Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 251 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2921 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Sa invat pentru BAC cand e frumos afara..

  2. #2922 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Invata, ca altfel o sa cari lada cu scule toata viata!

  3. #2923 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    ...sau pleci intr-o calatorie in jurul lumii.

  4. #2924 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ...sau intri pe Wall Street direct.

  5. #2925 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    ...oricum vei cara lada cu scule toata viata. Ceea ce se schimba e lada. Sau sculele din ea.

  6. #2926 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Corect, dar aia care prefera sa se plimbe in parc ca e frumos,decat sa invete pt BAC( e doar un exemplu, asa incepe totul ), raman la caratul lazii cu scule de alea uzate, stau in urma maistrului care se scarpina in fund in timp ce repara chiuvete stricate de gospodine care arunca coji de pepeni in baie, ca sunt prea grele (ele, cojile) sa le arunce la gunoi.

    Rant over...

  7. #2927 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Sau ajungi milionar in coco-banana coins

  8. #2928 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Prima restanta! Yay... scumbag teacher. "Puteti sa aveti si 10 la laboratoare si lucrari practice, cine ia sub 5 in primul test ramane pe toamna!". Asta in conditiile in care e o disciplina unde nu se da examen, deci sunt doar niste teste amarate...

  9. #2929 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Funky. View Post
    Sa invat pentru BAC cand e frumos afara..
    sa stii ca imi place shaorma fara usturoi si verdeata.

  10. #2930 SP
    Member enemigo's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    sa stii ca imi place shaorma fara usturoi si verdeata.
    a zis ce il enerveaza..si da, era foarte am***** in facultate sa-ti bati capul cu examene cand venea vara

  11. #2931 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Se apropie examenul

  12. #2932 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce examen?

  13. #2933 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ala de a 8a .

  14. #2934 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    lasa-l pe ala ca ala e usor.. da vine BAC-u

  15. #2935 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Din punctul meu de vedere,bacul e un rahat supraapreciat. Am mai spus-o. La uman,cel putin,materia de bac e o gluma proasta. Istorie 10 lectii,iar la materia socio-umana (sau geografie) cel mult materia pe un an. La romana unde e putin mai mult de invatat.
    La real mi se pare cu totul altceva,acolo intr-adevar e de muncit. Prietenii pe care ii am trag ca nebunii la matematica,info etc.

    Pai daca lumea se plange de bac,ma intreb cum se vor descurca la Stiinte Economice,Drept sau altele. Cu sesiunile alea care te terorizeaza si sutele sau miile alea de pagini de invatat.


    Edit : examen la a VIII-a? Se da iarasi capacitate?

  16. #2936 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da se da capacitatea.Nu mi se pare asa de greu la romana.La mate e putin mai greu.

  17. #2937 SP
    Member TheSpider's Avatar
    matematica

  18. #2938 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Din punctul meu de vedere,bacul e un rahat supraapreciat. Am mai spus-o. La uman,cel putin,materia de bac e o gluma proasta. Istorie 10 lectii,iar la materia socio-umana (sau geografie) cel mult materia pe un an. La romana unde e putin mai mult de invatat.
    La real mi se pare cu totul altceva,acolo intr-adevar e de muncit. Prietenii pe care ii am trag ca nebunii la matematica,info etc.

    Pai daca lumea se plange de bac,ma intreb cum se vor descurca la Stiinte Economice,Drept sau altele. Cu sesiunile alea care te terorizeaza si sutele sau miile alea de pagini de invatat.


    Edit : examen la a VIII-a? Se da iarasi capacitate?
    Bine zici cu bacul la uman, cred ca inca mai am o urma de regret ca dupa a 9a nu m'am transferat la uman. Eu am luat putin peste 8 la bac, si asta cu mari emotii la matematica, in timp ce la uman cu nota asta erai catalogat drept imbecil. Termin acum dreptul, si sincer daca m'ai pune sa aleg sa fac inca odata 4 ani de drept sau inca odata 4 ani de mate-info, as alege fara sa clipesc dreptul.

  19. #2939 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Si ce faci cu 10 in bac?

  20. #2940 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce nu inteleg eu e de ce ai facut liceu de mate info daca ai vrut sa urmezi Dreptul. Am un coleg in clasa paralela la real care vrea sa faca tot Dreptul,trezindu-se in clasa a XII-a ca nu mai vrea sa dea la Informatica.

    Legat de 10 in bac...e de dorit. Daca nu mergi la o facultate privata si prinzi loc la buget,adio taxe. Asta ma stradui si eu acum,sa iau undeva peste 9,80 in bac si sa dau la UBB,la Drept. Ce ma descurajeaza oarecum e admiterea. Needless to say,o sa fie o lupta acerba pentru locurile fara taxa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 251 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts