Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Mortal Kombat Tribute @ Brasov

  1. #1 SP
    Member lowlifekane's Avatar

    Mortal Kombat Tribute @ Brasov



    BATTLEKON va invita pe data de 7 Mai la Centrul Cultural Musashino din Brasov, pentru a onora una din cele mai bune serii de Fighting Games din istorie: Mortal Kombat. In cadrul evenimentului veti avea ocazia de a vedea evolutia acestei serii legendare de la primul joc Mortal Kombat lansat in 1992 la Mortal Kombat II, Mortal Kombat 3 + UltimateMK3, Mortal Kombat Trilogy, Mortal Kombat 4, Mortal Kombat: Deadly Alliance, Mortal Kombat: Deception, Mortal Kombat: Armageddon, Mortal Kombat vs. DC Universe, la proaspat aparutul Mortal Kombat 9 lansat pe 21 aprilie 2011, absolut toate jocurile fiind jucabile la eveniment. Pentru ultima iteratie se va tine chiar si un mini campionat cu premii!!

    Cu ocazia acestui eveniment, BATTLEKON sustine actiunea “Cel mai lung sir de cocori” a Centrului Musashino, o actiune de strangere de fonduri pentru Japonia; orice donatie pentru aceasta cauza este binevenita!

    INTRARE LIBERA
    Data: 7 Mai 2011
    Locatie: Centrul Cultural Musashino, str. Oltet Nr.11, 500152, Brasov
    Orele: 11:00 - 18:00
    Se joaca pe Playstation 2, 3 si XBox 360 (se accepta adaptoare pentru tastaturi)
    Campionat de: Mortal Kombat (2011) [1v1] - pe PlayStation 3
    Special Battlekon Showcase: Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds

    CONTACT:
    Battlekon
    [email protected]
    YouTube - Canalul utilizatorului BattleKon

  2. #2 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Oh yeah! de cand astept un asemenea eveniment in Bv.

  3. #3 SP
    Member Ares's Avatar
    ne vedem la eveniment

  4. #4 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Se vor face inscrieri ca si la evenimentul din Bucuresti?

  5. #5 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Foarte tare! Vreau sa merg dar sunt conditionat de o alta treaba.

    O intrebare care ma ajuta: intre ce ore din programul 11:00 -19:00 se va tine concursul de MK? As prefera in prima parte a programului. Credeti ca se poate?

  6. #6 SP
    Junior Member nudal's Avatar
    O sa ajung si eu in Brasov in perioada aia si tocmai la fix pt ca in ultima vreme m-am jucat numai MVC 3 si acum ca mi-a venit si mie mk-ul pot sa bag si eu ceva training. Singura problema e ca nu prea stiu sa ajung la adresa aia, dar ma descurc eu.

  7. #7 SP
    Member Adr!an's Avatar
    stai linistit nudal, a nimerit orbu' Braila, vb aia

  8. #8 SP
    Member Mikael's Avatar
    @Adr!an daca cu turneul din Bucuresti te referi la Otaku Festival, atunci nu, se vor face inscrierile pe loc acolo

    @Bozyblue turneul probabil o sal incepem undeva in jurul orelor 2-3

  9. #9 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Sanatate in acest caz, can't come...

  10. #10 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    BUMP! Mai sunt doua zile pana la event!

    O mica schimbare, programul va fi de la ora 11:00 pana la 18:00, nu pana la 19:00. Rog un mod/admin daca poate edita si in primul post; multumesc anticipat.

  11. #11 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Sa filmati si voi meciurile din top la MK si eventual sa le puneti si aici

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by lowlifekane View Post
    O mica schimbare, programul va fi de la ora 11:00 pana la 18:00, nu pana la 19:00. Rog un mod/admin daca poate edita si in primul post; multumesc anticipat.
    Done!

  13. #13 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Sa filmati si voi meciurile din top la MK si eventual sa le puneti si aici

    o sa incercam si eventual le punem pe canalu de battlekon

  14. #14 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Este permisa participarea cu absolut orice tip de controller? (original sau nu, improvizat sau nu) sau numai cu controller-e originale sony si eventual adaptoare de tastaturi?

  15. #15 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by Adr!an View Post
    Este permisa participarea cu absolut orice tip de controller? (original sau nu, improvizat sau nu) sau numai cu controller-e originale sony si eventual adaptoare de tastaturi?
    in general nar fi o problema, deci probabil ca am rezolvao daca iti merge totul bine, si stii toate setarile care trebuiesc facute

  16. #16 SP
    Member Adr!an's Avatar
    ok! totul este construit in jurul unui sixaxis original... si functioneaza impecabil
    fiecare participant trebuie sa vina cu controller-ul lui neaparat?

  17. #17 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Quote Originally Posted by Adr!an View Post
    fiecare participant trebuie sa vina cu controller-ul lui neaparat?
    Nu. Vor fi cate doua controllere la fiecare consola so anybody cand just sit down and play on the spot.

  18. #18 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Stau la 3-4 minute de strada Oltet deci I'll be there Dar totusi daca stie cineva locatia exacta a localului imi poate explica cam unde pe oltet se afla? Mai inspre Cerna sau inspre parc? Multumesc.

  19. #19 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Stau la 3-4 minute de strada Oltet deci I'll be there Dar totusi daca stie cineva locatia exacta a localului imi poate explica cam unde pe oltet se afla? Mai inspre Cerna sau inspre parc? Multumesc.
    Inspre parc! De la libraria de langa parc, o iei pe Goga si a doua strada la dreapta.
    Maybe this helps:


  20. #20 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ok, am inteles cred. Deci practic a 2a strada pe dreapta dupa ce intri pe Goga nu? Imi poti da totusi te rog un PM cu nr tau de tel in caz ca imi prind urechile sa ma ajuti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts