Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 246

Thread: Playerunknown's Battlegrounds (PUBG)

  1. #41 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    UPDATE LIVE boiz! <3 Let's go! <3

    In caz ca nu stiti, asta aduce update-ul:

    http://steamcommunity.com/games/5780...56698903078380

    Chestii mici si de bun simt.
    Attached Images Attached Images fb9f9e113533680c109d12412ad15bca.png

  2. #42 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Clip explicativ:

  3. #43 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #44 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #45 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Prea bun, prea ca la tara .... nu am mai ras asa de mult ...

  6. #46 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De acum 5 ore.


    GREATLY improve FPS, new method

  7. #47 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Am testat setarea cu pricina dar nu e nici o diferenta. Exact acelasi numar de frame-uri il am in aceleasi locatii. Ori e fake ori ajuta sistemele mai slabe. Vad in comment-uri ca le-a crescut unora fps-ul de la 30-40 spre 50-60, fara sa mentioneze rezolutie sau alte setari.
    La mine e low pe la 80, high pe la 130-140 fps, depinde de locatie si de numarul de caractere din zona ... dar cam aceleasi numere indiferent cum e switchul cu pricina.

    Am transmis linkul unui prieten (cu care joc in mod frecvent) si nici el nu vede diferente.

    Tu vezi vreo diferenta la tine?

  8. #48 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    DrDisRespect talks about #PUBG on XBOX ONE


    ---------- Post added 26-09-2017 at 12:25 ----------

    Quote Originally Posted by ro_explorer View Post
    Am testat setarea cu pricina dar nu e nici o diferenta. Exact acelasi numar de frame-uri il am in aceleasi locatii. Ori e fake ori ajuta sistemele mai slabe. Vad in comment-uri ca le-a crescut unora fps-ul de la 30-40 spre 50-60, fara sa mentioneze rezolutie sau alte setari.
    La mine e low pe la 80, high pe la 130-140 fps, depinde de locatie si de numarul de caractere din zona ... dar cam aceleasi numere indiferent cum e switchul cu pricina.

    Am transmis linkul unui prieten (cu care joc in mod frecvent) si nici el nu vede diferente.

    Tu vezi vreo diferenta la tine?
    Sincer sa fiu eu nu vad, la mine, nimic schimbat (dar tot am facut setarea) insa un prieten a primit un boost de 25-30 fps-uri (are intr-adevar un sistem putin mai slab).

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #50 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #51 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #52 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Documentar ...


  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ---------- Post added 22-10-2017 at 09:32 ----------


  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cam asa sta treaba:


    ---------- Post added 27-10-2017 at 20:28 ----------

    Daca nu aveti chef sa va uitat la tot, mai jos aveti un scurt rezumat: https://clips.twitch.tv/ClumsyOriginalMageCclamChamp

    ---------- Post added 27-10-2017 at 21:56 ----------

    Quick reminder: Steam Community :: Group Announcements :: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS



    Key changes

    • Client and server optimization
    • Added vaulting & climbing
    • Changes in vehicle driving
    • Ballistics overhaul

  15. #55 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce parere ai, merita cumparat in momentul acesta? De vreun an, nu joc online nimic altceva decat Rocket League si chiar as vrea sa incerc si altceva, dar sunt de un scepticism urias cand vine vorba de Early Access.

  16. #56 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Au doar peste 20 mil de copii vândute (statistica de acum 1-2 luni parca) și doar peste 2 mil de jucători online simultan, detronând de departe locurile 2 și 3 însumate.

    Mai departe tu știi dacă e un joc de succes și dacă merita sau nu

  17. #57 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Statisticile alea sun egal cu zero daca lui nu ii place jocul. Eu m-am plictist repede. Te duci frumos in zona de retragere, stai dupa un copa/colt si aia e.

  18. #58 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Intr-adevar, nu ma impresioneaza decat in mica masura numarul de copii vandute. Cel mai recent exemplu care imi vine in minte e Destiny 2, am inteles ca s-a vandut foarte bine, dar eu nu l-as juca nici daca l-as primi gratis. Nu spun ca e un joc rau, pur si simplu nu e genul meu.

    Ma interesa mai mult stadiul tehnic in care se afla PUBG, cunoscand faptul ca a avut probleme severe de performanta. Tocmai din acest motiv mentionam Early Access. Sigur ca as putea cere refund daca nu mi-ar placea, dar nu stiu daca sunt suficiente doua ore pentru a-mi forma o parere.

  19. #59 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  20. #60 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    foarte bine!


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 By vladthegamer in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 20 Last Post: 12-03-2020, 17:43
  2. PlayerUnknown's Battlegrounds - Xbox One By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 56 Last Post: 07-12-2018, 12:14
  3. PlayerUnknown's Battlegrounds By Cristy in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 22-08-2018, 10:17
  4. Replies: 1 Last Post: 18-06-2018, 09:20
  5. Vand PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One plus Bonus By raducucosmin in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 19-04-2018, 08:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts