Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 283 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2221 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Ăștia mai aduc Forza Horizon 3? Bine că îl au ca copertă la jocurile de xbox one, dar nu îl mai au pe stoc de 3 luni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2222 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. Dupa data de 10 aprilie o sa ne revina in stoc.

  3. #2223 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Astia de la MG vand placi gtx 1060 cu cuponul de jocuri ubisoft ptr gtx 1070/1080 ) Si-au pierdut astia mintile sau imi scapa mie ceva?

  4. #2224 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De pe 28 Martie se vinde asa - sursa

  5. #2225 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Incredibil frate, astia au ajuns sa ofere ca premiu niste jocuri gratuite...sursa

    Jocurile cadou sunt:

    - Dreadnought

    - Halo Wars 2

    - Just Cause 3 (disponibil pana la 31 Martie, dupa aceasta perioada va fi inlocuit de un joc similar)

    - Smite

    - World Of Tanks

    - World Of Warships
    Wtf ? Au voie ?

  6. #2226 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Adica de ce sa nu aiba voie? Sau poate n-am inteles eu corect ca nu am citit tot textul de acolo, la cumpararea nu stiu caror laptopuri cu procesoare Intel iti dau premiu niste jocuri, anume cele din lista aia? Nu vad unde sa fie problema.

  7. #2227 SP
    Member Hider141's Avatar
    Din ce am inteles nu esti conditionat de un anumit numar de laptopuri, ci poti cumpara oricate vrei, si in mod normal primesti cate un astfel de bonus pentru fiecare in parte.
    Dar participa numai produsele din lista aia.

  8. #2228 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Adica de ce sa nu aiba voie? Sau poate n-am inteles eu corect ca nu am citit tot textul de acolo, la cumpararea nu stiu caror laptopuri cu procesoare Intel iti dau premiu niste jocuri, anume cele din lista aia? Nu vad unde sa fie problema.
    Problema e ca jocurile din lista aia sunt free to play.

  9. #2229 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aaah, nu stiam treaba asta, in afara de Just Cause 3 nu l-am jucat pe niciunul. Razvan a zis gratuite si nu intelegeam. In cazul asta e pacaleala urata, foarte urata.

  10. #2230 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Cred ca pentru alea Free to Play, primesti un cod care iti da ceva premium

  11. #2231 SP
    Member musat's Avatar
    Nu știu de restul dar cele din seria "Word of...." au "moneda" din joc care se poate cumpăra cu bani reali. Ce oferă Altex&co sunt coduri pentru acei bani virtuali (destul de scumpi în bani reali). Așa că magazinul nu înșeală pe nimeni la oferta asta.

  12. #2232 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Sunt cateva jocuri standalone cum ar fi Just Cause 3 si Halo Wars 2. Celelalte jocuri sunt de tip Free-to-Play, dar primesti continut in-game pentru ele, cum ar fi moneda virtuala, premium time, un tanc/nava, etc.

  13. #2233 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In cazu asta, ar trebui modificat regulamentul si sa se explice exact ce se ofera, ca acolo scrie clar ca se ofera jocuri care sunt free to play, nu content pentru ele, iar asta este un regulament oficial, conform legii si nu prea e corect scris.

  14. #2234 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A facut cineva vreodata retur la MG? Daca da, cat dureaza pana imi aduce alt produs (mi-a adus produsul gresit)? Trebuie sa platesc ceva in plus?

  15. #2235 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Durează cam 10-14 zile lucrătoare pana iti primesc si verifica produsul returnat, si inca câteva pana trimit noua comanda.

    Se mișcă ca bugetarii, la emag cand am returnat in showroom am primit banii pe loc, la Altex si cand am returnat in magazin tot 2 saptamani a durat.

  16. #2236 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Eu am patit recent cu MG. Am comandat un Collector's edition si mi-au trimis Deluxe. Am returnat prdusul in aceeasi zi la un Altex(imi era mai aproape).Trebuie completat pe site la ei formular de retur. L-au preluat acolo si au zis ca il verifica cei de la departament retur si o sa primesc produsul corect dupa ce termina verificarile. Au urmat 3 zile de tacere. Am sunat la serviciul clienti in a 3-a zi si le-am reamintit ca trebuiau sa ma informeze de status comanda(plus ca nu voriam sa ma trezesc ca nu mai e Collectors edition pe stoc). Surpriza, in a 5-a zi a sosit curierul cu comanda corecta...de parca l-ar fi expediat a 2-a zi imediat dupa ce am sunat Concluzia, suna la serviciu clienti ca mai uita

  17. #2237 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu inca nu am returnat nimic, astept sa vina sa-l ia, ma gandesc ca in aceeasi zi imi aduc si ce trebuie din moment ce m-au sunat si mi-au cerut poza cu codul de bare al produsului. Dar eu sunt optimist de fel

  18. #2238 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ E exclus, mai întâi trebuie sa verifice coletul de la țin sa vadă ca nu ai stricat nimic.

  19. #2239 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ba, aparent a venit azi curierul cu produsul care trebuia, i l-am dat pe asta inapoi, si gata. I guess I was lucky.

  20. #2240 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    MediaGalaxy
    Attached Images Attached Images lp_teasing_noaptea_gamerilor_00_1.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 283 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts