Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 277 of 283 FirstFirst ... 177 227 267 275 276 277 278 279 ... LastLast
Results 5,521 to 5,540 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5521 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Salut, este vreo pb cu sistemul de generare de facturi?
    Pentru ATX-091690962 si ATX-091693027 imi apare eroarea "Ne pare rau, a aparut o eroare." atat in aplicatie, cat si in browser (folosesc Opera).
    Comenzile mai vechi pentru care a mers acest proces de generare de factura au acum aceiasi problema.
    Poti ruga o echipa sa se uite pesta asta?

  2. #5522 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Horizon Forbidden West Complete Edition PS5 veți primi? Se lansează pe 6 Oct, dar nu am găsit pe nicăieri dacă și fizic sau doar digital.

    Și dacă fizic include și blu-ray sau e o carcasă goală cu un voucher în ea :-)

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  3. #5523 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Salut, este vreo pb cu sistemul de generare de facturi?
    Pentru ATX-091690962 si ATX-091693027 imi apare eroarea "Ne pare rau, a aparut o eroare." atat in aplicatie, cat si in browser (folosesc Opera).
    Comenzile mai vechi pentru care a mers acest proces de generare de factura au acum aceiasi problema.
    Poti ruga o echipa sa se uite pesta asta?

    Salut! Am transmis mai departe.


    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Horizon Forbidden West Complete Edition PS5 veți primi? Se lansează pe 6 Oct, dar nu am găsit pe nicăieri dacă și fizic sau doar digital.

    Și dacă fizic include și blu-ray sau e o carcasă goală cu un voucher în ea :-)

    Sent from my KB2005 using Tapatalk
    Salut! Tocmai ce a fost listat astazi. Saptamana viitoare o sa apara la precomanda. Va fi in format fizic.

  4. #5524 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Salutare ATX-MG! Care e faza cu cardurile cadou 50 de lei reducere la cumpărături de peste 1.000 de lei in aplicație. M-am abonat si la newsletter-ul Altex, fiind abonat anterior la cel de la Media Galaxy și tot nu am primit nimic. Mersi!

  5. #5525 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Salut, o sa mai fie pe stoc Lies of P Deluxe Edition PS5?

  6. #5526 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Stiu ca nu asta ai întrebat, dar e in stoc ala de PS4 si ai free upgrade la versiunea de PS5.

  7. #5527 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Stiu ca nu asta ai întrebat, dar e in stoc ala de PS4 si ai free upgrade la versiunea de PS5.
    Mersi, este din nou pe stoc și versiunea de PS5

  8. #5528 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Salutare ATX-MG! Care e faza cu cardurile cadou 50 de lei reducere la cumpărături de peste 1.000 de lei in aplicație. M-am abonat si la newsletter-ul Altex, fiind abonat anterior la cel de la Media Galaxy și tot nu am primit nimic. Mersi!
    Salut! Da, am avut o campanie unde primeai un voucher de 50 de lei la achizitiile de peste 1000 de lei.

  9. #5529 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Pun si eu o intrebare aici, va dau voie sa radeti de mine daca pare retardata

    Nu stiu pe ce grup de facebook, a postat un dude sambata o poza cu Fifa 24 (scuze, pentru mine tot FIFA e) cu o coperta de Xbox Series cu Rapid Bucuresti avand comentariul 'numai la Altex' sau ceva de genul.

    Stiu ca ati avut lansare acolo langa Orhideea deci it kinda' makes sense, dar vroiam sa intreb:

    1. Era poza aluia fake, o facuse el la imprimanta sau chiar aveti coperta oficiala personalizata/echipa?
    2. Aveti si cu alte echipe daca Rapid nu este o optiune personala prea favorabila?

  10. #5530 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Pun si eu o intrebare aici, va dau voie sa radeti de mine daca pare retardata

    Nu stiu pe ce grup de facebook, a postat un dude sambata o poza cu Fifa 24 (scuze, pentru mine tot FIFA e) cu o coperta de Xbox Series cu Rapid Bucuresti avand comentariul 'numai la Altex' sau ceva de genul.

    Stiu ca ati avut lansare acolo langa Orhideea deci it kinda' makes sense, dar vroiam sa intreb:

    1. Era poza aluia fake, o facuse el la imprimanta sau chiar aveti coperta oficiala personalizata/echipa?
    2. Aveti si cu alte echipe daca Rapid nu este o optiune personala prea favorabila?

    Salut! Da, au fost coperte speciale doar pentru evenimentul de lansare din ziua respectiva. Alte versiuni nu avem.

  11. #5531 SP
    Member justamodel's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare III PS5 + bonus precomanda "Steelbook" si "Open Beta Access"

    https://altex.ro/call-of-duty-modern.../JOCPS5CODMW3/


    Hai ca asta cu open beta acces ii tare.

  12. #5532 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    au uitat sa scrie "early" inainte de access....

  13. #5533 SP
    Member justamodel's Avatar
    Este open beta pt. toata lumea si closed beta pt. cei cu precomanda. Poate ne da si bilete la concertele la liber organizate primarie de anul nou.

  14. #5534 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Salut ATX-MG, veti avea la precomanda PlayStation Portal si Pulse Explore / Elite ?

  15. #5535 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Salut, si eu sunt interesat sa fac precomanda la Portal. As vrea sa stiu daca va fi disponibil cand se lanseaza oficial. Multumesc!

  16. #5536 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Da, vom avea la precomanda PlayStation Portal, doar ca nu am primit inca materialele de listare. Va dau de veste cand apare.

  17. #5537 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    AWB ALXR14247820 e trimis din Timisoara in Timisoara sau din Bucuresti in Timisoara?

    Intreb mai mult de curiozitate, chiar nu ma grabesc pentru Scorn sa imi ajunga fix azi chiar daca e launch day, insa pe viitor sa stiu ca se respecta sau nu termenul de precomanda.

  18. #5538 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    AWB ALXR14247820 e trimis din Timisoara in Timisoara sau din Bucuresti in Timisoara?

    Intreb mai mult de curiozitate, chiar nu ma grabesc pentru Scorn sa imi ajunga fix azi chiar daca e launch day, insa pe viitor sa stiu ca se respecta sau nu termenul de precomanda.
    Salut! Precomenzile pleaca din depozitul central care se afla in apropierea Bucurestiului. La Scorn a fost o intarziere la receptia marfii. Ieri dupa-amiaza au fost confirmate precomenzile.

  19. #5539 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Salut ATX-MG, oare AC Mirage va fi in format fizic in magazinele Altex incepand de maine?


    Multumesc.

  20. #5540 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Funky. View Post
    Salut ATX-MG, oare AC Mirage va fi in format fizic in magazinele Altex incepand de maine?


    Multumesc.
    Salut! Marfa a inceput sa ajunga in magazine deja. Daca te intereseaza unul anume, pot sa verific.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 277 of 283 FirstFirst ... 177 227 267 275 276 277 278 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts