Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 96

Thread: Naruto Ultimate Ninja Storm Generations

  1. #1 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar

    Naruto Ultimate Ninja Storm Generations

    Tocmai ce a fost anuntat si, sincer sa fiu, este cu adevarat o surpriza. Dupa Bleach: Soul Ignition, Db Game Project Age 2011 si Naruto Ultimate Ninja Impact (anuntat pentru Psp), cei de la Namco Bandai se pare ca ne mai pregatesc o surpriza, si anume un titlu Naruto pentru consolele Playstation 3 si Xbox 360, titlu ce, dupa parerea mea, iese in evidenta. De ce iese in evidenta? Deoarece se va axa pe intreg universul Naruto, incepand cu episodul 1 si terminand cu cel mai recent. Cu alte cuvinte, un must-buy .


    narutostormgeneration.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Atunci de ce au mai facut celelalte serii?...ultimate ninja storm 1,2, rise of a ninja...Cu alte cuvinte, toate acestea vor fi incluse in Ninja Storm Generations?Oricum, tare stirea!!

  3. #3 SP
    Member Mikael's Avatar
    daca nu-l baga pe Lars n-are sens, mwahaha

  4. #4 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Sper ca-l vor scoate macar in toamna anului viitor sa nu-l strice deoarece vad ceva potential in joc sunt un mare fan Naruto is curios pana unde va ajunge povestea in joc

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Vad ca o sa fie si Zabuza si Haku din Naruto-ul simplu. Cred ca o sa fie si Raikagele din Shippuden. Ce ar fi misto ar fi sa il scoata cat mai tarziu (cum a zis si Furia Alba) ca sa fie povestea cat mai departe si sa avem ceva personaje noi (Raikage, Zetsu poate si Madara cu toti ceilalti Kage...that would be awesome)

  6. #6 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Nu am idee ce ar putea face cu Zetsu tinand cont de faptul ca abia isi arata abilitatiile Insa da e destul de clar ca va fii o poveste lunga.Tousi sper ca in acest joc vor face lumi "Explorabile" nu cum o ofst in storm 2 mai degraba sa semene cu storm 1 in acest sens

  7. #7 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu as vrea ceva mai multa strategie in lupte... adica anime-ul se axeaza mult pe strategie si gandirea cu vreo 3-4 miscari inainte, as vrea sa vad ceva de genul asta implementat si aici, nu numai apasatul butoanelor la nimereala. Si nu pricep de ce nu baga si ei soundtrackul din anime in joc, pe langa faptul ca ar fi mult mai bun decat porcariile care au fost pana acum (numai pian+chitara), parca evoca o atmsofera mai Nartuo-easca

  8. #8 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    ala deja va fii naruto-sah ce zici tu acolo

  9. #9 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    ala deja va fii naruto-sah ce zici tu acolo
    ii dau dreptate lui Eagle, ar putea face jocul putin mai inteligent, sa faca move-listul personajelor mai complexe, nu doar o o o o o o o o o o o combo de 100000000 de hits, sa bage acolo macar o tasta pt pumn si una pt picior, macar atat, si dupaia le combini cum vrei, as cere chestii gen patrat sa fie light attack, triunghi medium attack, si cerc heavy attack dar deja cer prea multe....

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai mi se par prea mindless unele jocuri fighting, si as fi vrut sa vad niste lupte exact cum sunt si in anime-uri... bine-gandite. Ce e rau la naruto-sah? In afara de vanzari slabe, nu pe multi ii duce capul (remember charliee?)

  11. #11 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Probabil ca aveti dreptate insa daca vor face un joc mai serios,multi fani vor zice ca"vai e greu "
    nU zic ca ar fii o idee rea insa nici una buna n-ar fii.In orice caz daca se hotarasc sa-l faca mai "complicat " macar sa nu exagereze ca totusi e un joc naruto,nu street fighter Un buton sa fie medium si altu heavy aia aar merge alt buton sa fie "sculele " cu care arunca nebunii
    si inca unu pentru sarit.Butonul chakra sa fie unul din alea 4 de sus

  12. #12 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Uitati ca Zabuza si Haku sunt prezenti in noul joc. Sursa: VG247.
    Attached Images Attached Images narutostormgeneration.jpg

  13. #13 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    uite mai sus sa vezi ca sa mai postat.

  14. #14 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Abia astept sa apara desi cred ca ar trebui sa mai lase sa mai inainteze cu manga putin ,lucrurile interesante abia au inceput ...deci nu stiu cu ce lucruri noi ar putea sa intampine

  15. #15 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    @FuriaAlba, am observat acum, imi cer scuze.

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu am mai citit manga de la Craicun, sper sa ma surprinda jocul asta

  17. #17 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu am mai citit manga de la Craicun, sper sa ma surprinda jocul asta
    pfai cate ai pierdut. Deci numerele din ultimele (nici nu stiu cat sa zic) 4 luni au fost mortale. Mult combat si putina vorbarie. Abea astept sa ajunga anime-urile la partea asta. Btw si la anime s-a ajuns destul de departe, ultimele lupte aparute is criminale si se pare ca inca nu au trecut la fillere (si sper sa nu o faca prea curand).

    Nu am jucat nici un Naruto game de pe generatia asta de console, da mie sincer mi se pare foarte ciudat. Da in schimb m-am jucat Naruto Shippuden Ultimate Ninja 3 pt ps2 cu raigor. Cred ca am dat peste 500 de meciuri in total (numa intr-o zi am dat in continuu 60 de meciuri... sau si mai bine). Ala mi so parut destul de ok la gameplay. Imi placea ca era 2D si puteai sa schimbi doar planul din fata cu unu din spate (si atat). Astea noi mi se par ciudate . Poate o sa le incerc si eu candva, desi nu m-ar deranja daca ar face si un Naruto 2D pt ps3.... desi ma gandesc ca is slabe sansele.

  18. #18 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    scz de off:Mda manga e destul de fain acuma si o inaintat foarte repede in ultima vreme.

  19. #19 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-am mai citit pentru ca ma cam saturasem sa stau o saptamana-doua pana aparea urmatoarea si m-am gandit sa las sa curga mai multe... dar acum daca stau sa ma gandesc nici ca ma mai apuc de citit ci las jocul sa-mi faca o surpriza

  20. #20 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    pana apare jocu deja poate manga shippuden va fi pe terminate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts