Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 268 of 1109 FirstFirst ... 168 218 258 266 267 268 269 270 278 318 368 768 ... LastLast
Results 5,341 to 5,360 of 22169

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #5341 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Nu e vorba ca nu merita cumparat la lansare, nu merita cumparat deloc
    Troll esti,troll ramaiFiecare cu gusturile lui,dau o sansa fiecarui joc si nu ma i-au niciodate dupa rewiew-uri

  2. #5342 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    dau o sansa fiecarui joc si nu ma i-au niciodate dupa rewiew-uri
    Bine faci

  3. #5343 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    Hop si eu , dupa posibilitati . Iar maine , daca se grabeste curierul cred ca voi avea ocazia sa expun primul Little Big Planet PSP de pe aici .
    @ Atrium , ai scos cu aparatul acela ceva ce multi nu reusesc nici cu cel mai tare aparat . Bravos maestre .
    Attached Images Attached Images midway.jpg

  4. #5344 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Troll esti,troll ramaiFiecare cu gusturile lui,dau o sansa fiecarui joc si nu ma i-au niciodate dupa rewiew-uri

    Subscriu la ce a zis Andrei. Prison Break (the game) este destul de reusit, daca ati vazut seria si v-a placut ar trebui sa fie un must-buy pentru voi. Este un jocul destul de inteligent cu toate ca nu pot sa spun ca la grafica exceleaza.

    Si ca sa dau si alt exemplu : Am vazut n review-uri in care Dante's Inferno a primit note de genul 6,6.5,7 si parca vazusem si un 8. Din punctul meu de vedere este un joc genial. Daca sunteti printre hate-arii jocului sau pur si simplu vi se pare ca este un joc 'fail' (si mentionez din noi , este un joc foarte bun) , va recomand sa cititi mai intai Divina Comedie a lui Dante Alighieri (desigur daca va place sa cititi, nu ca eu as fii cel mai infocat fan al cartilor), dupa jucati jocul. Multumesc !


    PS-> Soulwise, ai unele poze foarte dragute pe linkul de la semnatura !

  5. #5345 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by soulwise View Post
    Hop si eu , dupa posibilitati . Iar maine , daca se grabeste curierul cred ca voi avea ocazia sa expun primul Little Big Planet PSP de pe aici .
    @ Atrium , ai scos cu aparatul acela ceva ce multi nu reusesc nici cu cel mai tare aparat . Bravos maestre .
    apreciez faptul ca vrei sa expui primul LBP pe forum, insa te-ai gandit ca unii dintre noi poate l-au cumparat de mult deja, de pe PSN?

    Date/Time Purchased 12/22/2009 @ 06:47 AM
    LittleBigPlanet™ PSP(R) (1.30 GB Required) $39.99

  6. #5346 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Inca un clasic al genului FPS
    Attached Images Attached Images rtcw.jpg

  7. #5347 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu stiu de ce unii percep achizitia de jocuri/console - etc ... ca o cursa/competitie (am sesizat de multe ori acest tip de abordare)

    E o placere sa cumperi un joc pentru ca automat se presupune ca il joci si il percepi la o alta intensitate fata de cazul in care l-ai fi downlodat ilegasl si apoi o sa il arunci intr'un colt (sau sta pe undeva pe hdd downloadat) pentru ca a fost gratis (sau aproape gratis, oricum la o valoare mult mai mica)

    Baieti nu e o competitie ... e doar un hobby

  8. #5348 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Nu stiu de ce unii percep achizitia de jocuri/console - etc ... ca o cursa/competitie (am sesizat de multe ori acest tip de abordare)

    E o placere sa cumperi un joc pentru ca automat se presupune ca il joci si il percepi la o alta intensitate fata de cazul in care l-ai fi downlodat ilegasl si apoi o sa il arunci intr'un colt (sau sta pe undeva pe hdd downloadat) pentru ca a fost gratis (sau aproape gratis, oricum la o valoare mult mai mica)

    Baieti nu e o competitie ... e doar un hobby

    Al naibii de bine zis, e un hobby si (cel putin pt mine) o placere, asa bine ma simt cand deschid un colet cu un joculet sau cu o placa video de colectie
    Nu tine foarte mult, dar placerea aia de moment e priceless.

  9. #5349 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    pozele promise cu multumirile de rigoare catre dl. Pizzi pentru tablou, care de asemenea este o achizitie recenta:
    Too awesome to ....watch >.>
    OMG!...ah!!! sunt un mare fan al jocului GoW si nu pot sa-l termin pe 3 !! trist ....I ... hate this situation.

  10. #5350 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    Nintendo 64

    Super Mario 64 Edition (1996 Brand New)
    Attached Images Attached Images 100_2106.jpg 100_2113.jpg 100_2121.jpg 100_2122.jpg 100_2115.jpg 100_2118.jpg 100_2125.jpg 100_2127.jpg

  11. #5351 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    RACHyyy de curiozitate... cam cat % din venitul tau lunar il bagi in astea?

    chiar ai unde sa le tii? ca pana acum cred ca ai umplut o casa cu etaj.

  12. #5352 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Sincer nu am stat sa fac un calcul, dar de multe ori m-am imprumutat pentru a achita produsele ce le comand

  13. #5353 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Aveam un prieten... addicted la pariuri. Cum prindea 50 de RON avea o vorba... "ma duc sa pun repede un pariu ca se gaseste cineva sa-mi dea o paine".

    Inlocuiti "pariu" cu "jocuri/console/chestii care ne faceau bucurosi acu 15-16 ani" si iese RACHyyy

  14. #5354 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    wow RACHyyy dar de unde le iei?

  15. #5355 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    iti mai trebuie multe console pana sa poti pune in aplicare planul tau "malefic " . Is extrem de curios cum o sa arate camera aceea dupa ce o sa o decorezi

  16. #5356 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    apreciez faptul ca vrei sa expui primul LBP pe forum, insa te-ai gandit ca unii dintre noi poate l-au cumparat de mult deja, de pe PSN?
    M-am gandit la asta , nici nu ma gandeam ca voi fi primul sau singurul , este doar un fel de a spune . Departe de mine orice lauda sau competitie ( asa cum se sugereaza mai sus ) in domeniul achizitiei de jocuri . In genere putinii bani pe care ii castig ii bag in alt hobby , daca doreste cineva sa stie despre ce este vorba , click pe link-ul din semnatura mea .
    De abea ce ramane , nu mult ajunge sa fie investit in colectia mea de jocuri PSP care cuprinde pana acum 30 de titluri si de care sunt mandru si bucuros ca o detin pentru ca am tras destule pana sa o pun la punct asa mica cum este . Cred ca multi stiu ce insemna sa umbli zile intregi dupa vreu titlu rar sau sa monitorizezi forumurile in speranta ca il va vinde cineva asa cum a fost si este cazul Little Big Planet PSP .
    Ma bucuram doar pentru ca il caut inca de la aparitie pe plaiurile noastre si de abea acum l-am gasit la un retailer local . Este pentru mine o mica implinire , m-am bucurat sincer cand l-am gasit si in mod sigur am sa il joc cu maxima placere .
    Salutare tuturor ,

  17. #5357 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Re: Ce ne-am cumparat Azi !

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944
    pozele promise cu multumirile de rigoare catre dl. Pizzi pentru tablou, care de asemenea este o achizitie recenta:
    Ma gandeam io ca nu renunti asa usor la GOW3!

  18. #5358 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Straight from EA Los Angeles
    Attached Images Attached Images img_0010.jpg img_0011.jpg img_0012.jpg

  19. #5359 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Trebuia sa intorci pozele !
    Speram sa iti placa !

  20. #5360 SP
    Junior Member Viper RO's Avatar
    Attached Images Attached Images mw2-dlc.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts