Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1047 of 1109 FirstFirst ... 47 547 947 997 1037 1045 1046 1047 1048 1049 1057 1097 ... LastLast
Results 20,921 to 20,940 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #20921 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trimis ieri la ora 16 din Bulgaria si ajuns acum la mine. Carcasa completa in Engleza, ba chiar are si un mic poster in carcasa
    Attached Images Attached Images mafia-definitive-edition.jpeg

  2. #20922 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Cat si de unde?

    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Pfff, super. Cum întreabă și colegul... de unde, de unde?

    Hello



  3. #20923 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Mr.Salieri sends his regards.
    De unde cu Steelbook? JRC?

  4. #20924 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Nu eram pe faza,300 jrc, steelbook ul a fost bonus la precomanda.

  5. #20925 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Nu eram pe faza,300 jrc, steelbook ul a fost bonus la precomanda.
    Damn it. N-am fost pe fază și acum nu-l mai au. Dacă vrei să vinzi steelbook-ul, let me know.

  6. #20926 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Damn it. N-am fost pe fază și acum nu-l mai au. Dacă vrei să vinzi steelbook-ul, let me know.
    Imi pare rau,dar le colectionez si eu, dar daca il vad pe undeva iti dau de strire.

  7. #20927 SP
    Member adin33's Avatar
    Cumpărat de la gamers.ro la 240 lei cu tot cu transport
    Attached Images Attached Images img_20200925_180446.jpg

  8. #20928 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Back to highschool
    Attached Images Attached Images thumbnail.jpg

  9. #20929 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Cumpărat de la gamers.ro la 240 lei cu tot cu transport
    Steelbook, sau doar carton din ala tras peste cutie normala? Definitive Edition ala de la Altex/MG o fi steelbook, stie cineva?

  10. #20930 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Back to highschool
    Al tau nu a avut cover de carton pe deasupra?
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Steelbook, sau doar carton din ala tras peste cutie normala? Definitive Edition ala de la Altex/MG o fi steelbook, stie cineva?
    Steelbook a fost doar bonus de precomenzi in unele cazuri. Din cate stiu, nu exista si nu vei gasi in niciun magazin editie cu steelbook.

  11. #20931 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @Razvan ba da a avut dar l-am aruncat imediat

  12. #20932 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    De ce as cumpăra un ps4 pro și accesoriile din imagine când se lansează PS5 peste 6 săptămâni?
    Pentru ca 1250ron tot pachetul. Ultima revizie a consolei, tace mâlc, încă 1 an garanție și pe un oled se vede next-genish.
    Voi face upgrade peste vreo 2 ani, când probabil vor apărea și primele jocuri făcute exclusiv pe Ps5.
    Attached Images Attached Images capture-_2020-09-29-19-55-46.jpg

  13. #20933 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    51 lei cu tot cu transport (36 lei jocul) de la jocurinoi aka C&A connect - comandat pe 15 sept si ajuns azi
    Am vorbit cu ei saptamanal la telefon si ma duceau cu zaharerul, ca vine, ca vine si cand vine o sa am si un voucher de 20 lei reducere pentru urmatoarea comanda (asa...pentru deranj) si...ce sa vezi. 0 voucher
    E ok. Nu mai cumpar oricum nimic de la ei - ever
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2020-10-05-10.33.23.jpeg

  14. #20934 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    51 lei cu tot cu transport (36 lei jocul) de la jocurinoi aka C&A connect - comandat pe 15 sept si ajuns azi 20 lei reducere pentru urmatoarea comanda (asa...pentru deranj) si...ce sa vezi. 0 voucher
    La mine a sosit sambata ! M-a sunat fata aia de 3 ori sapt. trecuta sa isi ceara scuze i-am zis ultima data ca eu nu-mi amintesc vreodata sa-mi fi cerut scuze vruneia pt prostiile mele, dar ea a facut-o de trei ori ! si ca a inceput sa imi placa sa ma sune ! ...ca va oferim si un voucher de 20ron ! nu ma vand asa ieftin ...bla bla ! n-a mai sunat ! C&A vand produse pe care nu le detin si trebuiau sa puna : "LA COMANDA in 2 sapt "
    Attached Images Attached Images a3dd7d56-03e5-4e9c-b4c2-a542475fceef.jpeg

  15. #20935 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Probabil au dat acele telefoane pentru ca ai comandat prin eMag, sau dupa ce i-am sunat eu si le-am spus ca asa mi se pare normal - sa anunte pe mail sau telefonic de orice modificare a termenului de livrare, care s-a modificat de la o saptamana la alta.

  16. #20936 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Another steelbook to collection.

  17. #20937 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update! Crash Bandicoot 4: It's About Time Let's go boiiiii!
    Attached Images Attached Images img_9761.jpg img_9760.jpg img_9759.jpg

  18. #20938 SP
    Member parazitu86's Avatar

    New Console

    Ok eram setat să îmi fac precomandă la Ps5 , chair a avut consola in coș la Emag, dar am avut așa un feeling ciudat și nu am comandat.Bine am făcut, când am văzut că jocurile costă 400 ron și că pentru moment majoritatea sunt cross-platform mă felicit că nu am făcut precomandă.O să aștept până la vara sau toamana anului viitor cand platforma se va mai dezvolta si poate prețurile vor mai scădea la jocuri.
    Așa ca vreau sa anunț ca sunt noul mândru posesor de PS4 pro TLOU edition comandat de la Altex, acum pot si eu să beneficiez de toată puterea televizorului meu 4K Sony F9005 de 140cm.������������
    Ps consola este superbă, nu stiu dacă si-a mai achiziționat-o cineva dar arata senzational.
    Attached Images Attached Images rsz_dsc_1854.jpg rsz_dsc_1856.jpg rsz_dsc_1858.jpg rsz_dsc_1859.jpg rsz_dsc_1853.jpg

  19. #20939 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu imi luam un ps5 digital edt cam la aceeași suma și îmi cumpăram jocurile de ps4 deși vor creste și ele la preț.

    E superba dar tot ca un avion face

  20. #20940 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am si eu modelul asta iar singurul moment in care este normal sa se auda ceva mai puternic este doar atunci cand citeste discurile pt instalarea jocurilor ! PS 5 il iau abia atunci cand or sa fie iesite pt el 3-4 exclusive ! Dar nu DLC uri de genul Morales si mai stiu eu ce ramake-uri care nu ma pasioneaza !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts