Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 312 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast
Results 4,561 to 4,580 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4561 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Mda,le-a respins pt ca le-am facut prea repede.

    Rawl,la tine cat dureaza sa faci un hit si ce pui in casutele alea?

  2. #4562 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by mail
    Hits need to be selected one at a time. And slow enough that the pages pop and the boxes check. And it takes at least 15 seconds to do. We have 2 system checking this. Our client demands it from us.
    Deci faceti in 9 secunde si asteptati pana scrie 15 ca sa le accepte lol.

  3. #4563 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu le las pana la 45 de secunde))

  4. #4564 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Eu le las pana la 45 de secunde))
    prea mult, prea mult lol. 15-16 secunde si ii brici (totusi sa fac 24 de centi pe minut). De data asta se pare ca graba chiar a stricat treaba

  5. #4565 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai eu deschid 10 taburi si le fac pe rand...si cand ajung la ultimul tab deja are 1 minut si cv

  6. #4566 SP
    Junior Member Arbitrer's Avatar
    Daca ma invatati cum e vorba de hiturile astea poate va caut eu unele mai bune cand nu am ce face.Eu nu am nici un interes daca e vorba de amazon.com (prefer doar Europa).

  7. #4567 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Nu avem ce sa te invatam...pur si simplu citeste instructiunile sa apucate de treaba.


    Am terminat inca un cont cu 500...mi-a luat 1 ora...sa vedem acum daca imi mai da reject.

  8. #4568 SP
    Junior Member rawl123's Avatar
    e clar . normal ca nu se renteaza daca nu le faceti corect. seriously, chiar vreti sa fiti platiti pe nimic? Eu n-am mai primit nici 1 singur rejected de cand am inceput sa le fac calumea

  9. #4569 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Dude,le fac corect.Am chrome-ul hackuit si nu imi deschide linkurile alea dar mi le check-uieste...ce e gresit in asta,oricum pune mereu aceasi reclama.

  10. #4570 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Eu nu le fac corect da asta numa' pt ca le faceam inainte si m-am saturat sa iau ban cu bani pending .
    Si oricum, m-am ars acuma odata si de-acuma am rabdare sa treaca timpu' lol.

  11. #4571 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by rawl123 View Post
    e clar . normal ca nu se renteaza daca nu le faceti corect. seriously, chiar vreti sa fiti platiti pe nimic? Eu n-am mai primit nici 1 singur rejected de cand am inceput sa le fac calumea
    Tu zici doar "e clar" dar nu esti in stare sa ne zici "bai,de obicei mie imi ia atat pana se deschide filmuletul si atat pun in a 2 a casetuta" ca sa stim daca le facem bine sau nu...

  12. #4572 SP
    Junior Member rawl123's Avatar
    " bai de obicei mie imi ia vreo 6-7 secunde pana deschide filmuletul si se deschid 10 videouri. => in a 2a casuta pun 10. 6-7 si 10, si timpul il las vreo 30-45 secunde pe fiecare hit." Tare greu era sa testezi si tu singur. god

  13. #4573 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by rawl123 View Post
    " bai de obicei mie imi ia vreo 6-7 secunde pana deschide filmuletul si se deschid 10 videouri. => in a 2a casuta pun 10. 6-7 si 10, si timpul il las vreo 30-45 secunde pe fiecare hit." Tare greu era sa testezi si tu singur. god
    Pai am testat cu mozilla si nu mi se deschide filmuletul nici dupa ce expira hitul).Se deschide doar daca dau click pe el.

  14. #4574 SP
    Junior Member sliper's Avatar
    Am si eu o mica intrebare , pot sa adaug la contul de amazon un card de la ING Visa electron care este in lei? Trebuie musai sa fie in $$ ? Multumesc

  15. #4575 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    trebuie musai sa ai card din state si cont bancar tot acolo.

  16. #4576 SP
    Banned devil night's Avatar
    ceva selleri din uk mai stiti??????

  17. #4577 SP
    Member hcm90's Avatar
    Quote Originally Posted by sliper View Post
    Am si eu o mica intrebare , pot sa adaug la contul de amazon un card de la ING Visa electron care este in lei? Trebuie musai sa fie in $$ ? Multumesc
    sa cumperi de la ei poti cu orice card, ca sa scoti bani de pe mturk iti trebuie card din sua

  18. #4578 SP
    Junior Member sliper's Avatar
    Da pt cumparat produse vreau sa-l folosesc , mersi mult pt raspuns .

  19. #4579 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Aveti idee unde pot gasi assignment id la un hit facut deja ?
    Multumesc.
    LE: Am gasit. Daca va cere cineva assignment ID mergeti pe data cu hitu', dati click pe el si ajungeti la o fereastra de trimis mesaj.
    In titlul mesajului este si IDu' respectiv.
    Acopera transportul. TVA din cate am vazut doar daca cumperi direct de la amazon.com. Ceilalti selleri nu incaseaza TVAul.
    Sper sa nu gresesc.

  20. #4580 SP
    Junior Member Arbitrer's Avatar
    Si banii acestia acopera si transport,TVA si vama daca as cumpara ceva cu ei9cei castigati prin mturk)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 312 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts