Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Skate 2

  1. #1 SP
    Member steauacroitoru's Avatar

    Skate 2

    Cum vi se pare?Mie imi place,continua seria precedentului.Astept aici opiniile voastre despre joc

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Habar n-am sa-l joc. Nu stiu cine a facut sistemul asta de control, dar eu nu pot face nici macar o saritura normala cu placa. Si primul mi s-a parut la fel de greu, dar pentru cine stie sa il joace cred ca e destul de bun.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Habar n-am sa-l joc. Nu stiu cine a facut sistemul asta de control, dar eu nu pot face nici macar o saritura normala cu placa. Si primul mi s-a parut la fel de greu, dar pentru cine stie sa il joace cred ca e destul de bun.
    Fata de Tony Hawk in care trebuie sa apesi un buton sa sari e de 10 ori mai realist si mai bun incercand sa imite real life. Mai incearca si cand vei reusi vei intelege de ce e asa bun .

  4. #4 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Habar n-am sa-l joc. Nu stiu cine a facut sistemul asta de control, dar eu nu pot face nici macar o saritura normala cu placa. Si primul mi s-a parut la fel de greu, dar pentru cine stie sa il joace cred ca e destul de bun.
    mie mi-a placut foarte tare primul ( l-am terminat de 2 ori pe xbox ) si voi lua skate 2 pt ps3
    si eu am avut mari dificultati la inceput cu el,mai ales la grind-uri ( slide pe bari, margini etc ) , dar dupa ce te obisnuiesti cat de cat si poti merge fluent devine foarte interesant
    singurul lucru ce nu mi-a placut la skate 2 e cum controlezi personajul cand nu e pe skate, dar banuiesc ca si cu asta te obisnuiesti in timp
    va recomand la toti skate2 si va astept online

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mie mi-a placut demoul.Intradevar te obisnuiesti mai greu cu controlul.Party mode e fun

  6. #6 SP
    Member slabunator's Avatar
    azi a ajuns, nu il mai ia chiar nimeni?

  7. #7 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    azi a ajuns, nu il mai ia chiar nimeni?
    Am jucat demo; nu pot sa ma pronunt. Jocul e amuzant dar nu e pe lista de prioritati. Poate la oferta sau schimb, nu stiu. Nu e genul de joc pentru care as plati pret intreg.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Skate 3 By slabunator in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5 Last Post: 14-03-2012, 00:27
  2. Skate 3 Online By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 20-01-2012, 02:41
  3. Skate 3 By razvanrazy in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 51 Last Post: 22-03-2011, 13:02
  4. Skate 2 By Mika in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 110 Last Post: 27-03-2010, 12:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts