Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Ps3 exclusives in viitor

  1. #1 SP
    Junior Member bubu91's Avatar

    Ps3 exclusives in viitor

    pe langa the last of us, anul acesta mai trebuie sa apara beyond two souls si gta 5(ps3 si xbox), jocuri exclusive ce nu vor aparea pe pc (poate anul viitor in cazul gta 5). mai are rost sa tin ps3 ul dupa ce voi juca jocurile sus mentionate? vor mai aparea ps3 sau ps3&xbox exclusives dupa ce vor fi lansate ps4 si one? mentionez ca am un gaming laptop pe care rulez jocurile multiplatform.

  2. #2 SP
    Junior Member shaoboy123's Avatar
    Eu zic sa o mai pastrezi pentru ca o sa te mai joci pe ea cel putin 5 ani de acum in colo . Eu ma joc si acum pe psp , iar vecinul meu mereu baga cate un GT4 pe ps2 chiar daca are forza 4 pe xbox .O sa iti para rau de consola daca o vinzi .

  3. #3 SP
    Member Buyk's Avatar
    Normal ca are rost sa tii PS3 , vor aparea jocuri pe viitor pentru PS3 chiar si dupa lansarea lui PS4 respectiv X1 , poti sa stai linistit. Uite aici o lista cu jocuri care apar la sfarsitul lui 2013 si inceputul lui 2014 Click Aici ! Si tine cont ca ultimul joc pentru PS2 a fost scos anul acesta , apai pentru PS3 ! Numai bine

  4. #4 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    PS3-ul inca are viata , e o consola numai buna pentru indie.

  5. #5 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Eu cred ca chiar daca nu va mai avea asa multe exclusivitati sau chiar de loc in cel mai rau caz,oricum o sa aiba multe jocuri multiplatform.
    Deci nu are rost sa o vinzi.

  6. #6 SP
    Member ununou's Avatar
    Vinde-l linistit!Nu pari a fi o persoana care apreciaza exclusivitatile PS3 de-a lungul anilor.Probabil ca in viitorul apropiat nu vor mai iesi exclusivitati dar merita pastrata pentru cele care s-au lansat cum ar fi:God of War,Uncharted,GT5,inFamous si lista continua.

  7. #7 SP
    Member rascalov's Avatar
    Eu in locul tau nu as vinde consola. PS3-ul il poti tine ca pe un media center (Blu-Ray player, sistem Home Cinema), nu neaparat pt. jocuri. Iar daca nu ti-au placut jocurile precum Uncharted 3rake's Deception, Gran Turismo 5 sau Red Dead Redemption, inseamna ca ai luat degeaba consola.

  8. #8 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca nu esti colectionar inrait si iti permiti un ps4 poti vinde linistit ps3-ul dupa ce joci cele doua jocuri, mai ales daca vrei sa joci jocurile care vor iesi pe next gen.

  9. #9 SP
    Junior Member bubu91's Avatar
    am jucat toate exclusivitatile in afara de seria resistance si killzone. am sal pastrez ca player bluray

  10. #10 SP
    Member Buyk's Avatar
    Clar nu trebuie sa iti dai consola , trebuie sa joci si Killzone ...

  11. #11 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Eu pentru Killzone mi-am luat mai mult PS3-ul, dar si pentru Gran Turismo, inFamous, God of War etc.

  12. #12 SP
    Member rascalov's Avatar
    bubu91 imi pare bine ca am reusit sa te fac sa ramai in ''familia PS3''.

  13. #13 SP
    Junior Member bubu91's Avatar
    am citit cum ca infamous second son ar aparea si pe ps3?!

    Infamous: Second Son Not A PS4 Launch Title

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by bubu91 View Post
    am citit cum ca infamous second son ar aparea si pe ps3?!
    Din pacate Sony isi cam canibalizeaza propria consola next-gen... E bine pentru cei care inca nu-si permit un PS4, dar totusi... daca deja incep sa scoata mai toate titlurile si pe PS3... nu-mi suna prea bine.

    S-ar putea insa sa-si dreaga vanzarile aratand diferenta dintre next-gen si actual gen... Dar daca diferenta va fi minora, atunci chiar ca e grav.

  15. #15 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by bubu91 View Post
    am citit cum ca infamous second son ar aparea si pe ps3?!

    Infamous: Second Son Not A PS4 Launch Title
    N'am mai gasit stirea in alta parte

  16. #16 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by bubu91 View Post
    am citit cum ca infamous second son ar aparea si pe ps3?!

    Infamous: Second Son Not A PS4 Launch Title
    Chiar credem orice scrie pe un site de gaming de care nu am mai auzit niciodata ?

  17. #17 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Chiar credem orice scrie pe un site de gaming de care nu am mai auzit niciodata ?
    Numai este stirea pe internet in alta parte. O fi un fake ceva.
    Ar fi prea ''cool'' ca sa fie adevarat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 51 Last Post: 03-09-2014, 14:47
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:09
  3. Xbox 360 and Playstation 3 Exclusives By Mariusik in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 18-04-2009, 13:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts