Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 752 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 697 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #3921 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Doamne c�t de tare poate să fie! - NO AȘA DA!

    Super edit.

    �mi aduce aminte de

    YouTube - Counter-Struck - By Saturday Night Special Productions

    lol (din arhivă)
    Asta mi-a amintit de:



    lol

  2. #3922 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ce 24?

  3. #3923 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    decembrie.

  4. #3924 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    ce an?

  5. #3925 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Care galeata?

  6. #3926 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca ma mai tine mult raceala asta de ***** ma spanzur sa-mi bag....

  7. #3927 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  8. #3928 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  9. #3929 SP
    Member amidacos's Avatar
    Salut ,
    Caut un joc dar nu stiu cum se numste ...
    Am avut si CD-ul original dar l-am pierduct acum 4-5 ani .

    Ceea ce imi mai aduc aminte din joc este ca :
    1. Avea un nume destul de lung , 3-4 cuvinte
    2. Puteai alege la inceputul jocului unul din caracterele : Razboinic , Arcas si Magician , Masculin&Feminin .
    3. La ultimul nivel al jocului trebuia sa ajungi la un turn al unor vrajitori care se puteau teleporta ...
    4. La primul nivel , trebuia sa omori un Troll , dupa care sa ajuti niste sateni .
    5. De-a lungul jocului mai primeai si alte caractere care te ajutau sa treci misiunile .
    6. De la magician mai imi amintesc cateva magi : ceva ploaie , otrava , teleportare ...
    7. Dupa ce terminai un nivel puteai sa mergi intr-un oras sa iti cumperi magi , arme , armuri ...

    Si cam atat mai imi aduc aminte ...
    Poate cineva recunoaste jocul si imi poate spune si mie cum se numste ...
    Era un joc vechi ... de prin 1998 parca . Grafica asemenatoare jocului Heroes III

    Multumesc celor care ma vor ajuta sa gasesc jocul

  10. #3930 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Spune şi ce gen era/din ce perspectiva jucai jocul.

  11. #3931 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by amidacos View Post
    Salut ,
    Caut un joc dar nu stiu cum se numste ...
    Am avut si CD-ul original dar l-am pierduct acum 4-5 ani .

    Ceea ce imi mai aduc aminte din joc este ca :
    1. Avea un nume destul de lung , 3-4 cuvinte
    2. Puteai alege la inceputul jocului unul din caracterele : Razboinic , Arcas si Magician , Masculin&Feminin .
    3. La ultimul nivel al jocului trebuia sa ajungi la un turn al unor vrajitori care se puteau teleporta ...
    4. La primul nivel , trebuia sa omori un Troll , dupa care sa ajuti niste sateni .
    5. De-a lungul jocului mai primeai si alte caractere care te ajutau sa treci misiunile .
    6. De la magician mai imi amintesc cateva magi : ceva ploaie , otrava , teleportare ...
    7. Dupa ce terminai un nivel puteai sa mergi intr-un oras sa iti cumperi magi , arme , armuri ...

    Si cam atat mai imi aduc aminte ...
    Poate cineva recunoaste jocul si imi poate spune si mie cum se numste ...
    Era un joc vechi ... de prin 1998 parca . Grafica asemenatoare jocului Heroes III

    Multumesc celor care ma vor ajuta sa gasesc jocul
    King's Quest: Mask of Eternity - Wikipedia, the free encyclopedia ?

  12. #3932 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Peppermint Larry: For the next five minutes candy if free!


  13. #3933 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ce gasesti amuzant la prostia asta? Seriously...

  14. #3934 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #3935 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ronan, poti sa-mi gasesti faza c�nd Larry Mentolatul și comedianul ăla se fac am�ndoi de r�s și Larry zice ca sunt de domeniul trecutului fiindca au apărut in ziarul de ieri ?

    ... in rom�nă ?

  16. #3936 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Doamne ce desen...fereasca Dzeu,no wonder kids these days are broken

  17. #3937 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Ronan, poti sa-mi gasesti faza c�nd Larry Mentolatul și comedianul ăla se fac am�ndoi de r�s și Larry zice ca sunt de domeniul trecutului fiindca au apărut in ziarul de ieri ?

    ... in rom�nă ?
    N-am seriile �n limba rom�nă - caut �n engleză dacă vrei (dar pe duminică/luni) că plec puțin de acasă.

    Desenul face parte din categoriile: Surreal humor & Black comedy (două categorii de succes). Mai documentati-vă �nainte să criticați/vorbiți aiureli, că nu strică.

    Un alt desen de succes e - Chowder (Surreal humor)





  18. #3938 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Realizezi ca pe cartoon network se uita copii ..marea majoritate 6-16 ani,ca tu ai peste 16 e ok ..dar unui copil sa ii pui Surreal Humor & Black Comedy....eu cred ca tu trebuie sa te documentezi mai bine



    0:54

  19. #3939 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Realizezi ca pe cartoon network se uita copii ..marea majoritate 6-16 ani,ca tu ai peste 16 e ok ..dar unui copil sa ii pui Surreal Humor & Black Comedy....eu cred ca tu trebuie sa te documentezi mai bine

    YouTube - FAMILY GUY - Preview #2 from "Road To The North Pole" airing 12/12!

    0:54
    6 - 14 maxim (dupa incep si ei sa descopere Family Guy, South Park, The Simpsons...)

  20. #3940 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai nene, eu am copilarit pe Looney Tunes, Flinstones, Scooby-Doo, Top Cat, etc... alea desene. Chiar si pe minimax mai erau desene educative si frumoase pentru varsta de sub 12 ani (Franklin rules). Sa nu mai zic ca a aparut dupa aia Fox Kids cu Viata cu Louie sau Tick. Acum rar mai vezi desene ca inainte, pe disney channel nici nu prea se mai dau desene, iar pe cartoon network dau numai prostii de-astea. Inteleg ca ele fac parte dintr-o anumita categorie de umor si n-am nimic cu cei care se uita, ba chiar si eu mai bag cate-un family guy sau happy tree friends, dar sa le faca nene canal separat, sa nu-l mai vad pe frate-miu ala mic ca sa uita la asa ceva ca-i zdrobeste mintea.

    Pe boomerang ce mai e cum mai e... in rest - jale.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts