Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 467 of 510 FirstFirst ... 367 417 457 465 466 467 468 469 477 ... LastLast
Results 9,321 to 9,340 of 10181

Thread: Spambox XXL

  1. #9321 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahaha, pufoșenii

  2. #9322 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    9.05 romana, 9.2 mate, 7.25 info. 8.5 media. E ok, nu?
    Acum urmeaza Game Design in Olanda (Hanze University of Applied Sciences, Groningen)

  3. #9323 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Ahaha lol
    Attached Images Attached Images awmmqox_700b_v1.jpg

  4. #9324 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Vorbeam cu niste prieteni despre pokemon go
    Attached Images Attached Images 2016-07-13-18.53.18.png

  5. #9325 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

  6. #9326 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #9327 SP
    Member Melo's Avatar

  8. #9328 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    84 la ora asta, incredibil... Până nu ataca din nou SUA nu se va face nimic, mi-e scârbă. Din ce în ce mai multe atacuri si stau si se uita, plâng si mănâncă rahat. Statul Islamic există dpdv geografic iar Alianța P..i stă și freacă menta. Da, sunt interese prea mari. La violență nu se răspunde cu violență, știu, mi se pare totuși prea mult, prea des. NATO... Ce glumă proastă, alianța contra rușilor iar animalele astea turbate își fac de cap.

  9. #9329 SP
    Member marv's Avatar
    legat de filmul postat de Melo, un oficial american (nu am link-ul) spunea ca distrugerea ISIS la ei acasa ar duce la crearea unei diaspore teroriste in multe alte tari. It's a tricky one.

  10. #9330 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Culmea este ca majoritatea atacurilor teroriste sunt facute de cetateni francezi, cu origini islamice. Venirea la putere a extremei dreapta in Franta pare iminenta, ceea ce probabil va aduce cu sine iesirea din UE.

  11. #9331 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De acord cu Dant3, pana nu ii bubuie bine pe americani sau pe rusi nu se va face nimic. Cu americanii cred ca nici nu prea au atat de mult curaj, iar aia au si luat masuri de protectie si au controale stricte, raiduri, etc. Nu e de gluma la americani. Pe 80% din cei care intra in SUA ii controleaza complet, am patit-o si eu de fiecare data. Te pun sa scoti tot din buzunare, se uita si la guma de mestecat din ghiozdan, la bateriile camerei foto, cabluri si incarcatoare, tot.

    E trist ce se intampla, dar francezii sunt ca noi la partea asta, incapabili. Sunt in alerta generala de un an de zile si tot au loc atacuri in mod constant, la 2-3 luni. E incredibil cat pot sa fie de nepregatiti si superficiali in controale.

  12. #9332 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Asa se rezolva treburile la noi.
    Attached Images Attached Images 76770.jpg

  13. #9333 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Fara suparare dar cum sa tragi atatea gloante dar numa deasupra volanului nu.
    Attached Images Attached Images 13669067_788609814573585_1442694955148228541_n.jpg

  14. #9334 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    N-aveau aim assist.

  15. #9335 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu cred ca statea la volan, sincer.

  16. #9336 SP
    Member Melo's Avatar
    @RonanN1:



    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    De acord cu Dant3, pana nu ii bubuie bine pe americani sau pe rusi nu se va face nimic. Cu americanii cred ca nici nu prea au atat de mult curaj, iar aia au si luat masuri de protectie si au controale stricte, raiduri, etc. Nu e de gluma la americani. Pe 80% din cei care intra in SUA ii controleaza complet, am patit-o si eu de fiecare data. Te pun sa scoti tot din buzunare, se uita si la guma de mestecat din ghiozdan, la bateriile camerei foto, cabluri si incarcatoare, tot.

    E trist ce se intampla, dar francezii sunt ca noi la partea asta, incapabili. Sunt in alerta generala de un an de zile si tot au loc atacuri in mod constant, la 2-3 luni. E incredibil cat pot sa fie de nepregatiti si superficiali in controale.
    Acum o luna a fost atentat in USA, 50 de morti, imbecilul care a facut asta fusese interogat de FBI, mai zic o data, F B I, de vreo 2 ori si filat mult timp. Incompetenti sunt peste tot pe planeta. Sa nu uitam de atentatul din Boston din 2013, si atunci fusesera atentionate autoritatile americane cu privire la cei doi frati scelerati, nu s-a luat nicio masura care sa previna atentatul. Nu s-a facut nimic si vad ca nici nu se intentioneaza sa se faca, poate daca iese Trump. Spune o gramada de demente, dar sunt ferm convins ca va face ceva cu privire la ISIS, nu ca Obama si Hillary care nu fac sau nu or sa faca nimic, sunt doar "politically correct" ca sa dea bine in presa.

    Ideologia asta absolut cretina de a fi mereu corect d.p.d.v. sociopolitic, sa nu deranjezi minoritatile in niciun fel, ne-a adus unde suntem astazi. Nu merge cu "make love, not war", ascultand "Imagine" si sperand ca intr-un final "binele sa invinga raul", nu traim in basme. Citeam aseara pe twitter o lozinca care suna cam asa "Let's fight this war of fear and terror with love. Let's show them fear will never win." Si ma gandeam daca oamenii astia traiesc intr-un univers paralel sau am luat-o eu complet razna. Se roaga planeta de ani de zile, cu fiecare atentat la activ, mai tare se roaga planeta. Pai cat ne mai rugam!?, vad ca nu se intampla nimic, poate ar fi cazul sa schimbam planul, Dumnezeu pare ca nu se ocupa cu treburi de genul.

  17. #9337 SP
    Banned Templier's Avatar
    ala din SUA era gay, nu avea vre-o treaba cu isis

  18. #9338 SP
    Member Melo's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    ala din SUA era gay, nu avea vre-o treaba cu isis
    "There is no evidence that Omar Mateen frequented Pulse Nightclub, had gay lovers or used gay dating apps, federal investigators said after looking through not just the Orlando attacker’s electronic history, but also that of those making the assertions.

    Mateen killed 49 people and wounded 53 at Pulse, an Orlando gay nightclub, on June 12. During the attack, he called the police and said he was acting on behalf of Islamic State (IS, also known as ISIS/ISIL) and in protest of US bombing of Iraq and Syria."


    Orlando killer expressed support for multiple Islamist groups | Reuters
    https://www.rt.com/usa/348264-orland...r-not-gay-fbi/

  19. #9339 SP
    Banned Templier's Avatar
    The officials stressed that the probe is ongoing and no formal conclusion has been reached on the question of Mateen’s sexuality.

  20. #9340 SP
    Member Melo's Avatar
    Nu vad ce relevanta are daca era gay sau nu, totusi de ce s-ar duce intr-un bar de homosexuali sa omoare daca el era gay? Omul a sunat la 911 inainte sa omoare in stanga si-n dreapta si a spus ca lui ii place ISIS si pentru asta ucide. A postat si pe facebook, i-a dat SMS si nevestii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 467 of 510 FirstFirst ... 367 417 457 465 466 467 468 469 477 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts