Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 50

Thread: Battlekon 2012

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pe cand se stie programul? :/ intreb asta ca sa-si poata rezolva oamenii (cazul nostru din cluj) cu programul la scarbici... (altii lucreaza in weekend mai mult ca-ntr-o luna) - thanks.

  2. #22 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pe cand se stie programul? :/ intreb asta ca sa-si poata rezolva oamenii (cazul nostru din cluj) cu programul la scarbici... (altii lucreaza in weekend mai mult ca-ntr-o luna) - thanks.
    Luni vin completarile de rigoare.

  3. #23 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Eu spamez F5 de la 4 dimineata si nu a aparut inca programul

    P.s. "...Toata sarea si toti nervii adunati la Nijikon si Otaku..." ce ati facut acolo v-ati luat la bataie?

  4. #24 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Rechinu a castigat SF4, Nihi a castigat Marvel.Toate acestea s-au intamplat in mod fraudulos, iar turneul a avut loc in Salt Lake City.
    Eu am ragequituit la SF4 ca am picat de 2 ori la rand versus hard counterpick si-mi bag ceva in el de joc.

  5. #25 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Aha..cool..Tot nu am vazut videos

    Eu voi participa pt prima data in istorie la campionatul de SF4 si voi SPAMA in asa hal incat nu am cuvinte. De aia dau banii aia de inscriere, sa spamez ca animalul numai HK la bison, si o sa joc ca ultimul om de pe pamant. Can't wait.

  6. #26 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    A pai daca joci Bison scrub vezi ca s-ar putea chiar sa castigi turneul.Ai de grija.

  7. #27 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    UPDATE 23.07.2012


    PROGRAM BATTLEKON 2012:
    Sambata: Super Street Fighter 4: Arcade Edition, King of Fighters XIII, Ultimate Marvel vs Capcom 3, Street Fighter x Tekken
    Duminica: Mortal Kombat 9, Tekken 6, Soul Calibur 5, Fight Night


    (orele exacte de incepere vor fi stabilite in functie de decurgerea campionatelor)


    Fight Night: Round 4 (PlayStation 3) [1v1]
    * Tournament Bonus; INSCRIERE GRATUITA
    * Restul de informatii DUMINICA!


    REGULAMENT DE ORDINE INTERIOARA:

    * Consumatia se va face la bar, fiind interzis accesul cu bauturi din afara;
    * Interzis consumul de mancaruri in incinta conventiei;
    * Cei ce agreseaza verbal sau fizic alti participanti vor fi rugati sa paraseasca incinta conventiei;
    * Cei ce agreseaza verbal, dar mai ales fizic, gamepad-urile vor fi avertizati o singura data, apoi rugati sa paraseasca incinta conventiei la a 2-a abatere (Chiar daca e pad de Xbox);
    * Participantii sunt rugati sa nu atinga sau sa deterioreze posterele si celelalte materiale afisate in club. Daca vreti asa de tare, puteti cumpara;
    * Rugam participantii sa nu atinga consolele sau monitoarele/televizoarele, si sa anunte organizatorii in cazul vreunei probleme cu aparatura;
    * Concurentii vor fi anuntati cu 5-10 minute inainte meciului in care trebuie sa joace;
    * Daca un concurent nu este prezent pentru inceperea meciului, el va fi descalificat, si va pierde taxa de intrare, indiferent de stagiul turneului;
    * Orice sesizare sau intrebare poate fi adusa oricand la cunostinta organizatorilor;
    * Concurentii isi pot aduce propriile adaptoare, gamepad-uri, arcade stick-uri si tastaturi pentru console;
    * Cei care isi aduc adaptoare, gamepaduri, arcade stick-uri si tastaturi sa aiba grija de ele, organizatorii nu sunt responsabili pentru eventualele disparitii/furturi sau uitarea diverselor materiale in club;
    * Nu aveti voie cu arme albe in incinta clubului;
    * In cazul in care dati peste un obiect care nu va apartine sau ati pierdut ceva, intotdeauna puteti apela la cutia cu obiecte pierdute care va fi amplasata in incinta conventiei;
    * Rugam ca, in timpul meciurilor sa nu se tipe si sa se pastreze pe cat posibil linistea pentru a lasa concurentii sa se concentreze;
    * Rugam participantii la conventie sa fie atenti la firele trase in incinta, pentru a evita eventualele caderi de curent nejustificate [multumim anticipat.]

  8. #28 SP
    Junior Member slkNihilus's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    ...Nihi a castigat Marvel...

    Cainii latra, pisicile miauna, pestii inoata si Nihi castiga Marvel. It is known.

  9. #29 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by SwingShot View Post
    Aha..cool..Tot nu am vazut videos

    Eu voi participa pt prima data in istorie la campionatul de SF4 si voi SPAMA in asa hal incat nu am cuvinte. De aia dau banii aia de inscriere, sa spamez ca animalul numai HK la bison, si o sa joc ca ultimul om de pe pamant. Can't wait.
    Pai si iesi din primul meci fara a fi demonstrat decat ca esti...lasa ca-ti adresez personal ce am de zis.

    @ battlekon good **** cu jocurile sambata!
    Aduc discul de marvel, console sa aveti Otaku pls

  10. #30 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Aha, aici erati ascunsi.

    Deci sambata de la 12 incepe AE-ul?
    Va ajuta sa aduc discul? (SF4AE)

  11. #31 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Da chiar, stabiliti aici ce se va intampla cu SF-ul, sa nu stam iar toti la o singura statie....

  12. #32 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    aduc ei eu consola si ssf 4....
    VA SALUT PE TOTI!!!!

  13. #33 SP
    Junior Member slkNihilus's Avatar
    N-ar strica deloc daca vor fi mai multe copii ale jocului, asa ca cine poate, please do!

  14. #34 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Roger that, see ya' there!

  15. #35 SP
    Junior Member whitpaint's Avatar
    Cam cate statii o sa fie cu MK 9?

  16. #36 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Cam cate ar merita, vreo 0.

  17. #37 SP
    Junior Member slkNihilus's Avatar
    Vom schimba jocurile pe statii cand incepe un concurs, ergo daca incepe concursul de SSF4, vom folosi cat mai multe copii ale jocului ca sa terminam cat mai repede. In general (si poate cu nitel optimism) vor fi cam 4 statii ruland jocul la care se desfasoara un turneu. Pe masura ce se avanseaza in brackets si incepe un al doilea turneu in paralel, vom scoate 1-2 copii ale primului joc si le vom inlocui cu copii ale urmatorului.

    Hope that made sense!

  18. #38 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Aduc eu un tekken 6 (eventual tekken tag 2 prologue 4 fun).

  19. #39 SP
    Junior Member slkNihilus's Avatar
    Tekken 6 e bine-venit. De TTT2 prologue, din pacate, nu cred ca vom avea timp. Ne-am intins nitel mai mult decat ne e plapuma, so to speak, cu cele 8 concursuri in 2 zile. Personal ma indoiesc profund ca vom avea any kind of time to spare for casuals or anything on the side, dar daca vrei sa aduci TTT2-ul despite that, feel free!

  20. #40 SP
    Junior Member Aarlekk's Avatar
    Inscrieri Online la concursurile de sambata si duminica din cadrul Battlekon 2012:

    Super Street Fighter IV - Arcade Edition - Sign Up - Battlekon 3 SSFIV AE - CHALLONGE!

    Ultimate Marvel Vs Capcom 3 - Sign Up - Battlekon 3 UMVC 3 - CHALLONGE!

    King of Fighters XIII - Sign Up - Battlekon 3 KOF XIII - CHALLONGE!

    Street Fighter X Tekken - Sign Up - Battlekon 3 SFxT - CHALLONGE!

    Tekken 6 - Sign Up - Battlekon 3 Tekken 6 - CHALLONGE! (Tekken6)

    Mortal Kombat 9 - Sign Up - Battlekon 3 MK9 - CHALLONGE! (MK 9)

    Soul Calibur V - Sign Up - Battlekon 3 SC V - CHALLONGE! (SCV)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. BATTLEKON la Otaku 2013 (Bucuresti) By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 09-05-2013, 10:50
  2. BATTLEKON la Nijikon 2012 (Bucuresti) By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 30-10-2012, 20:52
  3. BATTLEKON la Otaku Festival 2012 By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 06-09-2012, 19:17
  4. Battlekon la Otaku Festival 2011 By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 49 Last Post: 27-05-2011, 09:54
  5. Road to BATTLEKON 2011 By Mikael in forum Console Club
    Replies: 47 Last Post: 01-04-2011, 17:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts