Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 39

Thread: Cine a cumparat de la allromedia?

  1. #1 SP
    Member paulone's Avatar

    Question Cine a cumparat de la allromedia?

    Salutare tuturor.
    Doresc sa stiu daca cineva a cumparat de pe acest site ALLROMEDIA.COM - Video Games -PC, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo WII , Electronics, Movies - Free Delivery.
    Vreau sa ma asigur ca nu este teapa, fiindca vreau sa cumpar mai multe jocuri de PS3
    Din cate am inteles transportul este gratuit, dar tocmai asta ma pune pe ganduri ca pretul la majoritatea jocurilor este mai mic decat in Romanica noastra...

  2. #2 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Este site-ul lui RobertDinu , deci teapa nu e . N-am cumparat de acolo , dar stiu cine este proprietarul !

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am cumparat de-acolo. Robert Dinu din cate stiu nu a dat nicio teapa, si lucreaza cu consolistii de atata amar de vreme (cred ca sunt vreo 3 ani). So, poti cumpara linistit. Sau vorbeste cu Robert Dinu direct: http://www.consolegames.ro/forum/f41...-10ron-produs/

  4. #4 SP
    Member maweryck's Avatar
    poti sa cumperi mai mult decat linistit Robert Dinu este in business-ul asta de cel putin 4-5 ani (cam de atunci stiu eu de el ) .Am cumparat si am colaborat de mai multe ori , este un om mai mult decat ok . Nu sta in tara( din cate stiu eu ) si gandeste altfel decat noi astia d'aici , pt el chiar este important ca , si anume , clientii lui sa fie multumiti


    "ma pune pe ganduri ca pretul la majoritatea jocurilor este mai mic decat in Romanica noastra... "

    Pai sa nu te mai puna pe ganduri ca aproape totul si peste tot sunt preturi mai mici decat in " Romanica noastra " . WTF man ...tu unde ai trait pana acum ? DOOOHHHHH


    LE: Cand am spus totul ( toate ), chiar la toate m-am referit ..nu numai la jocuri

  5. #5 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cred ca sunt destui pe forumul asta care pot garanta ca e Robert face treaba buna. Am cumparat si eu de la el mai multe jocuri. Recomand.

  6. #6 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Si eu am cumparat odata de la el God of War 3 si am fost foarte multumit.

  7. #7 SP
    Junior Member osuletz's Avatar
    Cumpara cu incredere, Robert e un tip de nota 10. Am avut vreo 10 comenzi la el si nici cea mai mica problema.

  8. #8 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cumpara linistit, am cumparat eu si nu odata, este site-ul lui Robert Dinu si sint destui care pot garanta pentru el pe aici.

  9. #9 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am cumpărat de pe shop-ul �n cauză, foarte mulțumit de serviciile oferite de Robert, poți apela cu �ncredere.

  10. #10 SP
    Member miami's Avatar
    poti comanda fara teama..este un shop serios!

  11. #11 SP
    Member paulone's Avatar
    Multumesc tuturor

  12. #12 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    si cum se face... se plateste la livrare sau cu cardul? ca m-ar interesa si pe mine... sau se pot amandoua?

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    si cum se face... se plateste la livrare sau cu cardul? ca m-ar interesa si pe mine... sau se pot amandoua?
    Ca la orice alt site din .uk (mai ales cand e vorba de shipping worldwide), se plateste cu cardul/paypal direct. Daca vrei alte metode, il contactezi pe Robert Dinu direct, si ti-l poate trimite si altfel.

  14. #14 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Salutare, WOW multumesc tuturor pentru sustinere,
    Paul iti recunosc ingrijorare si este ceva normal sa aflii cat mai multe idei despre locul de unde cumperi , ei bine AllRoMedia este situl meu inregistrat in UK de unde si trimit produsele, sunt multi clienti care deja cumpara de pe allromedia dar de asemenea sunt foarte multi care cumpara direct prin mine de pe forum , cu mare placere te pot servii si pe tine, plata pe AllRoMedia se face cu cardul , tranzactia fiind realizata de paypal deci eu nu am datele clientilor, paypal verificand cardul si detaliile pt mine cat si prin cont paypal, deic ai 2 modalitati de plata , pe forum plata se face prin virament bancar, am vazut ca ti-ai facut deja cont pe AllRoMedia, te astept cu mare placere cu comenzile tale.

    Multumesc inca o data pt incerdere, va astept cu comenzile voastre atat pe forum cat si pe ALLROMEDIA.COM - Video Games -PC, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo WII , Electronics, Movies - Free Delivery.

    Respect

  15. #15 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Robert e un om de toata increderea. In proportie de 80% din colectia mea de jocuri PS3 & PS2 (peste 60 de titluri) cu ajutorul lui le-am luat. Asa ca il recomand 100% ca un om cinstit si corect !!!!

  16. #16 SP
    Member haimi708's Avatar
    Confirm si eu ca Robert e un mare OM, chiar daca nu e in Romania (poate tocmai de aceea) ! Daca ar fi toata lumea ca el ... si romanii ar fi priviti altfel de restul lumii !

  17. #17 SP
    Member Ares's Avatar
    ai toata increderea , am cumparat de la el , nu este teapa

  18. #18 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Multumesc pentru recomandare, Livrarea este acum instanta pe AllRoMedia, plata cu cardul dar procesata de paypal sau chiar prin paypal cu log in la ei

    Va stau la dispozitie si cu alte intrebari

    Spor la joc

  19. #19 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am cumpărat şi eu de la el, ai toată încrederea.

  20. #20 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Il recomand cu caldura pe Robert. Preturile si seriozitatea lui, ma fac sa revin cu placere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Cine invinge? By MonkY in forum Polls
    Replies: 41 Last Post: 11-09-2012, 08:29
  2. Cu cine votati in turul II ? By nightprowler in forum Offtopic
    Replies: 258 Last Post: 14-12-2009, 21:10
  3. ...eu cu cine votez? By Khan in forum Offtopic
    Replies: 121 Last Post: 07-12-2009, 20:38
  4. Cine ma poate ajuta? By razvan2701 in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 05-02-2009, 01:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts