Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 282 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 245 ... LastLast
Results 3,881 to 3,900 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3881 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. Inca am aceasta problema cu strip club-ul (strip club-ul Vanilla Unicorn este blocat si a disparut icon-ul de pe harta). Aceasta problema a fost cunoscuta si rezolvata cu primul update, insa eu nu am avut-o inainte de primul update. Problema a aparut recent si nu stiu cum sa o remediez.
    Ma poate ajuta si pe mine cineva?

  2. #3882 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ai dat un ticket la rockstar?

  3. #3883 SP
    Member rascalov's Avatar
    Cum sa dau ticket la R*? Adica un request sau cum?

  4. #3884 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    dai un mail la servicul lor de suport, in care le explici in detaliu problema, poate a patit asa mai multa lume si au un fix/workaround

  5. #3885 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    A intampinat cineva pana acum fenomenul ''GTA V killed my PS3'' ??

  6. #3886 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Se va anunta ceva nou legat de singleplayer-ul GTA5, mari sanse sa fie ceva DLC.
    Rockstar teases "exciting" Grand Theft Auto V reveal - GameSpot

  7. #3887 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Oh oh nigga get the money readyas vrea sa fie ceva North Yankton sau o continuare a povestii actuale sau some alien shintz

  8. #3888 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    As vrea sa vad ce s-a intamplat inainte si dupa faza din North Yankton. Gen DLC-urile Ballad Of Gay Tony sau The Lost and Damned

  9. #3889 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    ... o continuare a povestii actuale sau some alien shintz
    Avand ca protagonist pe hipiotul din desert ?

  10. #3890 SP
    Member mof990's Avatar
    Poate o sa jucam drept Johnny (sau poate Packie) sa vedem si noi ce s-a intamplat dupa ce a ajuns in LS. Partea rea e ca i-am stii sfarsitul "tragic".

  11. #3891 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sau sa fie ceva cu Trevor, prea mare succes a avut omul asta si prin interviuri, peste tot sa-l lase balta. Nu se stiu multe cum de a ajuns in el in starea respectiva, despre afacerea cu meth nu au fost multe zise.
    Ma gandesc ca ar fi o posibilitate sa faca 3 episoade, cate unul cu trecutul fiecarui personaj iar persoanejele jucabile sa fie cate 2, gen franklin si lamar, etc

  12. #3892 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar

    Wink GTA Online

    Am inceput nu demult sa joc GTA Online, caut pe altii cu care sa ma joc, ii cam plictisitor sa te joci singur Daca ii cineva interesat, PSN ID: hotshot995.
    Am si headset deci putem vorbi calumea ^_^

  13. #3893 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    zgomotul ala care se aude in joc nu se poate numi "vorbit calumea"

  14. #3894 SP
    Junior Member Phantom23's Avatar
    Harta din GTA 5 e geniala dupa mine! Va salut!

  15. #3895 SP
    Member rascalov's Avatar
    Am dat ticket la Rockstar Support si nu raspunde de aproape o saptamana. Oamenii astia iti intorc spatele cand ti-e lumea mai draga. E clar. Pe ei nu ii intereseaza de fani, pe ei ii intereseaza doar banii. Nici macar un sfat nu iti ofera.

  16. #3896 SP
    Member Kupy's Avatar
    Au fost ocupați

    ... cu noul Beach Bum Pack DLC, care e GRATIS.

  17. #3897 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    N-are legatura cu tech support.

  18. #3898 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Quote Originally Posted by rascalov View Post
    Am dat ticket la Rockstar Support si nu raspunde de aproape o saptamana. Oamenii astia iti intorc spatele cand ti-e lumea mai draga. E clar. Pe ei nu ii intereseaza de fani, pe ei ii intereseaza doar banii. Nici macar un sfat nu iti ofera.

    baga tare la ei pe forum

  19. #3899 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Are cineva Buffalo-ul lui Franklin in GTA Online?

    ---------- Post added 21-11-2013 at 22:58 ----------

    ^Nvm, am facut rost

  20. #3900 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar aseara am intrat putin si am instalat DLC-ul. M-am plimbat putin in penthouse-ul cumparat cu banii de la ei, m-am plimbat putin cu masina si am iesit din joc.

    Single player - unu din cele mai bune jocuri ever.
    Multiplayer - incredibil de plictisitor si regret sincer ca mi-am cumparat Gold special pentru el.

    Am fost crunt dezamagit de faptul ca nu au bagat heist-urile de la inceput si nici acum, dupa 2 luni de la lansare inca nu am ce face in joc. De jucat cu prietenii, nici nu se pune problema. M-am chinuit de atatea ori sa gasesc crew members incat m-am lasat pagubas.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 282 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 245 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts