Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 40 of 40

Thread: Jocuri bune si neapreciate de masa

  1. #21 SP
    Member tsuby's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Sorry da jocu ala chiarn u e nimic special . m-am jucat primele level-uri da mam saturat repede de el ca e repetitiv si o clona dupa Devil May Cry (adevarata capodopera a celor de la Capcom )
    Eu aveam un calculator mai .. crappy ... 64 placa video,512 rami si ma rog ... Mi s-a parut ca are o grafica buna.

    Soooo many games.

  2. #22 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    Bully Scholarship Edition

  3. #23 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by boywonder View Post
    Bully Scholarship Edition
    sper ca vorbesti de versiunea pe pc ! cea de 360 este varza , framerate de cacaoo si freezuri.

    ontopic:castlevania sotn

  4. #24 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Nu e neaparat neapreciat, dar e putin cunoscut. Vorbesc desigur despre brawler-ul celor de la Rockstar, inspirat din filmul cu acelasi nume, The Warriors.
    din cate cunosc eu The Warriors a facut ceva valva in lumea gamerilor,mai ales ca la toate review'urile a primit peste 8,asaca eu nu asa baga the warriors la categoria jocurilor sub apreciate

    ---------- Post added at 02:37 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    sper ca vorbesti de versiunea pe pc ! cea de 360 este varza , framerate de cacaoo si freezuri.

    ontopic:castlevania sotn
    culmea culmilor,versiunea pc e varza,cea de 360 e ok

  5. #25 SP
    Member Cata25's Avatar
    Family Guy. Este amuzant și te ține destul de atent la tv. Recomand.

  6. #26 SP
    Junior Member zappoo's Avatar
    GOD HAND

  7. #27 SP
    Member Leni's Avatar
    clar ...Okami (desi eu l-am terminat pe Wii, dar am inteles ca versiunea ps2 e un pic mai buna)

  8. #28 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Total Overdose !!! Nu inteleg cum de are note asa de mici pe Gamespot , jocul e incredibil , are ceva care te tine lipit de monitor/tv .
    Eu l-am jucat pe PC dar cred ca si versiunea de PS2 e tare ! Il recomand !

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fahrenheit. inca ramane cel mai bun joc ever pentru mine. si da, am jucat mai mult de 2 jocuri la viata mea

  10. #30 SP
    Member tsuby's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Fahrenheit. inca ramane cel mai bun joc ever pentru mine. si da, am jucat mai mult de 2 jocuri la viata mea
    Gah.De acord.Ma urasc ca nu reusesc sa trec de o misiune..

  11. #31 SP
    Member rappy777's Avatar
    Eu ti`as sugera Jak 3

  12. #32 SP
    Member taz@'s Avatar
    Rouge Galaxy,seria Jak&Daxter si Ratchet,Burnout Revenge,Black,Bully,God Hand,Okami,God of war 1,2,Ico,Shadow of the Colossus

  13. #33 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Total Overdose !!! Nu inteleg cum de are note asa de mici pe Gamespot , jocul e incredibil , are ceva care te tine lipit de monitor/tv .
    Eu l-am jucat pe PC dar cred ca si versiunea de PS2 e tare ! Il recomand !
    Acum nu de mult am terminat pe versiunea PC.Jocul pare destul de interesant la inceput,distractiv,dar pe parcurs iti dai seama ca defapt este aproape o porcarie care se repeta si ca nu mai merita jucat.

  14. #34 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Rouge Galaxy,seria Jak&Daxter si Ratchet,Burnout Revenge,Black,Bully,God Hand,Okami,God of war 1,2,Ico,Shadow of the Colossus
    Explica-mi si mie cum sunt neapreciate de masa jocurile care le-ai enumerat tu.

  15. #35 SP
    Member taz@'s Avatar
    pffff...era un thread in care cineva cerea pareri de jocuri de ps2 si am scris din greseala aici....my fault,sorry

  16. #36 SP
    Member cloud's Avatar
    micro machines

  17. #37 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by cloud View Post
    micro machines
    Nici sa nu aud!

  18. #38 SP
    Member EvilG's Avatar
    @zappoo God Hand bv. ca l-ai mentionat. E un joc bun, foarte amuzant, are multe multe faze amuzante in el. Deci e un joc care il recomand.
    ICO e un joc foarte bun dar neapreciat de masa (multi nu au auzit de el ) dar e bestial.
    De Prince Of Persia nu a mentionat nimeni (toate 3 ) e jocul care a revolutionat jocurile. Daca nu se facea 3-ul poate god of war nu ar fi fost asa fain si dupa GOW restul jocurilor care s-au inspirat imediat dupa el. Dar defapt POP a fost cel care a revolutionat.
    Fatal Frame e un joc care nu foarte multa lume l-a jucat, dar e ..... bestial, un joc care te tine cu sufeltul la gura.
    Ar mai fi dar nu prea mai imi vin in minte la ora asta.

  19. #39 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    mie mi-a placut

    as recomanda tare mult Genji de ps2. super adevarat. dar nu foarte multa lume il apreciaza.

  20. #40 SP
    Member EvilG's Avatar
    @Dark Wadder Genji e bestial. Tin minte cand l-am jucat eu... nu m-am dezlipt de PS E foarte fain...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts