Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 492 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 226 ... LastLast
Results 2,501 to 2,520 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2501 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Ce sa imi iau ? Skate 3, BlazBlue, Super Street Fighter 4, Tekken 6, Alan Wake, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Dead Rising ?
    Nici unul din jocurile enumerate nu le-am jucat. Ma tenteaza foarte tare Skate 3, am vazut ca e foarte distractiv. La fel si Alan Wake, nu stiu ce sa iau primul.
    Cam greu, dar as merge pe Alan Wake. Din ce am vazut PoP: TFS nu se ridica la inaltimea asteptarilor. Dead Rising pare foarte fun si cred ca-l gasesti la un pret de nimic, ar fi a 2a alegere a mea. Dupa ce le cumperi pe cele 2, cumpara SSF4, e o versiune imbunatatita a celui mai bun joc de gen din ultimii ani. Skate 3... nu stiu, nu prea sunt fan al skate-ului.

  2. #2502 SP
    Junior Member Enigm@'s Avatar
    Ce sa-mi iau? Argumentati .

    PlayStation 3 sau Xbox 360 ?

  3. #2503 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    N-o sa-ti raspunda nimeni sincer la intrebarea aia. Cel mai bine arunci o privire pe site-urile de specialitate si vezi ce exclusivitati are fiecare, in functie de asta decizi ce consola cumperi.

  4. #2504 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by Enigm@ View Post
    Ce sa-mi iau? Argumentati .

    PlayStation 3 sau Xbox 360 ?
    In afara de jocuri acum mai exista si un alt criteriu de departajare dupa parerea mea si anume Kinect si Move.Vezi care dintre ele ti-ar fi mai potrivit, care se preteaza stilului tau de joc.

  5. #2505 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Ce sa imi iau ? Skate 3, BlazBlue, Super Street Fighter 4, Tekken 6, Alan Wake, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Dead Rising ?
    Nici unul din jocurile enumerate nu le-am jucat. Ma tenteaza foarte tare Skate 3, am vazut ca e foarte distractiv. La fel si Alan Wake, nu stiu ce sa iau primul.
    Alan Wake

  6. #2506 SP
    Junior Member Enigm@'s Avatar
    @ Erik - Vroiam sa vad doar parerea altcuiva.

  7. #2507 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Enigm@ View Post
    @ Erik - Vroiam sa vad doar parerea altcuiva.
    sincer, cu ce te ajuta? poate tie iti plac shooterele(xbox) si lui RPG(ps3). consola o alegi in functie de ce jocuri vrei si daca chiar ai nevoie de ce ofera (de ex Blu-ray, eu unul nu am nici un film blu-ray). eu asa am facut inainte sa-mi iau consola si am ales xbox, dupa mi-am luat ps3. vezi ce ti se potriveste.

  8. #2508 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Depinde de jocuri, eu am ales Xbox pt jocurile exclusive care mi se par mai bune, iar cele multiplatform se vad mai bine pe xbox, si desigur pt gamepad care e mai comod si Xbox Live si desigur pretul mai mic, off scuze de atatea "si-uri" lol

  9. #2509 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sincer, cu ce te ajuta? poate tie iti plac shooterele(xbox) si lui RPG(ps3). consola o alegi in functie de ce jocuri vrei si daca chiar ai nevoie de ce ofera (de ex Blu-ray, eu unul nu am nici un film blu-ray). eu asa am facut inainte sa-mi iau consola si am ales xbox, dupa mi-am luat ps3. vezi ce ti se potriveste.
    Situatia e fix invers. Sper sa nu-mi sara lumea in cap, dar X360ul are clar RPGuri mai multe si mai bune, iar PS3ul are shootere mai bune. Asta ca tot e cunoscut X360 pentru multitudinea de shootere.

  10. #2510 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    Depinde de jocuri, eu am ales Xbox pt jocurile exclusive care mi se par mai bune, iar cele multiplatform se vad mai bine pe xbox, si desigur pt gamepad care e mai comod si Xbox Live si desigur pretul mai mic, off scuze de atatea "si-uri" lol
    Ai cam acoperit tot.
    Eu zic sa iei Xbox 360

  11. #2511 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    pS3 sau xbox360? ce �mi recomandaţi? ca pana acum merg spre un PS3

  12. #2512 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    pS3 sau xbox360? ce �mi recomandaţi? ca pana acum merg spre un PS3
    �n ultimele posturi s-a discutat despre acest lucru...

  13. #2513 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    pS3 sau xbox360? ce �mi recomandaţi? ca pana acum merg spre un PS3
    PS3 daca nu ai bani de ambele.

  14. #2514 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Bai oameni buni nu mai puneti asemenea intrebari pentru ca nimeni nu o sa se oboseasca sa va raspunda, acele intrebari au adus numai warn-uri si ban-uri.

  15. #2515 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Bai oameni buni nu mai puneti asemenea intrebari pentru ca nimeni nu o sa se oboseasca sa va raspunda, acele intrebari au adus numai warn-uri si ban-uri.
    +1 la ce a spus zero . sunt zeci de thread-uri pe site legate de xbox si ps3 . despre exclusive-urile lor , problemele consolelor , serviciile online etc .
    Sfatul meu : faceti o mica lista cu argumente pro si contra pt fiecare consola . Asa la sfarsit o sa alegeti care consola vi se potriveste mai bine . I know i did that way

  16. #2516 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    PS3 vs Xbox360 la buying decision - depinde numai de preferintele tale dpdv al jocurilor si features.
    Xbox - better online platform, exclusives, controllerul
    PS3 - Blueray, free online platform, exclusives

    Totodata, daca vei vrea sa joci online, gandeste-te si la ce console au prietenii tai (asta daca vrei sa joci online cu ei)

    Just my 0.02$

  17. #2517 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Bad Company 2, Left 4 dead 2 sau Modern Warfare 2? m-ar interesa strict pt multiplayer

  18. #2518 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Bad Company 2, daca vrei ceva mai aproape de simulare si joc in echipa.
    Modern Warfare 2, daca vrei ceva arcade.
    L4D2, daca vrei ceva cu zombie.

    Eu recomand BC2.

  19. #2519 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Alan Wake sau Red Dead Redemption ?

  20. #2520 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    ok mai astept pareri

    RaverX iti recomand Alan Wake daca iti plac jocurile horror, e un joc frumos si captivant

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 492 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 226 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts