Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 267

Thread: Michael Jackson (1958 - 2009)

  1. #1 SP
    Q
    Member Q's Avatar

    Unhappy Michael Jackson (1958 - 2009)

    Tragic si neasteptat ... Michael Jackson sa stins la ora 2:26 PM (Los Angeles time) la doar 50 ani. Dupa un infarct suferit in resedinta sa din LA, Michael a fost transportat de urgenta la UCLA unde medici au incercat timp de aproximativ o ora sa-l resusciteze insa fara rezultat.

    Michael Jackson dead at 50 after cardiac arrest













    Attached Images Attached Images michael_jackson_1.jpg michael_jackson_2.jpg michael_jackson_01.jpg michael_jackson_03.jpg michael_jackson_04.jpg michael_jackson_05.jpg michael_jackson_06.jpg michael_jackson_07.jpg michael_jackson_08.jpg michael_jackson_10.jpg michael_jackson_11.jpg michael_jackson_12.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Unhappy Michael Jackson (1958 - 2009)

    ...cum să moară Michael Jackson :/ RIP

  3. #3 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...cum să moară Michael Jackson :/ RIP
    wtf, sursa ?

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu stiu sigur. A facut stop cardiac, dar nu se stie sigur.

  5. #5 SP
    Member Vami's Avatar

  6. #6 SP
    Member mihaikid's Avatar
    R.I.P

  7. #7 SP
    Member dexx's Avatar
    OMG , A MURIT CHIAR ASTAZI ? RIP daca chiar sa intamplat....eu tot nu pot sa cred

  8. #8 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    OMG , A MURIT CHIAR ASTAZI ? RIP daca chiar sa intamplat....eu tot nu pot sa cred
    Vad ca pe Antena 3 astia au zis ca doar a facut stop-cardiac si starea lui este foarte grava

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    E pe Wikipedia. E oficial.

    And btw pentru cei cu RIP (except Ronan): http://www.consolegames.ro/forum/79959-post2240.html

    Really, no one believes you really care.

  10. #10 SP
    Member dexx's Avatar
    Ca orice om , fie ca esti bun sau rau , pentru viata traita a acelei persoane ... cateva cuvinte sa spui , chiar daca nu sunt luate in seama , Odihneasca-se In Pace ....

    Anyway , a fost data pe toate siteurile stirea , deci se pare ca intr-adevar Michael Jackson a murit...

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E unul dintre artistii care oricum n-au cum sa moara. El, Elvis, Hendrix si altii (chiar daca nu plac noilor generatii) ca ei, au avut ceva special, indiferent ca acceptam sau nu, si vor ramane forever pe vinil, disk, etc. Din pacate, astfel de artisti la noi apar cam rar. R.I.P.

  12. #12 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    R.I.P. Michael Jackson !!!

  13. #13 SP
    Member octav's Avatar
    chiar a murit. si fratii lui au confirmat. pacat. a fost nebun dar a cantat foarte frumos si a ajutat atatia oameni

  14. #14 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    mda..am vazut si eu acum la tvri pe o amarata de banda care se misca cu viteza luminii...s-a mai dus o legenda vie, dar legenda va ramane. sunt oarecum socat dar parca tot nu constientizez.... oricum, nimeni nu-l va uita cel putin cateva generatii de acum incolo. cati pot spune ca au ridicat in picioare poate mai multe persoane decat se afla in cateva tari intregi! R.I.P M.J.

  15. #15 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Dumnezeu sa-l odihneasca , Michael Jackson i love you and i will miss you !

  16. #16 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    RIP

  17. #17 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Adevarul e ca in calitate de artist Michael Jackson a murit de mult. Din punctul meu de vedere acum a murit un om oarecare, nu vad de ce merita mai multa atentie decat cea acordata zecilor sau sutelor de mii care mor zilnic din diferite cauze. Mai ales avand in vedere stilul lui de viata din ultimii ani.

  18. #18 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    R.I.P. Michael. idolul mai multor generatii, un geniu, actor, cantaret, coregraf... un om care a schimbat lumea, care a lasa in urma sa multe recorduri greu de egalat. Imi pare foarte rau. am urmarit toata noaptea pe CNN cazul...

    referitor la Mario, daca nu ai nimic de zis, de ce nu taci ? intoarce-te la salam, minune si tot ce mai asculti tu acolo si lasa-ne...

  19. #19 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mario.. esti jalnic. Sincer.

    Ontopic: tocmai acum.. cu concertele alea...

  20. #20 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    In ce se transforma o asemenea stire...
    Nu mai avem moderatori?

    Anyway, RIP!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Michael Jackson: The Experience Detaliat By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 19-11-2010, 08:32
  2. Replies: 8 Last Post: 15-06-2010, 16:37
  3. This Is It, The Michael Jackson PS3 Bundle By Bobby in forum Console News
    Replies: 25 Last Post: 06-01-2010, 22:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts