Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 69

Thread: Unde lucrati sau invatati?

  1. #41 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Colegiul National Bilingv 'George Cosbuc'-clasa 10R2(aXa real 2) , profil mate-info.Asta e liceu de fete nene , avem 2 clase de uman numai de fete si la mine in clasa suntem 3 baieti si 14 de fete.Ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a pus cu cele mai frumoas in banca. Sunt si destepte si au si 'suflet' mare.(eu stau la mijloc) I really love God ! A si sunt in echipa de basket a liceului.(mai am putin si innebunesc cu tacticile antrenorului , pe foaie nu intelegi nimic din schema )
    Am facut 1 luna bani din fotbal, am lucrat la un service GSM si cea mai mare realizare a mea : Am fost video game tester pentru cei de la EA.(a fost o promotie cu generatia asta noua si am intrat cu ajutorul tatalui unui prieten care ne-a bagat pe amandoilol).Pacat ca nu a tinut mult.Am fost doar o luna , am luat banii ,dar acuma trebuie sa plec in vacanta.Era geniala slujba.

    PS->Fifa 10 rulzz. Erau sa il bage si anul asta 'Murgu' pe Mutu lol !
    Frumos. Si eu am invatat la George Cosbuc. Dintr-a 5-a pana intr-a 12 Those were some good times.

  2. #42 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Liceul Traian, Constanta. Clasa a X-a. Doar eu si inca un tip in clasa ( pe care il detest ), restul sunt fete.

    S'good.

  3. #43 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ai ce "face" pana termini liceul

  4. #44 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Eh, nu chiar. Sunt deja cu cineva, si din fericire a intrat anul asta in acelasi liceu.

  5. #45 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza...Bucuresti

  6. #46 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Liceul Teoretic Dante Alighieri, Cartier Titan, Bucuresti
    Sunt in clasa a 11-a la profilul Mate-Info Intensiv Engleza.

  7. #47 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Colegiul National Gheorghe Sincai, Bucuresti clasa a XI-a profil real. Dintre toate bunaciunile din liceu, am cazut cu cele mai

  8. #48 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Consilier - Ministerul Economiei

  9. #49 SP
    Member Mircea's Avatar
    Universitatea Transilvania-Facultatea de Constructii -Sectia Instalatii - an 4

  10. #50 SP
    Member zempty's Avatar
    Numa licee bune baietii cred ca al meu e cel mai depravat ... dar nu ma plang pun pariu ca e cel mai " tare " liceu din capitala

    Petru Maior , Profile : Constructor Montator Structuri Metalice / Inginer Mecatronic / si ceva cu calitate ( Am diplome de calificare pt. toate meseriile astea , si sunt si la SAM clasa a XIII-a si urmeaza partea buna nu am facut nici o tema din clasa a IX - a pana acuma deci 4 ani fara teme in afara de proiectele care erau obligatorii la sfarsit de an , absente cu galeata , liceu plin de c%^&e , gasesti orice vrei in liceu si ma refer la orice.

    Joburi : Am facut scoala de barmani & ospatari , am lucrat prin plaza , floreasca , titan ( Bartender & Weiter )

    Edit : am uitat sa zic sunt in echipa de baschet/volei/handball a scolii sapt. viitoare avem niste meciuri la baschet poate nimeresc sa joc cu cineva de pe forum

  11. #51 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Scoala Centrala clasa a IX-a mate-info intensiv engleza

  12. #52 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Colegiul Comercial "Virgil Madgearu" Profil: Economie Clasa a IX-a

  13. #53 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    CN de Info Tudor Vianu cls a10a

  14. #54 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dintre toate bunaciunile din liceu, am cazut cu cele mai
    La fel am patit si eu. 98% din liceu sunt bunaciuni, 1% specimene, 1% fetele din clasa mea.

  15. #55 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I feel ur pain!

  16. #56 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Am decis sa postez si eu, in speranta ca mai dau si de alti membrii CG prin liceu:
    Colegiul National Matei Basarab(CNMB), tocmai a facut 150 de ani
    In liceu mai sunt si Cata25 si yoyokid care imi e si coleg de clasa
    Attached Images Attached Images cnmb.jpg

  17. #57 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, sectia chimie organica, anul 4 (ultimul)

  18. #58 SP
    Member OxygeN's Avatar
    De cand sunt la liceu pana acum nu pot sa ma plang decat de uni profesori si anume unu care e chiar celebru si mai e prof de religie, omu are Audi A6, da bani cu dobanda si sa vada lumea ca e "smecher" are si HI5 nu stiu cat de normala e chestia asta iar uni zic ca profesori ar trebui sa fie un exemplu pentru elevi...

  19. #59 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    facultatea de medicina generala "Carol Davila" primul an... mai greu decat ma asteptam

  20. #60 SP
    Member Merdiso's Avatar
    C.N.I. "Grigore Mosil" - Brasov - Clasa a X-a, Mate-Info, intensiv Info

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. De unde sa mi cumpar un wii? By zaice in forum Nintendo Wii
    Replies: 36 Last Post: 17-06-2016, 18:06
  2. De unde va cumparati jocurile? By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 113 Last Post: 23-07-2011, 09:58
  3. De unde sa cumpar Ps3? By DIAVOLINO in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 31 Last Post: 23-01-2011, 19:05
  4. De unde as putea achizitiona ?? By Soky-BUm in forum Nintendo Wii
    Replies: 1 Last Post: 27-07-2009, 19:44
  5. Replies: 87 Last Post: 15-05-2009, 14:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts