Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 177

Thread: E3 2016

  1. #101 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ceva link unde se poate vedea live stream la conferinta Sony?

  2. #102 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    O sa inceapa la 4 aici: https://www.twitch.tv/ign

    Slaba rau conferinta Ubisoft. Oricum hyped pentru Watch Dogs 2.

  3. #103 SP
    Member Kupy's Avatar
    Deci eu îs la munca și mai am și 3g de net mai bine nu se poate. Go Sony!

  4. #104 SP
    Banned Templier's Avatar
    poate intrii pe chat ca o sa fim acolo

  5. #105 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    Wow, conferinta Sony a fost... am ramas fara cuvinte Hands down, cea mai buna conferinta a lor din ultimii ani.

  6. #106 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Sony raped E3! The End!

  7. #107 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    De final...
    Attached Images Attached Images lolz4.png lolz5.png

  8. #108 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post

    Sony raped E3! The End!
    Did it rape it? Or made sweet love to it by the fire?

    ---------- Post added 14-06-2016 at 08:48 ----------

    Mie mi se pare ca au lovit puternic cu orchestra aia si god of war inca de la inceput. Epic

  9. #109 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Banuiesc ca in zilele urmatoare se vor mai anunta jocuri,nu?

  10. #110 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    De final...
    Eu nu am uitat de Vita...da se pare ce cei de la Sony au facut-o Inafara de aia, conferinta de la Sony a fost de 10 din 10. Jocuri, jocuri, jocuri, un minut de vorbarie, trailere, real gameplay footage, jocuri, un minut ca sa il prezinte pe Hideo Kojima (ca merita), jocuri, gameplay demo la un IP complet nou,DONE! Asa se face o prezentare. E la un nivel total diferit fata de cum a fost acu 3-4 ani de exemplu (de veneau parca cu spreadsheet-uri de acasa sa ne zica cate conturi de PS sunt si cate console au vandut si bla bla bla si explicau mura in gura la o gramada de chestii de parca jocurile erau prezentate parintilor mei ). Anul asta a fost epic si sper sa o tina tot asa, toti.

    Gotta do some catching up...am vazut doar conferintele de la EA, PC, Sony si doar prezentarea la Gear of War de la Microsoft...dar anul asta pare sa fie unul foarte reusit pt E3...chiar daca imi era groaza cu valul de VR de dupa colt

  11. #111 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Conferinta Sony a fost de nota 10, nu imi aduc aminte de una mai buna in ultimii ani. Jocuri si jocuri si jocuri si jocuri. Vorbarie zero si am vazut mult mai multe decat la restul, majoritatea exclusive, fara hardware, fara povesti si baliverne ca in trecut ca sunt cei mai cei. Astia isi vad de treaba.

    Microsoft a dat-o iar de gard, Bethesda au fost ok, EA o gluma, Ubisoft slab si la Nintendo se mai uita cineva?

  12. #112 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    De ce a dat-o Microsoft de gard?

  13. #113 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai n-ai vazut conferinta? Se lauda cu o consola noua la inceput, ca la sfarsit sa zica ca mai au inca una pe drum

  14. #114 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Cei cu xbox one sigur nu s-au simtit confortabil dar pt mine care nu am x1 a fost extraordinara stirea.Depinde din ce punct de vedere privesti.
    Vor mai fi si alte conferinte in afara celor de la nintendo?

  15. #115 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Crash Bandicot

  16. #116 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie mi-a placut si conferinta Ubisoft (stiu ca nu-i sufera nimeni altcineva) si inca astept sa vad noutati de la Naughty Dog, desi daca n-au fost la Sony, nu cred ca mai vedem nimic de la ei. Si de la Take2...

  17. #117 SP
    Member Mousey's Avatar
    Sunt curios la ce lucrează Sucker Punch, dacă Spider-Man îl face Insomniac. Cea mai bună conferință, am dat play fara sa stiu nimic & was not disappointed. Ma bucur ca am ales PS4 .

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  18. #118 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Uau, sunt prea excitat mental sa spun ceva coerent, dar nu-mi aduc aminte vreo conferinta mai frumoasa decat cea Sony, EVER! Parca si vad gifurile cu God of War cand da de pamant cu titanul, in locul capului va fi logo-ul Microsoft lol.

    Dupa primele secunde din trailerul Days Gone, am fost ferm convins ca e Last of Us 2 . Zombies are back with a vengeance - Days Gone, Dead Rising 4, Resident Evil 7....

    Cele mai "cringe worthy" momente din cele 2 mari conferinte - Sony si Microsoft - au fost: demo-ul "live" Final Fantasy pe Xbox(what a ****ing mess, oribil) si Call of Duty Infinite Warfare(Activision si-au asigurat inca o data pozitia de lider de piata pentru kiddie pedo games. Nu pot sa imi imaginez un om intreg la cap impresionat de demo-ul ala).

  19. #119 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Sa concluzionam:

    Microsoft - Conferinta bunishoara (cea mai ok pana in momentul ala):

    Plusurile fiind pretul lui Xbox S (si aspectul pentru multi), cross platform games (win10 + xbox), posibilitatea achizitionarii de controllere semi-custom direct de la ei, faptul ca au aratat jocuri si ca vreo doua-trei din ele chiar par sa fie ok (GoW, Forza, etc).
    Minusuri: nicio surpriza reala in ce au aratat, nu au avut niciun joc care sa fie cu adeverat jaw dropping (poate doar Forza), si-au dat cu firma-n cap oarecum anuntand doua console in aceeasi conferinta, accentul pus pe Minecraft (cand vorbesti de VR si console mega puternice), dlc-uri la the division etc si unele features care probabil nu ii impresioneaza pe multi (gen clubs and ****).

    Sony - probabil cea mai buna conferinta pana acum (si probabil si pana la sfarsit) mai ales datorita jocurilor:

    Plusuri: modul in care sa desfasurat conferinta (atmosfera creata cu ajutorul orchestrei si faptul ca au aratat jocuri la foc automat), ca au aratat cateva jocuri despre care nu se stia/nu se auzise mai nimic sau chiar nimic, God of War 4, Hideo Kojima, God of War 4, in sfarsit data de lansare pentru The Last Guardian, Days Gone care arata interesant, Spider Man-ul la fel, God of War 4, faptul ca nu au venit sa ne prezinte hardware nou ci ceea ce de fapt ar trebui sa ne dorim cu adevarat (jocuri noi si sa speram bune), si God of War 4.
    Minusuri: Si asta se cam aplica si la restul conferintelor care fac referire la VR. Pana acum nu am vazut nimic din punct de vedere grafic care sa ma faca sa imi doresc sa cumpar VR (indiferent de producator sau gaming platform).
    Apoi cred ca vb pentru majoritatea fanilor PS cand spun ca asteptam macar un teaser mic pentru TLOU2, si nu in ultimul rand o informatie ceva despre dlc-ul ptr U4. In fine, eu unul chiar asteptam ceva si de la Sucker Punch (de ce nu un nou Infamous - pentru ca cel de acum doi ani a fost foarte bine realizat si a cam batut la c*r Sunset Overdrive). Si ar fi fost dragut sa avem macar un expected date pentru God of War.

    In rest, nimeni nu ne-a surprins cu nimic:

    Bethesda ne-a zis de alte dlc-uri la fallout 4 si de dishonored 2, which is nice, dar nimic special in plus.

    Ubisoft au noroc ca au venit aia de la South Park, si e posibil sa scoata camasa cu Watch Dogs 2 si For Honor, poate si Wildlands, dar trebuie sa se asigure ca scot jocuri finisate si optimizate calumea, si ca vor construi niste story mode-uri puternice. They were not the worst, but were far from the best

    EA - really, who gives a S*it anymore. Battlefield 1 is the only highlight for me.

    Ce a mai ramas? Nintendo dar... well.... you know.... not really. Si banuiesc ca inca mai sunt sperante sa vedem ceva notabil de la Take two, si cum spuneau niste colegi pe alte thread-uri: poate totusi vreo mega supriza cu aparitii separate ale ND sau Sucker Punch, desi e greu de crezut.

    PS: Eu nu prea inteleg ce e cu programul asta de mai jos: apar acolo suprise game de la diversi producatori la diverse ore pana inclusiv miercuri.

    Sa inteleg ca mai urmeaza ceva neprezentat pana acum?

    E3 Schedule 2016 - Live Streams & Press Conferences - GameSpot - GameSpot

  20. #120 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Un tabel cu jocurile prezentate la E3 pana acum:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  2. MWC 2016: LG G5 By AfyLynx in forum Tech News
    Replies: 7 Last Post: 27-03-2016, 23:59
  3. Just Dance 2016 By dark18 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2015, 03:37
  4. Euro 2016 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 05-08-2015, 13:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts