Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: RightMediaPTC

  1. #1 SP
    Junior Member danysan2002's Avatar

    RightMediaPTC

    De foarte scurt timp (de pe 5 februarie se zice) a apărut un nou PTC, unul revoluţionar după mine. De cur�nd m-am apucat şi eu de această 'industrie' a PTC-urilor, am pe cele mai importante (PayBox, NeoBux, OnBux), dar acum am găsit altul la fel de bun, cu plata instant, minimul fiind de 1$ pentru extragere.

    Primiţi �n felul următor:

    ----------------------------
    Regular member's click - 0.8c
    Premium member's click - 1.0c

    Referral's click (regular) - 1.0c
    Referral's click (premium) - 1.4c

    SurfBar timer - 8 sec
    ----------------------------

    Sunt aproximativ 10 ads-uri pe zi + alte bonusuri de la ei de pe site (puţine la număr), pentru care iei 0.08c dacă nu mă �nşel. Pe forumul 'Payment proof' sunt zeci de topicuri, cu oameni care chiar au ajuns la a 7-a extragere. Se fac foarte repede banii.

    Dacă sunteţi interesaţi puteţi să vă �nregistraţi pe referalul meu (răm�n recunoscător), pentru că mă ajută şi pe mine!
    Link �nregistrare: RightMediaPTC


    Mulţumesc mult!

    =====

    Mulţumesc userului care s-a �nregistrat ca referalul meu cu numele
    dudutsz! Numai bine!
    La fel şi userului djdanny! Mulţumesc mult!

    =====

    Edit: Un mic screen, cu contul meu de 3 zile
    Attached Images Attached Images 2396970328.png

  2. #2 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cam mult in 3 zile pentru inceput... Oricum, nu am nimic de pierdut.

  3. #3 SP
    Junior Member danysan2002's Avatar
    Deci nu pot să cred!! Acum am primit banii.
    E prima oară c�nd scot ceva din PTC-uri. 1.24$ �n 3-4 zile. Astăzi s-a postat un anunţ pe forum, cum că site-ul a făcut o săptăm�nă de c�nd e deschis. �ncă nu pot să cred că am primit banii.

    Pentru cei care nu s-au �nregistrat �ncă:
    Link �nregistrare: RightMediaPTC (Mulţumesc mult celor care se �nscriu ca referal al meu)

    Dovada plăţii:


  4. #4 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Felicitari ! Eu astept cel putin 5 minute pana se incarca un ADS si inca 5 dupa ce dau verify, dupa care:

    There can be many things why you was redirected on this page:
    1) You try to cheat.
    2) You have opened more than 1 ad at the same time.
    3) You try something what can affect our system.

    Our security system is online 24/7 every day. Your entry was added to our log files and if you will have many entries, you have to bargain on with ban.

    You was logouted now and you can login again.

  5. #5 SP
    Junior Member danysan2002's Avatar
    S-a postat pe forum un anunţ. Acum 3 zile a crăpat serverul şi a trecut pe altul. Acum a crăpat iar şi se pregătesc să treacă pe un 2 x Intel Xeon Dual Core 5160 with 16 GB RAM. Eu zic că e normal. E un site nou, este �n creştere. Cu răbdare se rezolvă toate. :-)

    Pentru cei care nu s-au �nregistrat �ncă:
    Link �nregistrare: RightMediaPTC (Mulţumesc mult celor care se �nscriu ca referal al meu)

  6. #6 SP
    Member pijama35's Avatar
    Eu am o problema.
    Deci dau click pe un Ad ,astept 8 secunde,bag codul in casuta si dau verify,dar apoi imi da o eroare.

  7. #7 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    se pare ca a picat deja situl. Daca ceva e prea bun ca sa fie adevarat atunci asa e

  8. #8 SP
    Junior Member danysan2002's Avatar
    Mesaj pe prima pagină:

    WE ARE TRANSFERRING TO OUR NEW DOMAIN

    Please be patient and watch Your mailbox for the new information.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts