Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Sensation White 2010 @ Amsterdam

  1. #1 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar

    Sensation White 2010 @ Amsterdam

    Am deschis acest thread deoarece sunt curios daca mai sunt printre voi oameni care merg la SENSATION pe 3 Iulie la Amsterdam. Poate ne strangem mai multi. Eu voi merge cu inca 2 amici.

    Am gasit un pachet super avantajos printr-o firma de turism: cazare 2 nopti la hotel Terminus in centrul Amsterdamului, transport cu avionul prin KLM -> Bucuresti - Amsterdam - Bucuresti si biletul la Sensation inclus, totul cu 515 Euro.
    Cred ca toti iubitorii de house stiu ce inseamna Sensation, nu mai e nevoie sa fac pe aici stiu eu ce prezentare pompoasa.

    Mai multe detalii gasiti pe site-ul oficial. Mai nasol e ca pe site s-au cam vandut toate biletele.

    SENSATION CELEBRATE LIFE The 3rd Of July AMSTERDAM ARENA
    Attached Images Attached Images 17f96f8d93d4788f91ff0b4bf2c.jpg sensation-white-2010.jpg 091231_sensationdusseldorf-016_ori_.jpg 3007012991_24bc89d76b_b.jpg

  2. #2 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Vezi ca o sa ai probleme cu biletele. Desi nu e tocmai pe gustul meu, ma tot bat la cap niste amici care vor Sensation. Pretul ala merita numai daca ai inclus si biletul de intrare, avand in vedere ca deja nu mai sunt disponibile. Daca reusesti sa scoti un pret bun pe ebay, atunci mergi mai bine pe cont propriu, pt. ca iesi mai ieftin si asa poate ramani in Amsterdam mai mult de 2 zile . La cate iti poate oferi Amsterdam, e pacat sa ramai decat o zi. De vreo 5 ani, tot mergem in fiecare vara la cate vreun fest in Olanda, asa ca daca ai intrebari, ma poti intreba

  3. #3 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    In ce sens probleme cu biletele? Este inclus si biletul in pachetul ala. Stau 3 zile in Amsterdam, nu am nevoie de mai mult pentru ca oricum pe 5 trebuie sa ajung la Torino.

  4. #4 SP
    Member roberte's Avatar
    Cu biletele am intalnit si eu anu trecut un grup din craiova cu bilete cumparate de pe ebay si nu au intrat
    Eu am abia am prins anu asta le-am luat de pe site lor oficial cel mai bine ar fii sa cauti o agentie de turism ca aia sigur au bilete rezervate

  5. #5 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    roberte tu ai citit ce am scris in primul post? Biletul ESTE cumparat prin AGENTIE! Am dat avansul de 160 de euro, urmeaza sa ma cheme zilele astea sa imi dea si biletul.

  6. #6 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    probleme, in sesnusl ca pe pagina oficiala, se vand foarte repede. am si specificat, daca biletele d eintrare sunt incluse in acel pachet, atunci merita pt. ca nu se mai gasesc bilete ieftine. 3 zile e putin pt. amsterdam. din 2005, eu merg cam in fiecare vara si de fiecare data descopar ceva nou daca esti mai sociabil de fel si reusesti sa-ti faci noi cunostiinte care locuiesc in Amsterdam, cu atat mai bine

  7. #7 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu mai merge nimeni??

  8. #8 SP
    Member zempty's Avatar
    I envy you ... vreau sa ajung si eu intr-o zi la white ... din pacate deocamdata nu imi permite buzunarul , poate il prind pe cel de la noi sa ne aduci si noua niste " Special Brownies "

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sensation White Romania By SYZYGY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2012, 20:53
  2. E3 2009: White Knight Chronicles in Q1 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-06-2009, 08:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts