Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 360 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2021 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    va invit sa faceti o echipa fantasy pentru UCL am facut si o liga pentru CG.ro, codul este: 1640880-516892 UEFA Champions League – UEFA.com

  2. #2022 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    apropo de echipele mari

    "..dar pentru ca oamenii iubesc puterea si nu onoarea , romanul s-a nascut poet dar la primul meci de fotbal vazut s-a facut stelist"

    Pamflet:



  3. #2023 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    oricum ramane in istorie duoul stanescu banciu cand comentau meciurile din bulgaria )

  4. #2024 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    va invit sa faceti o echipa fantasy pentru UCL am facut si o liga pentru CG.ro, codul este: 1640880-516892 UEFA Champions League – UEFA.com
    M-am înscris și eu.

  5. #2025 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cred ca au jucat rugby inainte...

  6. #2026 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  7. #2027 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce meciuri urmariti astazi ? eu real madrid cu galata (tin cu RM din 2002) si in paralel Bayer (sa-l vad la lucru pe Guardiola, dar are meci usor) si Real Sociedad (sa vad ce face "il luce", dar sincer nu prea suport individul acesta) si probabil si MU

    PS: motivul pentru care tin cu RM

  8. #2028 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Set Real

  9. #2029 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Macar la Euro 2014 la fotbal in sala sa mergem: Naţionala României de futsal e aproape de calificarea la Euro 2014 » "Tricolorii" au învins Serbia, 2-1, în prima manşă a barajului :: GSP.RO

    ---------- Post added 18-09-2013 at 07:22 ----------

    Minutul 4 si 10 secunde, Zidane face 3 adversari dintr-o fenta si da gol.


  10. #2030 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    va invit sa faceti o echipa fantasy pentru UCL am facut si o liga pentru CG.ro, codul este: 1640880-516892 UEFA Champions League – UEFA.com
    Ai luat ceva puncte...

  11. #2031 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Azi prevad un 4-0 la meciul la care ma voi uita.

  12. #2032 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Napoli cu Borussia sau Barca cu Ajax^?

    Steaua face egal, 1-1

  13. #2033 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Borussia cu napoli...echipele mele preferate din germania respectiv italia...sper s-o scoata pe arsenal din primavara ucl..

  14. #2034 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Borussia, echipa care sper sa câştige UCL, am văzut meciul cu Hamburg...superb

  15. #2035 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Steaua pierde clar astazi, eu asa cred.

  16. #2036 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Steaua sigur face un egal azi... daca nu bate

  17. #2037 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa le luam pe rand
    • Galatasaray 1 - 6 Real Madrid - un scor fals, foarte fals... si acum imi amintesc cum am stat prima jumatate de ora si ma gandeam sa scoatem un egal, a jucat bine galata, dar ceva s-a rupt dupa golul lui isco (capitanul meu la fantasy), fenomenala preluarea, in fine. dupa galata s-a aruncat in atac, iar in aparare a lasat niste spatii imense si o echipa ca RM (punctul forte fiind contra-atacul) i-a naucit.
    • Manchester Utd 4 - 2 Leverkusen - nu ma asteptam la scorul acesta, un debut foarte bun pentru moyes, dar primul gol dintr-un offsaid clar, bineinteles ca sir ferguson era in tribuna (btw federatia engleza face presiuni si incearca sa interzica lansarea unei carti scrise de un fost arbitru care dezvaluia ca ferguson isi dadea sms "friendly" cu majoritatea arbitrilor, restul "puteti vedea")
    • Real Sociedad 0 - 2 Şahtior Doneţk - un meci castigat de il luce nemeritat, de ce? simplu:
      15 Goal Attempts 6
      9 Shots on Goal 4
      6 Shots off Goal 2
      in plus de asta, o brigada romaneasca la un atrenor roman? pe bune uefa?
    • FC Copenhaga 1 - 1 Juventus - cea mai mare surpriza a acestei runde si multi ii vedeau favoriti la trofeu, amuzant
    • Olympiakos 1 - 4 Paris SG - un meci mult mai greu pentru seici fata de propotiile scorului si merita aplaudati grecii pentru prima repriza, unde chiar in unele momente i-au dominat pe seici, dar din pacate nu au mai putut tine pasul si in repriza a doua.
    • Bayern München 3 - 0 CSKA Moskva - meci simplu, nimic interesant.

    iar in seara asta de abia astept Napoli - Dortmund, pacat ca joaca in aceasi zi cu steaua. alte meci foarte interesant OM - Arsenal, stiu ca wenger are o relatie "speciala" cu fanii de la OM. cat despre steaua, ca orice suporter imi doresc sa castige, dar sincer mi-e frica, sper sa trecem cu bine peste primul meci

  18. #2038 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Pierde cu 3-1 Steaua astăzi... Dar totuși sper sa câștige .

  19. #2039 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Printre stele si atatea echipe "de top" sa mentionez ca azi rapidul cu 2 oameni eliminati a batut cu 1-0 pe unirea tarlungeni

  20. #2040 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    guys, aveti idee daca mai da si pe altceva acum live meciul cu steaua ? Din pacate sunt la un hotel care nu are RDS si ma "uit" prin stick-ul de la RDS pe net, dar mi-a luat automat low quality si ca sa fiu sincer, cam fiecare om e un pixel...deci neurmaribil...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 360 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts