Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 286

Thread: Screw Attack

  1. #1 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar

    Screw Attack

    Propun un thread,unde userii acestui forum, vor posta comentarii referitoare la comicele videouri realizate de Screw Attack. Aceste filmulete ne vor trezii amintirii fie ele incantatoare ori pline de nervi.

    PS: Daca gasiti pe diferite site-uri, filmulete cu retro consoles, doritorii vor putea sa le posteze pe acest topic.
    Va multumesc.

    Gametrailers.com - ScrewAttack - Angry Video Game Nerd: Batman Part I@@AMEPARAM@@http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=37368@@AMEPARAM@@37368

    Gametrailers.com - ScrewAttack - Angry Video Game Nerd: Indiana Jones@@AMEPARAM@@http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=34277@@AMEPARAM@@34277

    Gametrailers.com - ScrewAttack - Angry Video Game Nerd: Star Trek@@AMEPARAM@@http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=35049@@AMEPARAM@@35049
    Attached Images Attached Images screwattack.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe... le urmaresc si eu. Unele sunt super funny.

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cel mai dureros la toata seria Screw Attack mi se pare faptul ca eu chiar am jucat multe din acele jocuri, si mi-au placut la vremea lor fara sa realizez ca erau penibil de grele pentru ca la vremea aia nu aveam altele.

  4. #4 SP
    Member obidan's Avatar
    Yeah, e foarte amuzant si am dat Subcribe pe canalul lui Youtube acum 1 an.
    Am umarit si alte episoade Screwattack , dar singurii care imi mai plac , au tot un canal youtube, sunt : Screw Attack Europe, niste englezi care vorbesc despre retro games.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Angry Video Game Nerd: Batman Part II

    Gametrailers.com - ScrewAttack - Angry Video Game Nerd: Batman Part II@@AMEPARAM@@http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=38168@@AMEPARAM@@38168

    ...wooooooooooo!

    *p.s.

    Melodia din finalul filmulețului face toți banii!

  6. #6 SP
    Member SpitFire's Avatar
    In sfarsit am apucat sa le vad pe toate (de pe pagina asta), ce sa zic, geniale, a fost super tare faza de la sfarsit la video-ul cu Star Trek

  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    New moovie today
    ||
    \/

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Angry Video Game Nerd: Deadly Towers
    Posted August 19, 2008 @ 10:01 pm

    Gametrailers.com - ScrewAttack - Angry Video Game Nerd: Deadly Towers@@AMEPARAM@@http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=38566@@AMEPARAM@@38566

    ...ahahah! ia la ei mă! - The Fans!

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

  10. #10 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Gasiti foarte multe clipuri cu James (Angry Video Game Nerd) pe canalul lui de pe Youtube si pe Cinemassacre, multe care nu sunt postate pe gametrailers si screwattack..

    YouTube - JamesNintendoNerd's Channel
    YouTube - Cinemassacre's Channel

  11. #11 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar

  12. #12 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    De ce nu pui toate filmuletele intr-un post prin a spune pur si simplu unde le poti vizualiza pe ( aproape ) toate ?

    Gametrailers.com - The Source For Video Game Media

    Acolo sunt toate. Video game vaults. Top 10. AVGN.

  13. #13 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Astea 3 mi s-au parut mai amuzante si de aceea le-am pus decat pe acestea.

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Luigi, pe fiecare filmulet in parte, exista linkul catre site-ul oficial. Nu te impiedica nimeni sa intri acolo sa le vezi pe toate. Noi insa vrem sa oferim totul aici pe site oricarui user. De-aceea ma si chinui cu embedd code-urile astfel incat sa acceptam cat mai multe site-uri, cu functii precum full screen, high quality, etc.

    In plus, foarte importante pentru noi sunt comentariile voastre, discutiile pe tema acelui filmulet (atunci cand este cazul). Asa, daca vei posta pe gametrailers, how can we see you ?

    Mai mult, fiecare posteaza aici clipurile selectiv... poate doreste sa puna doar ce i-au placut lui, sau ce ar trebui sa vedem din cele xx filmulete pe site-ul original. Sper ca e ok ce-am zis... deja dorm pe mine...

  15. #15 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Aha ok. Inteleg. E pentru opinii .

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #17 SP
    Max
    Member Max's Avatar

  18. #18 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  19. #19 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ala cu **** Tracy a fost primul care l-am vazut si mi s-a parut bestial . Cand o sa am timp o sa le vizionez pe toate de pe aceasta pagina and more.

  20. #20 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    ScrewAttack Angry Video Game Nerd: CD-i Part I


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pach-Attack! Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 72 Last Post: 20-08-2011, 22:15
  2. Sudden Attack Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 24-12-2009, 11:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts