Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 501 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #3321 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Se fura in Romania ? Nu pot sa cred. Si stii de ce ? In Romania... 9 romani din 10 sunt in starea in care ma aflu si eu acum... Uita-te in jur
    YouTube- Romania Trezeste-te
    Land of choice

  2. #3322 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Ca sa faca ce ai zis tu ...tre sa se ajute pe sine insusi mai intai
    Am vazut oameni ma prosti care au facut mai multe pentru ca si-au realizat starea de cacao in care traiau.

  3. #3323 SP
    Banned FormableTube's Avatar

  4. #3324 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Are si el dreptul sa stea printre noi... Nu putem sa refuzam asta, oricat de antipatic ne este. Singurul moment in care i se poate retrage acest drept este cand incalca regulamentul si nu putem noi sa judecam cand face asta.
    Imo, el se incadreaza foarte bine la categoria trolling.

  5. #3325 SP
    Banned Mario's Avatar
    Deci nu cred,am intrebat ceva civilizat si ati sarit pe mine cu rockeri,daca nu vreti sa ma ajutati ziceti,nu ma atacati cu rockeri si alte chesti.Mai bine ii dam ban lu SYZYGY ca el a inceput flame.

    ---------- Post added 06-12-2009 at 08:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    ironie ne intalnim din nou..ceri ajutor la gamerii care nu ies din casa si la rockerii satanisti? ...mai lasa routeru si netu si mai iesi pe afara.
    Uitati cine a inceput flame.

  6. #3326 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Base a luat-o in gura

  7. #3327 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Oh crap. 50% cu 50% in momentul asta. lol

  8. #3328 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    A castigat Ceausesculol

  9. #3329 SP
    Member octav's Avatar
    e 52-48

  10. #3330 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    De acord...desi ar trebui direct

    Multitask - Play it on Not Doppler

    un joc dragut
    60 sec, dupa al 3-lea patratel devine greu...

    ---------- Post added 06-12-2009 at 09:11 PM ----------

    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    e 52-38
    pentru cine?

  11. #3331 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    мінэт pentru marinar

  12. #3332 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Bravo Geoana !

    Ati observat ca acolo cu GEoana sunt din multe partide si mai multi candidati ? Becali , Antonescu , asta arata ca nu mai sunt comunisti ca ceilalti , sunt impreuna !!!!!!!!!!!

    Geoana , Geoana !!!!!! Bravo !

  13. #3333 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    e 52-38
    Altu'

    Deci daca unul are 52%, cat are celalalt dintr-un intreg?! Nu cumva 48%?

  14. #3334 SP
    is the man! trickz's Avatar
    EXISTA TOPIC PENTRU POLITICA!

    M-am saturat! Peste tot politica! Geoana geoana base base udrea udrea.... Zici ca nu mai suntem forum de consolisti ci de politicieni. Luati o pauza!

    Exista topic cu politica unde sa va spuneti toti in liniste parera mult iubita despre conducatorul dorit, eu unul m-am saturat sa primest massuri, sa vad peste tot numai politica, sa citesc numai de politica, sa aud numai de politica. Nu mai pot! Bine macar ca nu au pus meclele lor pe sticlele de suc ca muream.

    PAUZA!!!!!!!!111111oneoneoneoneeleven

  15. #3335 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    EXISTA TOPIC PENTRU POLITICA!

    M-am saturat! Peste tot politica! Geoana geoana base base udrea udrea.... Zici ca nu mai suntem forum de consolisti ci de politicieni. Luati o pauza!

    Exista topic cu politica unde sa va spuneti toti in liniste parera mult iubita despre conducatorul dorit, eu unul m-am saturat sa primest massuri, sa vad peste tot numai politica, sa citesc numai de politica, sa aud numai de politica. Nu mai pot! Bine macar ca nu au pus meclele lor pe sticlele de suc ca muream.

    PAUZA!!!!!!!!111111oneoneoneoneeleven
    Nu te mai tot umfla in pene, a fost campanie electorala, era normal ca numai asta sa vezi si sa auzi.
    S-a terminat, incet incet o sa devina pustii threadurile legate de politica pana peste alti 5 ani.
    Chill,chill !!!!!!!11111oneoneonelvenimakidoneoneelven

  16. #3336 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Altu'

    Deci daca unul are 52%, cat are celalalt dintr-un intreg?! Nu cumva 48%?
    din greseala...desi sunt destul de bun la mate...am incurcat tastele

  17. #3337 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Deci.. pe aceeasi logica, daca este o perioada de cacao, trebuie sa mancam cu totii cacao si sa nu ne umflam in pene ca nu ne convine sau daca este o perioada in care sunt la moda jafurile, sa nu zicem nimic atunci cand ne jefuieste cineva?

    Desigur, exemplele mele sunt total duse la extrem dar ideea principala este urmatoarea: eu intru pe acest forum sa ma relaxez, nu sa discut despre politica. Intru sa ma simt bine nu sa ma irit. Nu trebuie sa imi apar linistea asta? Din cate zici tu, nu... pentru ca de, este perioada asa ca sa tac si sa inghit pana trece...

    Din pacate eu in viata nu tac si nu inghit nimic, de la nimeni. Nu am facut-o pana acum, nu o fac nici de acum inainte.

  18. #3338 SP
    Member Snoopz's Avatar
    nu fi suparat trickz... ca eu am votat cu tine *joke*


    CARS and PHOTOS RULLZ

  19. #3339 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Deci.. pe aceeasi logica, daca este o perioada de cacao, trebuie sa mancam cu totii cacao si sa nu ne umflam in pene ca nu ne convine sau daca este o perioada in care sunt la moda jafurile, sa nu zicem nimic atunci cand ne jefuieste cineva?

    Desigur, exemplele mele sunt total duse la extrem dar ideea principala este urmatoarea: eu intru pe acest forum sa ma relaxez, nu sa discut despre politica. Intru sa ma simt bine nu sa ma irit. Nu trebuie sa imi apar linistea asta? Din cate zici tu, nu... pentru ca de, este perioada asa ca sa tac si sa inghit pana trece...

    Din pacate eu in viata nu tac si nu inghit nimic, de la nimeni. Nu am facut-o pana acum, nu o fac nici de acum inainte.
    Bravo. Nu ma intereseaza deloc principiile tale in viata si nu au nici o relevanta in discutia de fata.
    Esti inca tinerel, cateodata e mai bine sa taci si sa inghiti Nu o sa-ti explic cand si cum, ca o sa tragi tu o concluzie total aiurea oricum
    Incearca sa nu intri pe threaduri care au titluri de genul "Cu cine votati in turul II", "Pe cine alegeti presedinte" "Basescu a castigat" "Geoana a castigat" "Vadim e regele tuturor" "Bah m-am saturat de politica" sau spambox exact in momentul in care se anunta rezultatul.

  20. #3340 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Gata cu politica ! S-a ales presedintele. Ce mai trebuie sa vorbiti atata ? lol

    Sa schimbam subiectul: ce planuiti sa faceti in timpul vacantei de iarna ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts