Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Cashle (points2shop)

  1. #1 SP
    Junior Member Fragrance's Avatar

    Cashle (points2shop)

    Un site relativ vechi, concluzion�nd din v�rsta domeniului, 2007, asemănător �ntr-o mică mare măsură cu mturk.

    Task-uri - daily tasks, uneori mai multe, alteori mai puține, mai migăloase ori ba, ce necesită o engleză decentă.

    Rația minimă pentru a primi banii depinde de fiecare job �n parte, iar diferența față de mturk este că puteți primi banii �n m�nă, retragerile put�nd fi făcute prin paypal, alertpay, check, e-gold, liberty reserve sau gift certificates pt. godaddy, amazon și altele.

    Nu veți primi banii instant, poate dura de la c�teva minute, la maxim 2zile, pentru �ncepători, căci avem și grade acolo.

    La secțiunea Earn points, cea �n care regăsiți daily tasks, Earnings Area | Points2shop, sunt și alte soluții de făcut bani, dar din păcate, americanii sunt mult favorizați, lăs�ndu-ne cam 0 la multe dintre ele, inclusiv la sign-up(doar ei primesc acele 250puncte)
    Noi doar putem transforma punctele pe care le c�știgăm �n dolari.100-1dolar.

    Recently Approved Offers | Points2shop

    Aici sunt c�teva task-uri din care puteți face puncte, fiind și din categoria pay to earn.

    Active Contests | Points2shop
    Compete games pe care puteți paria puncte.

    Sistem de referali, forum, pe care �ncă nu l-am verificat și ar mai fi de povestit despre feature-uri, dar de altfel, sunt și eu nou pe site-ul �n cauză, �ncă nu cunosc toate chichițele.

    Am și o dovadă că plătesc, primii 5dolari făcuți doar pentru verificare:


    Nu vă mai pot spune dec�t baftă!

  2. #2 SP
    Member Cata96's Avatar
    WTF?!?!?!?!
    Un C***t de site.....nici macar nu trimit verificare pe mail....iar mail-ul meu este deja folosit......

  3. #3 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    M-am jucat putin cu un proxy si... "You have been banned from Gambit." Mai insistam, daca rata e chiar 100 - 1$ si suma necesara pentru plata e mica merita incercat. Intr-o masina virtuala desigur, luand in considerare cate oferte de signup/download are.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts