Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 241 to 259 of 259

Thread: Doom (2016)

  1. #241 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Acum m-am apucat si eu de el. Ce-ai tatica, e pielea p*lii jocul asta, sa bagi drujba-n demoni pe soundtrackul ala e mai delicios decat orice alt lucru de pe lumea asta (si cealalta). F*cking A!

  2. #242 SP
    Member eneea's Avatar
    Aseara am inceput jocul si in dimineata asta imi venea sa-mi bag un concediu medical ca sa mai pot juca . E genial, de la atmosfera la upgrade-uri, la executii..totul, TOTUL E GENIAL!!!!

  3. #243 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    @eagle-eye @eneea , va recomand sa incercati arcade mode.

  4. #244 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Termin campania si ma dau si in arcade. Nu scapa nimic!

  5. #245 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    nightmare is where it's at.

  6. #246 SP
    Member eneea's Avatar
    O sa vian si arcade mode...si sa caut toate collectables si putin MP, desi am inteles ca nu-i grozav.
    Ieri am facut schimb, am dat Overwatch pe Doom si nu-mi pare rau deloc

  7. #247 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ba, in beta am jucat MP si mi-a placut enorm. Nu vad cum ar putea fi mai prost decat era in beta so...

  8. #248 SP
    Member eneea's Avatar
    O sa vin cu pareri personale cand ma apuc de MP.

  9. #249 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din pacate in MP gasesti oameni doar in TDM, pribabil ca majoritatea au trecut pe DLC-uri.

  10. #250 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am terminat si eu jocul acum 5 minute.. ok, doom nu este genul meu de jocuri si am inceput mai greu, dar dupa 2-3 misiuni eram... oau cat de tare e jocul si ce feeling iti da si SOUNDTRACK-ul este incredibil )) cred ca urmatoarele zile o sa ascult la greu melodiile din joc, incredibil ce feeling iti ofera. sincer nu gasesc minusuri, ai de toate si jocul este fix ce trebuie daca vrei sa te relaxezi putin iar unele batalii iti ofera atata adrenalina este incredibil. bravo id software, excelent joc.

    am auzit ca e bun, dar nu ma asteptam in veci sa-mi placa atat de mult, tocmai pentru ca nu e genul meu . recomand cu incredere.



    si daca nu ati vazut recomand sa-i vedeti live !! au fost ieri la vga


  11. #251 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    DOOM primeste patch nou. versiunea 6.66
    cu aceasta ocazie season passul devine gratis si mai puteti adauga 30 de gb la cei 70 ocupati deja (PS4 + cred ca atat va cantari patchul)

    https://www.gamespot.com/articles/bi.../1100-6451820/

  12. #252 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #253 SP
    Member paulone's Avatar
    Pacat de el ca l-au facut ca pe un counter strike....fata de 3 asta e slab rau....

  14. #254 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Stai ce? Counter Strike? Cred ca confuzi jocurile. Doom 3 si Doom 4 sunt puutin diferite ca genuri, 3-ul e mai monoton si mai horror in timp ce in 4 actiunea e mai fast paced care e imbinat intr-un mod foarte frumos cu muzica. Adica Counter Strike se vrea un/a fost/va fi un joc de echipa, chiar nu vad legatura.

  15. #255 SP
    Member paulone's Avatar
    Putin diferite??? Cred ca nu stii ce vb.pai Doom 3 avea poveste, avea feeling, etc.
    Zborsala asta consta mai mult in faptul ca tragi ca disperatul in demonii aia...pe muzica aia psihedelica...ai domle ma lasi?

  16. #256 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Opreste muzica atunci, baga niste Rock Crestin

  17. #257 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Pai si Doom4 are poveste si chiar nu poti face skip la dialoguri. Mie imi place tot ce e Doom

  18. #258 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar
    Joaca careva multiplayer ?

  19. #259 SP
    Member morphine's Avatar
    Abia acum am pus mana pe el. E bestial!

    O singura problema am, nu inteleg rostul armurii. E aceeasi chestie ca si o bara de health.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13

Similar Threads

  1. Cumpar Doom si Final Doom PS1 By QuestionArtist in forum Bazar Retro: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 29-08-2018, 12:22
  2. Replies: 12 Last Post: 11-11-2017, 08:09
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2016, 11:21
  4. Doom, Doom 2, Wolfenstein 3d By TheQuen in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 28-11-2013, 22:02
  5. Doom 4 nu se va numi Doom 4 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-08-2008, 19:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts