Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 65 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1284

Thread: The Division

  1. #261 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Jocul asta cand l-am vazut prima data, acum nu mai stiu cat timp, am zis oau! Arata misto, ceva shooter co-op, post apocaliptic sau pandemic ceva, atmosfera misto, grafica si sunetele armelor erau bestiale. Deabia asteptam sa-l joc.

    Timpul a trecut, jocul mai ca a uitat lumea de el...si uitanduma acum la ultimele gameplay videouri parca e alt joc, grafica net inferioara, interfata foarte urata si incarcata cu enspe mii de liniute si texte all over the place si shootingul pare total nenatural. Sunetele armelor si AI-ul inamicilor e foarte tampit, stau in camp deschis asa ca prostii sa bagi incarcatoare pline in ei ca sa moara. Inamicii mi se par prea bullet spongy, adica nu pare natural, la Destiny de ex. mai merge smecheria asta ca sunt Aliens, insa la oameni e foarte ciudat sa vezi ca trebuie sa bagi 20 de gloante intr-unul ca sa moara.

    Meh, I don't now, mie cel putin mi-a scazut foarte mult interesul pt joc vazand ultimele clipuri. La fel am patit si cu Watch Dogs, pe care nici nu am apucat inca sa-l joc. Poate jocurile astea open world de la Ubisoft nu mai sunt pt mine, nu ma mai atrag ca inainte asta e clar.

  2. #262 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  3. #263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai trebuie sa mai lase unele lucruri si pentru DLC-uri

  4. #264 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Voi cate coduri pentru Beta ati primit de la Altex?

  5. #265 SP
    Member enemigo's Avatar
    Unul.. am primit un mail care continea un cod beta + un cod DLC (Firefighter).

  6. #266 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ciudat, eu am primit vreo 6 mailuri ce contineau un cod beta + un cod dlc...

  7. #267 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    do share then

  8. #268 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Le gasesti pe olx la 50 de lei bucata , glumesc. Primii 4 doritori care imi trimit pm vor primi un cod beta. Eu i-am dat redeem unuia si a mers fara probleme.

  9. #269 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Daca mai are cineva un cod beta in plus as fi recunosctor ! Multumesc frumos.

  10. #270 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video la rezolutie buna, nu stricat de comprimarea YouTube


  11. #271 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am dat toate codurile pe care le-am avut. Ne vedem in New York pe 29

  12. #272 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Timpul a trecut, jocul mai ca a uitat lumea de el...si uitanduma acum la ultimele gameplay videouri parca e alt joc, grafica net inferioara, interfata foarte urata si incarcata cu enspe mii de liniute si texte all over the place si shootingul pare total nenatural. Sunetele armelor si AI-ul inamicilor e foarte tampit, stau in camp deschis asa ca prostii sa bagi incarcatoare pline in ei ca sa moara. Inamicii mi se par prea bullet spongy, adica nu pare natural, la Destiny de ex. mai merge smecheria asta ca sunt Aliens, insa la oameni e foarte ciudat sa vezi ca trebuie sa bagi 20 de gloante intr-unul ca sa moara.
    Prea mult COD koba ? Jocul este MMO si ca in orice mmo o sa intalnesti inamici de level mare peste care treci mai greu. Armele par sa aiba recul destul de mare dar dpmdv gun gameplay pare reusit.
    Inamicii de nivel similar cu al tau par sa moara la fel de greu ca tine, ceea ce este interesant. Singurul lucru la care ma gandesc este lipsa de content.

  13. #273 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pana la urma o sa fie un joc asemanator cu Destiny. O sa ai ce face vreo 2 luni dupa care astepti urmatoru "expansion". O sa incerc beta-ul si daca o sa imi placa cat de cat o sa-l cumpar in prima zii, oricum nu as avea altceva de jucat si are co-op, ceea ce conteaza mult pentru mine.

  14. #274 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca mai aveti coduri disponibile as dori si eu unul.

  15. #275 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar
    Salutare,
    Am precomandat The Division de la Altex, si ei foarte drăguți mi-au trimis 26 de coduri BETA.
    Asa ca, am trimis pe PM celor ce au cerut aici si mai am 20 pe care le dau primilor 20 de oameni care îmi dau PM.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #276 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Slabut, mie mi-au trimis 72 de coduri acum Asa ca avem coduri pentru toti doritorii.

  17. #277 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Daca ati putea ajuta un amarat cu un key? :d

  18. #278 SP
    Member Kupy's Avatar
    Și eu vreau un cod, te rog frumos. Din principiu, nu mai fac precomenzi la jocuri și sigur nu o sa primesc de la ubisoft

  19. #279 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Daca ati putea ajuta un amarat cu un key? :d
    Am primit multumesc, sa nu imi mai trimiteti.

  20. #280 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Slabut, mie mi-au trimis 72 de coduri acum Asa ca avem coduri pentru toti doritorii.
    Vreau si eu un COD daca nu e cu suparare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 65 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts