Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 283 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3021 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sa inteleg ca nu o sa aveti Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition la raft in ziua lansarii?

  2. #3022 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Din informatiile pe care le avem in clipa de fata din pacate nu.

  3. #3023 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi că o să aibă eMag. Când văd ce conține ediția Ultimate, încerc să înțeleg de ce as da aproape dublu față de cat plătesc eu pe RDR simplu la precomanda...

  4. #3024 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu il iau pentru Steelbook + ca e un joc care iese odata la o generatie de console. Depinde ce anume te pasioneaza. Pe mine ma incanta lucrurile astea.

  5. #3025 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, eu nu as da 200 de lei pe o carcasă. Înțelegeam daca era vorba despre o figurină, ceva... Mi se pare săracă rău ediția asta.

  6. #3026 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Vezi că o să aibă eMag. Când văd ce conține ediția Ultimate, încerc să înțeleg de ce as da aproape dublu față de cat plătesc eu pe RDR simplu la precomanda...
    Sa vedem acum.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  7. #3027 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Un joc ca RDR 2 merita un Ultimate Edition plus un steelbook pentru colectie.

  8. #3028 SP
    Member ATX-MG's Avatar

  9. #3029 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce? Nu văd nimic
    https://altex.ro/red-dead-redemption...e-edition-ps4/
    De două ori diferența la orice produs?

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Un joc ca RDR 2 merita un Ultimate Edition plus un steelbook pentru colectie.
    Merită, daca e prețul corect. Daca in trecut edițiile de colecție de la ăștia au fost faine, vezi GTA 4, acum nu pot sa am aceeași părere cu tine. Nu vreau sa dezvolt subiectul că o dam iar în offtopic și flame. Da, fiecare e liber să facă ce vrea cu banii lui, cum și eu nu pot să mă entuziasmez prea tare la orice bășină trasa de R* doar pentru ca...

  10. #3030 SP
    Member flamer's Avatar
    Agree

  11. #3031 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Cam mari preturile pt astfel de editii in ultimii ani...
    Intreb si eu (daca tot fac gaura in buget): aduceti varianta cea mai scumpa si completa, aka Collector’s Box? Ma gandesc ca nu, dar am zis sa intreb.

    Off-topic: ca si idee, iata preturile pentru aceasta editie de la GAME.
    RED DEAD REDEMPTION 2 COLLECTOR'S BOX (NO SOFTWARE) - 90 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 STANDARD COLLECTORS BOX - 140 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 SPECIAL COLLECTORS BOX - 165 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 ULTIMATE COLLECTORS BOX - 180 lire

  12. #3032 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ce? Nu văd nimic
    https://altex.ro/red-dead-redemption...e-edition-ps4/
    De două ori diferența la orice produs?
    Am incercat eu acum vreo 2-3 ani si nici pana acum nu am primit raspuns la cererea mea de returnare a diferentei

  13. #3033 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    Buna ziua, am si eu precomanda la Fallout 76 Power Armor si vad ca imi zice PRE-ORDER New. Nu trebuie confirmata sau ceva? Tin sa mentionez ca am precomanda din iunie-iulie si pana acum nu am primit nimic de confirmare.

  14. #3034 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Cam mari preturile pt astfel de editii in ultimii ani...
    Intreb si eu (daca tot fac gaura in buget): aduceti varianta cea mai scumpa si completa, aka Collector’s Box? Ma gandesc ca nu, dar am zis sa intreb.

    Off-topic: ca si idee, iata preturile pentru aceasta editie de la GAME.
    RED DEAD REDEMPTION 2 COLLECTOR'S BOX (NO SOFTWARE) - 90 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 STANDARD COLLECTORS BOX - 140 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 SPECIAL COLLECTORS BOX - 165 lire
    RED DEAD REDEMPTION 2 ULTIMATE COLLECTORS BOX - 180 lire

    Salut. Nu o sa aducem aceste editii din pacate. Poate apare vreo oportunitate de la vreun furnizor dupa lansare.


    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Am incercat eu acum vreo 2-3 ani si nici pana acum nu am primit raspuns la cererea mea de returnare a diferentei
    In cazul acesta o sa dau si eu vina pe lag ca orice gamer.


    Quote Originally Posted by Gamer xD View Post
    Buna ziua, am si eu precomanda la Fallout 76 Power Armor si vad ca imi zice PRE-ORDER New. Nu trebuie confirmata sau ceva? Tin sa mentionez ca am precomanda din iunie-iulie si pana acum nu am primit nimic de confirmare.
    Salut! Mail-ul de confirmare il primesti aproape de lansarea jocului, moment in care se va schimba statusul in "Preorder - product released" si dupa Preorder - Confirmed/Fully Confirmed.

  15. #3035 SP
    Junior Member Lotta's Avatar
    Parerea mea este ca greseala in privinta precomenzilor apartine in totalitate marilor magazine. Daca au antecedente si stiu ca nu sunt in stare sa onoreze comenzile in ziua lansarii, atunci sa faca un regulament special in aceasta privinta, in care sa informeze "fraierii" care platesc inainte, ca exista o data limita la care se pot face aceste precomenzi.
    In acest caz, fiecare companie ar stii numarul de bucati necesare, pentru care deja au fost platiti bani.
    Dar nu, la noi e invers. Lasa-i pe "fraieri" sa precomande si sa plateasca, ca jocul il vad peste o saptamana de la data lansarii.
    Si atunci va intreb: de ce mama masii sa mai precomand din magazin? Cand mai bine cumpar de pe anunturile de publicitate, tot in ziua lansarii, +mai ieftin.
    Si apropo, am precomanda facuta la RDR2, in magazin, platita deja, insa, data viitoare nu cred ca voi mai face aceasta greseala.

  16. #3036 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Stiu ca ati intrebat in urma cu cateva pagini de Aurora Edition la Metro Exodus. Tocmai ce a fost listata pe site:

    https://mediagalaxy.ro/search/?q=aurora+edition

  17. #3037 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    De ce ai da precomanda si ai plati inainte, in avans, cand stii ca la noi se practica treaba asta cu jocul adus dupa n zile de la lansare? E greu sa bagi in buzunar, ca sa nu zic portofel, 2-3 bancnote si sa dai cascavalul cand ti-l aduce?

  18. #3038 SP
    Member Johnny's Avatar
    Cand se trimit codurile de beta la Fallout 76?

  19. #3039 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Cand se trimit codurile de beta la Fallout 76?
    Salut! Trebuie sa primim in curand procedura pentru Fallout 76 B.E.T.A.

  20. #3040 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    De ce ai da precomanda si ai plati inainte, in avans, cand stii ca la noi se practica treaba asta cu jocul adus dupa n zile de la lansare? E greu sa bagi in buzunar, ca sa nu zic portofel, 2-3 bancnote si sa dai cascavalul cand ti-l aduce?
    Eu de ani de zile ma intreb asta si nu ii inteleg pe cei care o fac. Inteleg ca unii sunt ff entuziasmati dar de ce sa se foloseasca aia de banii tai luni de zile, ca platesti in avans si tu primesti produsul dupa lansare? Si hai sa zicem ca il aduce fix in ziua lansarii, cu ce esti mai presus ca unu care se duce frumos in orice Altex (ca sunt o groaza) si il ridica de la raft? Ca nu suntem in Asia sau SUA, gasesti garantat 100% jocul, nu e bataie pe el. Si pana il aduce curierul eu il iau frumos de la raft si ma joc inaintea celui care a avut banii blocati luni de zile.
    Chiar nu inteleg asta. Precomanda, dupa logica mea, ar trebui sa fie un fel de bonus (si nu ma refer la pret), sa primesti jocul cu 2-3 zile inainte macar (stiu, nu se poate, just sayin') altfel reducerea aia de cativa lei chiar nu cred ca merita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts