Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 171 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast
Results 901 to 920 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #901 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    What the **** la 11:50 .Au scos invulnerabilitatea la Ultra lui seth.Ce naiba?Adica si yo am suferit chip kills din cauza ei si probabil am si injurat, dar aia definea ultra.Acum o sa fie un ****.

    Alexe, where my match vid at ?
    Da chiar, data viitoare trebuie cineva sa aduca o camera si so puna sa mearga de nebuna langa proiector si sa capteze meciurile.

    Dap subscriu la U2 Seth.
    Trebuiau sa il lase asa...teoretic cel putin cu 10% viata ramasa poti face un comeback pe Seth.
    Asa isi asigura victoria intr-o runda, iar pe mine unu, nu ma deranja. (chip kill U2 doesn't work on Bison)

    Vid-ul nu il pot uploada, nu stiu ce are jewtube dar imi tot da erori.
    I'll try other browsers.

  2. #902 SP
    Member cristian77's Avatar
    Era tarziu si era inchis la farmacie

  3. #903 SP
    Member Aquashark's Avatar
    hey smileymike, i see you featured in this video:
    Shoryuken - CPS2's Sydney Summer Slam Combo Movie

    cu ce ai contribuit?

  4. #904 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    SSF4 Dudley combo.L-am filmat eu cu ****ty quality camera (dar doar cu 2 repetitii ale infinitului, ca nu-mi ieseau mai multe) si i l-am trimis lui Maj si l-am rugat sa inregistreze el comboul ca are capture card si programable pad , asa ca ii era usor lui sa-l inregistreze.Yo sunt printre putinii din combo makeri care n-au capture card

    Edit:Cum imi pun avatar lol?

  5. #905 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    SSF4 Dudley combo.L-am filmat eu cu ****ty quality camera (dar doar cu 2 repetitii ale infinitului, ca nu-mi ieseau mai multe) si i l-am trimis lui Maj si l-am rugat sa inregistreze el comboul ca are capture card si programable pad , asa ca ii era usor lui sa-l inregistreze.Yo sunt printre putinii din combo makeri care n-au capture card

    Edit:Cum imi pun avatar lol?

    You're my hero.
    Combo vid cu Bison?

    anyway...UserCP > Edit Your Details > Edit Your Avatar.

    Combo on!!!

  6. #906 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Done.Asa mai merge.

  7. #907 SP
    Member slabunator's Avatar
    Off: Stie cineva cum setez FS3-ul pe pc pt a juca Mortal Kombat Trilogy? Imi inregistreaza miscarile din stick ca fiind Point of View Hat (d pad) iar jocul citeste doar X Y axis ( analog), butoanele functioneaza.

  8. #908 SP
    Member andreips3's Avatar

  9. #909 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Mda, il stiam...

    Te face sa te simti bine si cu putinul skill pe care il ai pe langa asta...

    Asta e, unii chiar se plictisesc FOARTE TARE si vor ei sa fie primii prin orice mijloace

  10. #910 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Ma uitam de curiozitate pe la rankings, si am vazut ca primii 2 au 30 000 Player Points.Sunt SIIIGGGUUUURRR ca nu e absolut nimic necurat la mijloc.Dar nu inteleg,ce, ii face sa se simta mai bine?

  11. #911 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    The E-P enis.

    Achievements and stuff.

    ---------- Post added 22-12-2010 at 11:19 AM ----------

    YouTube - SSF4 Infiltration (JR) vs Sagat 10wins Match

  12. #912 SP
    Member Aquashark's Avatar
    am jucat SF4 vanilla pe PC cu un romanas, SoulFantomel
    vai de capul si de zilele mele ce m-a incins cu Viper.. era sa fac atac cerebral

    ma bate mai rau decat minimize

    sunt o gramada de romani care joaca vanilla (mai multi ca pe PS3).. ce bine ar fi s-apara un AE si pe PC

  13. #913 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu, ar fi mai bine sa-si ia ps3.PC version doar ar fi priatat si heckuit pana-n iad, si ar strica jocul.

  14. #914 SP
    Member Aquashark's Avatar
    hackuit in ce sens? nu toti vor sa dea 10-12 milioane pentru un singur joc.. mai ales daca sunt keyboard warriors

  15. #915 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    am jucat SF4 vanilla pe PC cu un romanas, SoulFantomel
    vai de capul si de zilele mele ce m-a incins cu Viper.. era sa fac atac cerebral

    ma bate mai rau decat minimize

    sunt o gramada de romani care joaca vanilla (mai multi ca pe PS3).. ce bine ar fi s-apara un AE si pe PC
    Indiferent daca isi iau sau nu consola, ar fi OK sa convingem o parte din ei sa vina la offline-uri. Poate totusi prind gustul consolei, al SSF-ului, etc. Si oricum, cu cat suntem mai multi iese mai fun si poate cumva ajungem si la organizarea de turnee, strict pe SSF.

    Mi-ar place sa marim comunitatea si sa ne strangem cat mai multi la offline-uri. Pt keyboard warriors ce sa zic, tu ai gasit solutia cu acel stick magnific Poate reusesc si ei cumva...

  16. #916 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Hack-uit adica:"O uite, a aparut SSF4 pe PC.Ce tare.Hai sa intru pe *insert torrents site here* sa-l downloadez.Keyboard sucks.Pad ftw.

  17. #917 SP
    Member Aquashark's Avatar
    si daca-l downloadeaza care-i problema? crezi ca ar cumpara jocul in mod normal? la cat de populare sunt fighting games in Romania, sa fim seriosi.. de fapt, poate in modul asta ar mai aparea jucatori noi care sa descopere genul

    oricum nu merge online piratat.. si fara online e absolut degeaba jocul

    "keyboard sucks. pad ftw" de ce? doar ca zici tu sau ca nu-ti place tie?


  18. #918 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    lol era joke.I smell salt around here.E obvious ca defapt arcade stickul e cel mai bun.Dar daca vrei tastatura style, cred ca modelul tau e cel mai bun datorita dimeniunii butoanelor.
    Partea cu downloadatul este insa o problema caci , Capcom nu iau bani pentru acea achizitie, si defapt, piratarea este tocmai problema datorita careia SSF4 nu a aparut pe PC.Daca SF4 nu ar fi fost mai piratat decat cumparat, SSF4 ar fi fost acum pe PC deasemenea.You be the judge whether it's a good or bad thing.

  19. #919 SP
    Member Aquashark's Avatar
    se pirateaza si pe Xbox, iar copiile piratate nu inseamna aproape deloc vanzari pierdute. cine e fan cumpara sa sustina Capcom si sa joace online, cine e un casual fag fara nici o treaba downloadeaza sa joace 10 minute in arcade mode.

    costurile de productie pentru o versiune PC sunt minime (jocul arcade fiind nativ PC), sunt sigur ca au scos profit din SF4 vanilla.

    nu vad cum: profit (si piraterie inevitabila) < 0 profit (si piraterie imposibila).

    sunt convins ca SSF4 PC are prioritate foarte mica, dar asta nu inseamna ca n-ar trebui sa apara. pana si japonezii in comentarii cer versiune de PC. uite cum arata pe 2560x1600 cu anti-aliasing la maxim:
    Attached Images Attached Images streetfighteriv_benchmark2009-06-4.jpg

  20. #920 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Gootecks - Oh sh!t I picked Bison...

    Mike - You realize you picked Bison?
    Do you know how to play Bison?

    Gootecks - Nooo....

    Mike - Is your ROUNDHOUSE button working?


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 171 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts