Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 73 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #1081 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai daca nu te misti pe toata suprafata cladirii nu prea ai ce impusca, asa iti mai maresti sansele, dar tot camper se numeste

  2. #1082 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu nu ii inteleg pe cei care joaca cu sniperul pe team deathmach, mi-se pare penal in modul asta.

  3. #1083 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Eu nu ii inteleg pe cei care joaca cu sniperul pe team deathmach, mi-se pare penal in modul asta.
    Justificat cand joci sniper si ai un KPM ratio mai mare decat al lui poiuyt , atunci este ok

  4. #1084 SP
    Member excess's Avatar
    Bum Bum!

  5. #1085 SP
    Member proto's Avatar
    Aveam kill/death ratio 70% daca nu chiar mai bine.. si joc recon pe team deathmatch ca sunt multi jucatori pe o arie mai mica si e mai rapid .. nu sa alerg 30 de minute sa gasesc pe cineva sa impusc si eu pe conquest

    Si nu sunt de parere ca este camping ca ma urc pe cladire si joc de acolo , cum am spus , nu stau intr un singur loc (asta inseamna camping) cum este si in realitate , un sniper sus sa acopere ground team ul

    KPM >20 , intr un meci bun

  6. #1086 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Confunzi , KPM = kills per minute . Iar daca nu confunzi inseamna ca intr-un meci de 15 minute faci >300 kills , bravo.

    De fapt eu ma refeream la SPM (score per minute)

  7. #1087 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by proto View Post

    si joc recon pe team deathmatch ca sunt multi jucatori pe o arie mai mica si e mai rapid .. nu sa alerg 30 de minute sa gasesc pe cineva sa impusc si eu pe conquest
    Esti sigur ca pe conquest alergi 30 de minute ?!
    sau astepti 30 de minute sa prinzi pe cineva dintr-un tufis ?!

    Mininazii , daca tot nu mai joci acest joc de 1 an cred , pt ce te mai agiti cu el ?!
    dupa parerea mea ceea ce conteaza este Skillu , daca ai undeva pe la 400 esti ok, nu bun , dar ok..

    on :



    ---------- Post added 22-06-2015 at 11:20 ----------

    Quote Originally Posted by excess View Post
    Bum Bum!
    prima cu Albu Marius a fost epica ca si aia cu Sima Cristinel de la Casa
    pacat totusi ca joci conquest si gasesti dupa 30 de minute pe cineva , in plus ai si K/D-ul ca noi ceilalti.. nasol

    buei dar cum a fost aia cu Albu MArius , hhahahaha

    trebuia sa pui si faza cu Candia cand eram 3-4 si-i faceam teabagg in acelasi timp

  8. #1088 SP
    Member excess's Avatar
    Nu l-am salvat atunci ca il puneam si pe el codas ...dar poate se mai nimereste ca acum cica e in clan cu prietenii lui italienii.
    Nu ma intereseaza nici kpm nici k/d, asta ar insemna ca daca am o zi proasta, atunci sa ies si sa nu joc sa nu-mi stric numerele.
    TDM mi se pare pt. copii si plictisitor , esti limitat, cred ca e aiurea sa dai cu sniper-ul in adversar din 2m.
    Si da, tot camping se numeste cand stai mereu in acelasi loc, chiar daca faci gimnastica pe o arie de 2 m.
    La conquest ai nevoie si de tactica si echipa, poate de asta nu place unora.

  9. #1089 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Mininazii , daca tot nu mai joci acest joc de 1 an cred , pt ce te mai agiti cu el ?!
    Excuse you ?! Cred ca cele 500+ ore in acest joc imi permit sa imi dau cu parerea , spre deosebire de parerile tale "vizuale" asupra altor jocuri in care ai 0 sau <1h jucate. Stfu

  10. #1090 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cine a zis ca n-ai jucat ?!
    am zis ca n-ai mai jucat acest joc de un an de zile..si ca nu stiu de ce te mai agiti cu el si in principiu cu mine

    la datu' cu parerea despre jocuri e una, la atacat e alta..confunzi lucrurile

    pe de alta parte cum cea mai buna arma a ta din BF4 este SRR-61 pot intelege ca sari in apararea "snaiparistilor" , dar tot nu pot intelege muscatul de partile dorsale la adresa mea ce vrei sa zici, ca joci mai bine ca mine, ca joc prost ?! ok , move on..

  11. #1091 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Ma flatezi , in caz ca nu ai observat nu "aparam" acel lunetis,t eram doar ironic la adresa lui. Fiecare joaca jocul in felul lui , altora, cum sunt eu, le place sa experimenteze toate aspectele jocului si in final isi alege ce ii place mai mult. Faptul ca cele mai multe kills le am cu un bolt action rifle nu inseamna ca sar in apararea snaiparistilor, toti pot trage cu sniperul, putini stiu si sa il joace iar eu ma consider unul dintre cei care stie sa il joace.
    Pentru tine sniper=camper iar asta este ignoranta daca nu vezi cum e facuta sa fie jucata clasa . Ca tu preferi run and gun asta este alegerea ta dar a juca sniper chiar si in TDM si a scoate un SPM bun necestia un...altfel de skill / finete / abordare. O sa incepi sa imi povestesti cum tie nu iti place stilul asta, preferi run and gun , ok. Parerea mea este ca nu ai skilul necesar , la fel cum spuneai ca esti incapabil sa pilotezi un jet sau ma complimentai pentru abilitatile mele (mediocre dpmdv) de a pilota un elicopter .
    Nu vreau sa spun ca joc mai bine decat cineva pentru ca nu mai joc BF4 iar daca consideram ca esti un jucator prost nu te luam ca exemplu, esti singurul jucator de aici pe care il cunosc de pe timpul cand jucam
    Te simti muscat de partile dorsale Gelutu ? eu doar ma amuz , nu fi rau.

  12. #1092 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    vad ca vrei sa fi si plictisitor..

    ok, amuza-te

    pe viitor poti sa folosesti pm-ul cu incredere, n-are rost sa plictisim pe toata lumea.

  13. #1093 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Cu cea mai mare placere , atata timp cat intrebarile tale vor fi sub forma de PM.

    Iar pentru lunetistul de mai sus , daca KD-ul tau intr-un meci TDM este ~0.7 denota ca iti incurci echipa mai mult decat o ajuti. AI nevoie de un KD de cel putin 1 si iti recomand sa joci alta clasa mai utila , medic spre exemplu . Un singur revive/spawn si iti justfica rolul in echipa .

  14. #1094 SP
    Member proto's Avatar
    Ma refer ca din 10 am 7 kill uri si 3 death , daca nu chiar mai bine deobicei sunt in primii din echipa mea . Asta cand jucam mai mult si eram in forma. Eu joc 80 % medic , poti sa te uiti cate revieve uri am si asa mai departe . Am zis doar ca pe zavod imi placea sa stau sus acolo , nu ca pe fiecare harta fac asta . Joc team deathmatch pt ca nu am nici macar un prieten cu care sa joc conquest -> nu am nici echipa . Cand jucam pe 360 bf 3 jucam numai conquest.. Nu va mai grabiti cu răspunsuri ironice de smecherasi pe aici ca nu aveti de ce..

    LE : kpm credeam ca inseamna kill per match..
    Si nu inteleg cum ai dedus tu ca am 0.7 cand eu am spus clar 70% kills ... e greu cu matematica

  15. #1095 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Ai , cum sa nu ai

    the proto - BF4 Player stats


    Ramai medic, esti mai folositor echipei.

  16. #1096 SP
    Member Joystick's Avatar
    @proto man dacă stai pe zavod pe acoperiș ... Nu stai ca îți place ...stai ca ai o singură intrare pe scări unde pui claymore .... Asta se numește camping pentru un mediocru ... Un PRO îți arunca un SUAV și îți iei roadkill imediat . Adică eu așa fac .

  17. #1097 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    se pare ca asta e una din hartile la care se lucreaza

    https://www.facebook.com/battlefield...0640900687949/

  18. #1098 SP
    Junior Member itachi72's Avatar
    macar de lucrau la mai multe dar lucreaza la 1 de ceva vreme sau poate are 5000 km

  19. #1099 SP
    Member Joystick's Avatar
    Sper sa fie gratis .. sau gratis pentru cei ce au premium. si niste arme noi daca se poate

  20. #1100 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Lol astia inca mai scot harti pt BF4?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 73 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts