Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 283 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2641 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Probabil nu sunt valabile codurile inca din moment ce nu s-a lansat jocul....

  2. #2642 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cumva se specifica in mail ca acesta este valid de la data lansarii jocului?

  3. #2643 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Hm, da, acum ca mentionezi, asta scrie.

    Ma luasem dupa FC5, pentru ca atunci a fost trimis cu o zi mai devreme si a functionat.

  4. #2644 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Anderul View Post
    Ce pot sa fac daca codul pe care l-am primit la precomanda pentru God of War e invalid ? Am incercat sa ii dau redeem imediat cum l-am primit, deci nu cred ca a fost trimis acelasi cod altcuiva din greseala, ci mai degraba e invalid de cum a fost trimis.
    In mail-ul de informare pe care l-ai primit impreuna cu acel cod scrie asa:

    "Continutul bonus activat prin utilizarea codului din acest e-mail poate fi utilizat dupa data lansarii jocului (20 aprilie 2018)."

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asta e de inteles si intr-o lume perfecta, curierii livreaza oriunde in tara in 24h, dar ce faceti in cazurile in care nu o fac? Cat credeti ca va ajuta scuzele catre clientii platitori?
    Da, te inteleg ce spui, dar hai sa luam cazul tau. Trimitem coletele cu 2 zile mai devreme si unii primesc jocul cu o zi inainte de lansare. SONY va vedea asta si crede-ma ca nu o sa se bucure.

  5. #2645 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Basically, oficial nu-i puteti multumi pe toti, asa ca preferati sa-i multumiti doar pe cei de la Sony si pe cine are noroc sa primeasca de la curier in ziua lansarii.

    Desi culmea, clientul (adica ala care va da banu') ar trebui sa fie primul multumit.

    In trecut, mi-a intarziat curierul Altex si 5 zile o comanda pentru ca nu avea chef sa intre pe strada mea, din Sector 3 - Bucuresti. Dar important e sa fie distribuitorul multumit. Great way of thinking...

    Norocul nostru ca aveti concurenta si putem plasa precomenzi in mai multe parti si sa faceti voi un fel de hunger games. Care ajunge primul, ala primeste banu'

  6. #2646 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Nu e vorba de multumit pe SONY. Daca nu respectam street date-ul sunt si consecinte pentru noi cum ar fi posibilitatea ca la urmatoarea lansare sa ni se livreze marfa fix in ziua lansarii, alocare de stoc limitata, sa nu mai emita aprobari pentru campanii de reduceri, etc.

    Comic, in trecut au mai incercat unii sa fure marfa din camioanele SONY, iar acum au pus paza inarmata in TIR-urile cu God of War. Crede-ma ca nu m-ar deranja sa stabilim intr-o zi o intalnire cu mai multi membri CG sa stam de vorba.

  7. #2647 SP
    Member sahara's Avatar
    Mi s-a zis la raionul de la mg tm ca Gow nu va ajunge in 20, ca de abea atunci încep livrările, și sigur primesc luni sau marți, adică 23 sau 24. Dacă va fi asa o sa arunc cu plângeri pese tot. In special dacă pățesc ca la sims 4, unde precomanda nu mi-a ajuns la timp, dar in magazin era deja!!

    Și eu ca prostu plătesc online cu cardul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2648 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Priveste partea buna, nu primesti jocul la timp dar inveti o lectie de viata: intotdeauna sa alegi plata la livrare.

    Lasand GoW la o parte, ieri am fost pana in Altex la Unirii. Nu cautam nimic de gaming, dar daca tot am ajuns acolo nu m-am putut abtine sa nu ma uit si la jocuri. La raionul de console, doi angajati (tineri, pareau de vreo 25 de ani) se tot agitau in dreapta mea. Cand ma uit sa vad ce se intampla, domnii, in nemarginitul lor profesionalism, jucau pase cu o mingiuta facuta din hartii mototolite. Da, in mijlocul magazinului. Da, ziua, cu clientii acolo. Din pacate nu i-am filmat ca nu aveam chef de cearta, insa radeam si imi imaginam ca probabil alea sunt plangerile celor care nu primesc precomanda la timp.

  9. #2649 SP
    Member sahara's Avatar
    Nu am mai plătit demult la livrare, pentru ca nu prea tin Cash după mine...in acest caz probabil ca a fost o greșeală


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2650 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Poti sa platesti cu cardul la livrare, afaik.

  11. #2651 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Mi s-a zis la raionul de la mg tm ca Gow nu va ajunge in 20, ca de abea atunci încep livrările, și sigur primesc luni sau marți, adică 23 sau 24. Dacă va fi asa o sa arunc cu plângeri pese tot. In special dacă pățesc ca la sims 4, unde precomanda nu mi-a ajuns la timp, dar in magazin era deja!!

    Și eu ca prostu plătesc online cu cardul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Salut. Te-au informat colegii gresit. Precomenzile NU vor pleca pe data de 20. Te asigur de asta. Editia standard GoW ajuns deja la depozit ca idee.

  12. #2652 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut. Te-au informat colegii gresit. Precomenzile NU vor pleca pe data de 20. Te asigur de asta. Editia standard GoW ajuns deja la depozit ca idee.
    What about Limited Edition?

  13. #2653 SP
    Member sahara's Avatar
    Da, ala l-am comandat și eu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2654 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Pana la urma, daca dau precomanda, il primesc vineri? Ca daca ajunge luni sau marti si trebuie sa merg eu sambata dupa el in magazin, nu am facut nici o afacere

    Via MediaGalaxy Timisoara

  15. #2655 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Bois, nu stiu de ce va stresati asa cu precomenzile. Cel mai bine e sa dati precomanda in mai multe locuri si il luati pe care ajunge primul. Daca nu vine niciunul vineri il puteti lua din magazin si refuzati toate 3 coletele. Easy.

  16. #2656 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    What about Limited Edition?
    A ajuns si Limited Edition, Collector's, consolele si controller-ul.

    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Pana la urma, daca dau precomanda, il primesc vineri? Ca daca ajunge luni sau marti si trebuie sa merg eu sambata dupa el in magazin, nu am facut nici o afacere

    Via MediaGalaxy Timisoara
    Dupa cum spuneam un pic mai sus, vom depune toate eforturile necesare care tin de noi astfel incat sa ajunga in ziua lansarii.

    In other news, avem si un eveniment de lansare: https://www.facebook.com/events/429381374181053/

  17. #2657 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Bois, nu stiu de ce va stresati asa cu precomenzile. Cel mai bine e sa dati precomanda in mai multe locuri si il luati pe care ajunge primul. Daca nu vine niciunul vineri il puteti lua din magazin si refuzati toate 3 coletele. Easy.
    Mda, ne miram ca totul merge asa bine in tara, cu mentalitate dinasta...
    Ia-l digital daca vrei sa fii sigur, nu fi carnat .

  18. #2658 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Aici se sugereaza de catre unii sa dai comanda de frigidere si apoi sa le refuzi. You do the math!

  19. #2659 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Aici se sugereaza de catre unii sa dai comanda de frigidere si apoi sa le refuzi. You do the math!
    Noroc ca nu avem frigidere la precomanda.

  20. #2660 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai intrebat, m-am uitat asa razant pe pagina asta si nu am vazut, o sa gasesc in magazin day one God of War? Refuz sa precomand ca niciodata nu-mi ajunge la timp (and please dont ask me to do this), dar as vrea sa merg pana in magazin sa-l iau personal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 283 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts