Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 190

Thread: Prince of Persia: The Forgotten Sands

  1. #21 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Poate s-au intros la story-ul din The Sands of Time dar arata prea fantasy , seamana cu cel din 2008 .

  2. #22 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Imaginile alea cred ca vor sa ne arate conceptul jocului nicidecum nu sunt imagini din joc.Daca intradevar asa va arata jocul au dat-o in bara rau de tot.

    P.M Imi place cum arata ca si concept!!!

  3. #23 SP
    Member vTGS's Avatar
    Quote Originally Posted by altair View Post
    Imaginile alea cred ca vor sa ne arate conceptul jocului nicidecum nu sunt imagini din joc.Daca intradevar asa va arata jocul au dat-o in bara rau de tot.

    P.M Imi place cum arata ca si concept!!!
    grafica jocului si art style-ul vor fi orientate mai mult spre realismul inspirat din arabian nights.

    pentru mai multe detalii: The Prince of Persia Returns - Xbox 360 feature - at IGN

  4. #24 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Ce bine ca s-au intors la seria astaDaca o sa reuseasca nu vad de ce nu ar lasa PoP 2008 si sa se ocupe in continuare de Sands Of Time

  5. #25 SP
    Junior Member altair's Avatar
    As vrea ca acest pop sa semene mai mult cu god of war.Nu ma injurati!!!

  6. #26 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  7. #27 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    First in-game screenshots (low res):
    Attached Images Attached Images prince_001.jpg prince_002.jpg prince_003.jpg

  8. #28 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Imi place cum arata.

  9. #29 SP
    Member yoyokid's Avatar
    SuperbDaca va fi pe masura celorlalte 3 jocuri din serie va fi minunat.Bleah..bne ca au aruncat la gunoi ( chiar daca pt. scurt timp ) pop 08

  10. #30 SP
    Member EvilG's Avatar
    Eu sunt fan seria POP cel putin trilogia, cel nou trebuie sa imi vina si sper ca nu va fi o dezamagire. Dar cei de la ubisoft o cam dau in bara, creeaza un print nou si se opresc dupa care revine la cel vechi continuand story-line-ul. Cei care au terminat trilogia veche stiu ca nu prea mai au ce adauga la sttory line pt. ca totul se cam termina in a 3-a parte. Sunt de parere ca si filmul va fi... doar ca sa fie si in mod cert nu vor respecta "Sands of time" ca si story line ci le vor include din toate 3 cate un pic (daca fac chestia asta mai bine nu ii zic sands of time). Dar sa speram ca cei de la Ubisoft nu ne vor dezamagi si daca revin cu printul vechi macar sa o faca bine si sa ne impresioneze asa cum au facut cand au lansat toata trilogia.

  11. #31 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    First in-game screenshots (low res)
    Acum disponibile şi �n 720p mulţumită IGN.
    Impresia mea este că arată mai mult in-Photoshop dec�t in-game
    Attached Images Attached Images prince-persia1.jpg prince-persia2.jpg prince-persia3.jpg

  12. #32 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Deoarece Disney face un film despre The Sand of Time cu un buget enorm de 200 mil$ cei de la Ubisoft s-au hotarat sa mai faca un joc din vechiul storyline (doar si ei trebuie sa ajunga la targetul anual). Partea nasoala e ca jocul se petrece intre povestea din SoT si WW. In perioada aia de 7 ani virtuali in care printul sufera marea schimbare. De la romanticul naiv inocent bla bla bla.....la tipul cu tatuaje si bad-ass din WW. Oricum seria PoP e una din preferatele mele si sigur am sa joc noul Prince si sigur o sa imi placa pt ca nu pot fii obiectiv in fata unui joc care a insemnat asa mult pt mine
    Cat despre printul din 2008...parerea mea e ca ce nu ii stricat nu trebuie reparat. Vreau o continuare....totusi jocul s-a vandut in 3 mil de exemplare si a fost profitabil. Vreau sa o revad pe Elika.

  13. #33 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Pentru cine stie spaniola...
    Attached Images Attached Images p16450522.jpg p39705537.jpg p41288878.jpg p55986423.jpg p67161612.jpg

  14. #34 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Pop din 2008 s-a vandut asa de bine datorita numelui!!Nu datorita jocului propriuzis

  15. #35 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Oricum ar da-o eu sunt 100% sceptic cu privire la acest nou Prince of Persia.

    They made a movie based on the game, to make a game based on the movie.

    Din seria precedenta preferatul meu a fost Warrior Within.

  16. #36 SP
    Junior Member altair's Avatar
    God of War 3 va face praf pop si dante's inferno

  17. #37 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by altair View Post
    God of War 3 va face praf pop si dante's inferno

    Useless comment is useless :\

  18. #38 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Din 114 jocuri terminate la unul singur am dat nota 10, Prince of Persia Warryor Within (& Revelations, pacat ca nu exista si pe PC).Posibil sa dau inca un 10 anul asta.

  19. #39 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Screenurile arata incredibil,dar sper sa nu fie cum a spus khan
    They made a movie based on the game, to make a game based on the movie.
    (printul din screenies arata aproape exact ca jake gyllenhaal,actorul din film).Preferatul meu a fost The Two Thrones,just loved it ^_^.

  20. #40 SP
    Member vTGS's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Oricum ar da-o eu sunt 100% sceptic cu privire la acest nou Prince of Persia.

    They made a movie based on the game, to make a game based on the movie.

    Din seria precedenta preferatul meu a fost Warrior Within.
    Jocul NU va fi facut dupa film, singura legatura dintre film si joc este ca ambele vor fi din acelasi univers, adica Sands of Time. Asta spune si in video-ul postat de ReNeGaDe124 si si in link-ul postat de mine

    IGN: Does the game tie into the movie in any way?

    Michael McIntyre: The Forgotten Sands is a new chapter in our own universe, which we created with the original Sands of Time. The Forgotten Sands is another chapter in the SOT series, and is not tied to the movie in any way (other than being set in the same overall universe). We're extremely excited that, thanks to the movie, so many people are going to be exposed to this world which we love, and that such top-caliber talent is associated with it.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 19-05-2010, 09:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts