Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 510 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357 358 359 367 407 457 ... LastLast
Results 7,121 to 7,140 of 10182

Thread: Spambox XXL

  1. #7121 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    foarte tare.

  2. #7122 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Am si eu o problema:
    Am cumparat recent un router wireless cu zona de acoperire mai mare ( stau la casa), dar totusi nu imi bate semnalul in toata casa.
    Ce pot sa fac? Am un singur ,,fir de net" care intra in routerul asta.
    De asemenea, nu pot sa conectez routerul vechi in continuarea celui nou(desi mi se parea o idee buna), pentru ca sunt prea multe fire de tras.
    Mi-a atras atentia asta:Wireless Range Extender D-LINK DAP-1320, 300Mbps | ALTEX
    Ar ajuta la ceva? Din video-ul lor am inteles ca trebuie doar bagat in priza si...atat....
    Ce router ai?

  3. #7123 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Deci daca vreti sa veniti de la aeroport in oras, sau daca vreti sa mergeti din oras la aeroport luati cu incredere autobuzul 85M414243 (a nu se incurca cu 85M41^%$*$*$!).

    Serios acuma, cat de zgargite pot fi creaturile acestea de la RATUC de nu se sinchisesc nici macar sa puna un panou cat de cat acceptabil...
    Attached Images Attached Images img_20141125_145511.jpg

  4. #7124 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    ^In ce tara e asta?

  5. #7125 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cred ca in Cluj

  6. #7126 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  7. #7127 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Din pacate da, este din Cluj... am facut-o dupa ce am iesit de la servici...

  8. #7128 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Nu vreau sa par rautacios dar baiatul asta e comic rau
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...s/#post1191673

  9. #7129 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahaha ^^^

  10. #7130 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    600.000 de rusi asteapta concertul Rammstein.


  11. #7131 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    As we speak?

  12. #7132 SP
    Member Rukax's Avatar
    ^Nu.In momentul in care a fost facuta poza.

  13. #7133 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    350 de mii de romani s-au dus si au pus stampila pe asta:

    Viewrz - Vadim innebuneste- Cut Youtube videos

  14. #7134 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    600.000 russians waiting for Rammstein - 7th biggest concert ever : pics

    ---------- Post added 27-11-2014 at 14:42 ----------

    Intre timp in China:

    Chinese businessman builds luxury flats for his old village for free* | Daily Mail Online

    Am intelesc ca asa o sa faca "bogatanii" si la noi.

  15. #7135 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    'tallica, Russia, 1.5 million troops (give or take)


  16. #7136 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Jean Michel Jarre, Moscow, 3.5 million people. Damn russians.

  17. #7137 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ignorati mesajul de mai jos daca vreti. Vreau doar sa ma eliberez asa ca daca aveti de gand sa faceti misto, tineti pentru voi.

    Am ajuns sa imi urasc viata din cauza parintilor mei, daca pot sa le spun asa. Ii preocupa doar banii si metodele prin care sa ii obtina. Nu mai stiu sa se distreze, nu ma stiu sa comunice. Ma ignora complet iar cand ma baga in seama o fac ca sa ma jigneasca si sa imi scoata ochii ca ma joc prea mult pe Xbox. Am ajuns sa ma retrag complet si sa imi alin problemele in jocurile video si alcool. Tigarile mai rau ma deprima si drogurile sunt excluse. In ultima perioada numai bunica mea care suna din cand in cand de scarba astora m-a mai intrebat ce mai fac si cum ma simt. Numai prietena mea mai ma opreste sa fac tampenii si ma tine din scurt cu bautul si fumatul. Boul de taicamiu e mai mult beat si e somer. Somaj nu ia, dracu stie de ce si cat e ziua de lunga se plange ca nu are bani dar comanda de pe net tot felul de tampenii gen twittere pentru boxe ca astea pe care le are i se par ca suna aiurea. Mama alearga ca o proasta toata ziua ca sa stranga bani sa isi tina prostul acasa si asa eu raman ca un bou. Nu le cer bani, nu ma plang ca restul au si eu nu. Vreau doar sa mai fiu si eu vazut, sa nu mai trebuiasca sa ma retrag in lumea mea din cauza lor. Nu ma asculta niciodata ce imi place iar daca ii intreaba cineva ceva despre mine, mai mult de data nasterii si nume nu stiu sa zica. Deja am ajuns sa detest perioada asta a anului, deoarece incep sarbatorile si se apropie ziua mea. M-am saturat ca tata sa se imbete de ziua mea si sa urle la mine, m-am saturat sa fac Craciunul singur cat ei sunt plecati pe unde dracu se duc si sa ma chinui sa repar bradul ala artificial pe care nu il schimba, ca ce ne trebuie brad, nu stim ca e Craciun? Iubesc sa il vad acolo, ma simt altfel, chiar daca il tin saracul de el rezemat de un dulap cu niste globuri si putina beteala atuncata acolo. Nu ma intereseaza cadourile, m-am obisnuit sa nu le mai primesc de ceva timp si acum trebuie sa vad ce fac ca sa ii iau prietenei ceva, ca daca le cer, nooo', ce ii mai iei si cadouri, o intretii?! Puteti sa spuneti ca sunt eu ciudat si nebun, puteti spune ce vreti, nu ma intereseaza, simt doar ca voi ma intelegeti mai mult decat parintii mei...

  18. #7138 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Intelegere, neintelegere, tai-o cu alcoolul ca ajungi ca tac-tu. Trust me on this.

  19. #7139 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Asta imi spune si prietena mea si chiar am lasat-o mai moale, doar ca trebuie sa gasesc un substitut bun.

  20. #7140 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cati ani ai?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts