Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 282 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2761 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Eu am numai bancnote de 5 lei, inca ma gandesc daca sa le schimb in bancnote de 1 leu.

  2. #2762 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Merge horror sa-l dld de pe PSN, mi-a luat 5 ore jumate!

  3. #2763 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    I hear you brother ... sunt de-abia la 50% ...

  4. #2764 SP
    Junior Member adriano_tm's Avatar
    M-am jucat si eu in seara asta putin, imi place foarte mult jocul, orasul e mult mai viu decat in GTA IV, plus ca si muzica din joc e una foarte buna.Nota 10 de la mine :thumbup:

  5. #2765 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sunt destui si pe forumul de la Rockstar care au probleme cu texturile. Am facut teste pe XBOX360 cu HDD intern 120gb, HDD extern 2tb, HDD extern 60gb, USB 16gb. Am incercat mai toate combinatiile posibile, cea mai buna varianta pe departe este instalarea pe un STICK USB de viteza mare a discului 1. Nici urma de textura pop-in, am taiat orasul cu motocicleta mergand cu viteza si totul a rulat perfect. Am cumparat azi un stick de 16gb HP v210w cu 39ron, are viteza de citire de 24mb/s. HardDisk-ul are viteza de citire mai mare insa timpul de acces nu se compara cu cel al unui USB stick, de acest aspect are nevoie GTA5.

    Pentru cei ce au probleme cu texturile la varianta XBOX360: Copiati DISC1 pe un USB stick si jucati de pe DISC2.

    Spunea cineva mai devreme ca jucatul de pe disc aduce RROD-ul. Lucru fals. Unitatea DVD este cam la 5-7mm de radiatorul GPU si nu se incinge. Tin desfacut xbox-ul, am pus mana pe DVD-drive dupa ce a rulat vreo 2h si e la temperatura camerei.

  6. #2766 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    atunci ai gasit vinovatul..nemo express si altex au un contract..sunt firme diferite..
    tranzactia este intre noi si altex si include toate aspectele pentru care compania s-a angajat, inclusiv distributia. e problema lor la ce firma de curierat apeleaza, atat timp cat isi respecta obligatiile ce se nasc de pe urma tranzactiei. eu i-am promis ca ii dau banul, el ca imi da si imi livreaza produsul. nu este problema mea ca el a promis livrarea in ziua lansarii. e problema lui. era liber sa nu promita asta INSA, lasand aspectele astea deoparte REPET si spun ca e aiurea ca cei care au facut precomenzi din timp sa le primeasca pe 18 septembrie cand cei care au fost prezenti pe 17 septembrie la ora 00:00 in Mall Vitan si-au putut cumpara jocul fara nicio precomanda. pe mine asta ma deranjeaza. Altex avea datoria sa garanteze livrarea pentru cei cu precomenzi deoarece ei sunt cei pe care s-au bazat pentru primele vanzari. nu mai e nimic de adaugat sau de comentat aici. au sfeclit-o si gata.

  7. #2767 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Varianta de PC apare pe Amazon.fr :

    GTA V: windows 7: Amazon.fr: Jeux vid�o

    (Sursa : NeoGAF)

  8. #2768 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Actorii, observ ca Michael si Trevor au imprumutat si cateva trasaturi faciale, negrul...negrii-s toti la fel
    Attached Images Attached Images 1173707_707135832636876_427294794_n.jpg

  9. #2769 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ending

    Part 1 :


    Part 2 :

  10. #2770 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Voua va merge Social Club? Mie nu. Imi zice ca e not available. Si zice ca GTA Online has not launched yet.

    Varianta de Xbox360.

  11. #2771 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Am observat un glitch ciudat : Numai pot sa interactionez cu Chop absolut deloc , Franklin vorbeste cu el cand ma apropi dar doar atat.Pur si simplu se misca din loc in loc si se tot ... uhm cum sa spun asta mai delicat face monstruleti negri ? ( Chop nu Franklin )
    Tudy MP se lanseza pe 1 OCT din cate stiu eu .

  12. #2772 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Mie unul mi se pare o tampenie modalitatea sa-l inveti pe Chop sa faca trucuri cu ajutorul programului iFruit sau sa pui nr. de inmatriculare preferentiale din app,trebuiau sa faca totul ingame.

    @Trefla Si eu am patit ca Chop sa nu reactioneze.

  13. #2773 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai nu pot face selfies

  14. #2774 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Good to know , vroiam sa o iau de la inceput.Sper sa rezolve problema asta.
    http://www.videogamer.com/xbox360/gt...october_1.html

  15. #2775 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Lol

    Manchester United v Bayer Leverkusen: Empty seats at Old Trafford | Mail Online

    Top comment:

    GTA V was released today, every single able bodied man is locked up somewhere in a room playing it
    @walkman: ai varianta digitala nu ?

  16. #2776 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    L-am butonat si eu putin insa m-am oprit (mi-a crapat cablul HDMI mai inainte si pe cel AV se vede aiurea de tot). Un singur mare minus i-am gasit, nu stiu daca e de la cablu dar nu cred, si anume anumite texturi, cladiri, obiecte care isi fac instant pop up cand te apropii de ele, gen mergi pe strada si deodata apare o cladire la distanta. Ma asteptam sa nu intalnesc chestii de genul. In rest numai de bine, voi continua sa joc dupa ce imi iau un super slim si cablu HDMI Game on!

  17. #2777 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am butonat si eu...univers bogat, personaje interesante insa...daca nici acum la sfarsit de generatie nu sunt in stare sa optimizeze cum trebuie un joc e cam inpardonabil...e plin de frame drops cand conduc masina, si e plin de texture pop-in's(varianta PS3 digitala), in rest toate bune si frumoase...merita jucat oricum.

  18. #2778 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pop-inurile sunt normale, chiar nu se poate mai mult, tu ai vazut cum arata orasul ala? un singur bug enervant am gasit, am pus masina cu botul de perete, intre ea si perete unghi de 30 de grade, m-am luptat sa intru in masina, Franklin a ramas blocat un pic cocosat, ca si cum ar face animatia de intrat in masina, apoi dupa 10 secunde a fost teleportat din pozitia aia in masina. Nu mai puteam face nimic, Lamar ala sau cum il cheam vb cu mine, lumea se misca in jurul meu dar personajul a ramas blocat. A trebuit sa dau restart la misiune. In rest toate bune si frumoase, mai putin muzica, cel putin pana acum nu ma impresioneaza nimic, am auzit "Still DRE" de 10 ori in 2 ore

  19. #2779 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Tocmai am terminat jocul.Tot ce pot sa va spun este ca jocul e MASTERPIECE!!!
    Cate ore de gameplay si cat % ai ?

  20. #2780 SP
    Junior Member grzvlad's Avatar
    Pop-in urile nu sunt deloc normale, ele apar pentru ca aveti ambele dvd uri instalate pe hdd. Instalați dvd 1 si putneti dvd 2 pe stick sau jucati cu el in unitate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 282 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts