PS3 By stefanpunk in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5 Last Post: 08-11-2010, 21:33
  5. Cum functioneaza PS3 By Graft in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2009, 18:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts