Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 510 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 400 450 ... LastLast
Results 6,981 to 7,000 of 10182

Thread: Spambox XXL

  1. #6981 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și eu urmăresc tot Digi

  2. #6982 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Au inceput astia sa duca moldoveni in Rep Moldova sa faca pe turistii. Ba dar ce pe fata fura astia, e fantastic.

  3. #6983 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    Toti regimul lui Basescu, bai oamenilor VINE ALTUL LA PUTERE!!
    Ce a facut Fonta pt voi ? a dat 50 de lei la pensi din banii publici ( bani stransi de guvernul lui basescu ) pe deasupra a mai adaugat nzeci de taxe si impozite.
    De ce nu s-au deschis sectiile in diaspora? PENTRU CA UITATE LA DIGI/REALITATEA/RTV sa vezi ce spun oamenii de Ponta, uita-te la filmuletele de pe net cum ii cara pe tovarasii lu ponta sa il voteze.
    La mine in judet aproximativ 40.000 de persoane pe lista suplimentara ( tinand cont ca de 23 de ani de zile nu am vazut turisti in judetul meu si nici atatea persoane plecate in afara judetului sa vina acasa sa voteze) ASTA E FURT ! Acum 25 de ani au murit persoane pentru a ne DA DREPTUL LA VOT, IAR EI NU FAC ALTCEVA DECAT SA IL FURE !!!!

  4. #6984 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahahaha aia pe Antena 3 striga hoții , cica astia din ACL vor sa fure ca in 2004...

  5. #6985 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Infiorator ce e la Antena 3.

  6. #6986 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu mai dau pe ei cand vreau sa rad un pic

  7. #6987 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    1,5 milioane de turisti electorali. Nici nu ma intreb cu cine au votat.

  8. #6988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca iesea lumea la vot intr-un numar si mai mare puteau sa fure pana le iesea pe nas.

    LE: ăștia pe Antena 3 sunt suparati, asta e de bine, diferenta este foarte mica

  9. #6989 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    M-ai facut sa dau pe Antena 3. Nu stiu daca sa rad sau sa plang.

  10. #6990 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu va mai uitati, doar incurajati un anumit comportament din partea presei.

  11. #6991 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    Nu au de ce tovarasu` ponta iese in mama lui si noi nu o sa iesim in strada ca asa-i romanu facut sa stea in casuta lui si sa ne domine unul care nu are niciun drept. Puterea e la noi, nu la ei..

    https://www.youtube.com/watch?v=tW9711nOz5o#t=132

  12. #6992 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si nu uitati diaspora mai are 2 ore de vot si mai sunt america si canada ! si da jale la antena3 si rtv la digi e mai ok si au confirmat toate televiziunile ca e neck-to-neck si ca trebuie numarate voturile.. sper ca nu au reusit sa fure atat de mult..

  13. #6993 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Degeaba, diaspora o sa fie un maxim de 320k. Ei au furat in Romania cel putin 1 milion. E de prisos.

  14. #6994 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cum sa nu iesi in strada cand vezi astfel de comportament?!

  15. #6995 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Degeaba, diaspora o sa fie un maxim de 320k. Ei au furat in Romania cel putin 1 milion. E de prisos.
    .....
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1416164187837.jpg

  16. #6996 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si am auzit ca in Londra s-a pus apa in cerneala de stampile pentru a nu se usca repede. Astfel, se imprima pe partea cealalta a buletinului de vot si se anuleaza votul. Infiorator...

  17. #6997 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Corectati-ma daca gresesc, dar inafara de Rosia Montana nu stiu sa fi schimbat ceva iesitul in strada

  18. #6998 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Buahahahahah ce mizerie pe antenash!t 3. Au inceput cu diversiune, oameni de partid in strada, agitatori, cum ca romania ia foc
    Stiu ca o sa piarda mouse?
    La sutime in tara, dupa numararea din Diaspora, ponta e mort, ahahahahahaa

  19. #6999 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Revolutie rings any bells? Stiu ca e departe de asa ceva, dar Rosia Montana a fost nimic pe langa rahatul de azi.

  20. #7000 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astia de la Digi24 sunt cam optimisti:

    Klaus: 50,9
    Ponta: 49,1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts