Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 360 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2781 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Banciu le zice bine de obicei, dar si exagereaza cateodata. Mai filtreaza si tu ideile nu lua tot ce zic unii de buna.

  2. #2782 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De cand a plecat Andy s-a ales praful de emisiunea aia...

  3. #2783 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Stai linistit ca nu iau tot ce zice el de buna. In ultimul timp zice mai mult strambe decat bune.

  4. #2784 SP
    Senior Member tray's Avatar
    In fine, mie mi se pare deplasat sa zici "au ajuns sa ia astia" mai ales in sezonul asta. Daca chelsea ar termina sub 5 in campionat eu nu as mai avea tupeul sa vorbesc de altii.

    Pt mine liverpool are respect la fel ca si man united : ce daca unii au mai multe trofee, mai conteaza si altceva (fanii, spiritul, stilul de joc)

    Ps: Ar fi usor sa vin si sa zic (mai ales dupa meciul ce s-a incheiat recent) ca a fost hotie pe fata la Chelsea si sa arunc cu noroi in Liverpool. Eu zic totusi RESPECT Liverpool.

  5. #2785 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Sper ca nu te referi si la mine, nu mai urmaresc Liga 1 de destul de mult timp.

    Revenind la fotbal. Ce a ajuns si Premier League acum fara Ferguson, au ajuns astia sa castige campionatul.

    Unspe Metri - Liverpool, o rusine absoluta! - YouTube
    stii ce ?hai sictir de aici..daca va fi sa castige campionatul asa sa fie..

    dar vorbeste neica nimeni de Liverpool..da..n-a castigat niciun campionat de 24 de ani dar cu atat mai mare va fi bucuria daca va fi sa fie acum..dupa o furtuna asa lunga era cazul sa iasa si soarele

    acum am observat un curent nou de discreditare a fanilor LFC din Romania si in general de pretutindeni..vor sa bage in aceiasi oala fanii echipei asteia cu fanii lui utd,chelsea,city,real,barca..echipe cu bani care au mare parte dintre suporteri niste glory hunters ordinari(aka cocalari)..vezi doamne acum din ce in ce mai multi romani tin cu Liverpool..sau fanii lui Liverpool sunt niste nesuferiti aroganti..BA ! de 24 de ani n-am luat niciun campionat..avem 2 cupe in 8 ani..inca n-am castigat nimic..

    n-am vrut sa intru in polemica..am crezut ca sezonul asta ai bunul simti sa taci din gura...dar nu..si mai ai si nesimtirea sa insinuezi ca vom castiga campionatul cu ajutorul arbitrilor..dupa ce ai trait pe viu era ferguson..MUCLES !

    P.S."astia" v-au dat cu terenul in cap acasa la voi

  6. #2786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eh, exagereaza si el, nu cred ca ar trebui sa avem reacţii de acest gen mai ales azi

    PS @darkpaul imi fac mea culpa, acum un an aveam numai cuvinte de "lauda" la adresa lui Rodgers, ai avut dreptate.

  7. #2787 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Tineti totusi cont de faptul ca Liverpool n-a mai luat un titlu de 24 de ani, si totusi pana acum vreo 2-3 ani, era inca cea mai titrata echipa din Anglia. Nu inteleg cum unii pot sa conteste valoarea si traditia acestei echipe autentice si cu spirit adevarat.

  8. #2788 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    sa insinuezi ca vom castiga campionatul cu ajutorul arbitrilor
    Eu te inteleg ca esti nervos, dar nu imi mai baga vorbe in gura.

    Mi-am reamintit o data cu postul tau de ce nu voiam ca Liverpool sa ia campionatul. Tot respectul pentru Rodgers si treaba pe care o face la Liverpool, dar suporterii...no comment.

    Quote Originally Posted by tray View Post
    In fine, mie mi se pare deplasat sa zici "au ajuns sa ia astia" mai ales in sezonul asta.
    Eh, voiam sa fac si eu un pic de "banter", dar vad ca unii sunt mult prea incinsi aici pentru asa ceva.

  9. #2789 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Eu zic ca va agitati degeaba sincer. Am prieteni englezi din tata in fiu fani ai unor echipe si nu se agita ca noi asa..

  10. #2790 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Tineti totusi cont de faptul ca Liverpool n-a mai luat un titlu de 24 de ani, si totusi pana acum vreo 2-3 ani, era inca cea mai titrata echipa din Anglia. Nu inteleg cum unii pot sa conteste valoarea si traditia acestei echipe autentice si cu spirit adevarat.
    Pe plan european inca mai este

  11. #2791 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Faptul acesta este destul de cunoscut de catre toti, eu vorbeam pe plan intern.

  12. #2792 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unii poate au uitat
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Eu zic ca va agitati degeaba sincer. Am prieteni englezi din tata in fiu fani ai unor echipe si nu se agita ca noi asa..
    Sângele latin, prea fierbinte

  13. #2793 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Anyway, PL nu este inca jucat, mai pot aparea surprize.

  14. #2794 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Eu te inteleg ca esti nervos, dar nu imi mai baga vorbe in gura.

    Mi-am reamintit o data cu postul tau de ce nu voiam ca Liverpool sa ia campionatul. Tot respectul pentru Rodgers si treaba pe care o face la Liverpool, dar suporterii...no comment.


    Eh, voiam sa fac si eu un pic de "banter", dar vad ca unii sunt mult prea incinsi aici pentru asa ceva.
    sa faci banter e una iar sa incep cu "astia" e alta..daca si utd era in lupta pentru titlu avea rost..dar asa...mult noroc la europa league sezonul viitor ..daca ajungeti si acolo..

    si da..suporterii sunt no comment...dar oricine stie asta..fata de cei ai lui utd care venea ca la teatru pe OT(si asta in sezoanele in care va luptati la titlu)..dar al 12-lea om al vostru era arbitrul si nah..


  15. #2795 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Astea mi se par mult mai misto pt banter:



  16. #2796 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    sa faci banter e una iar sa incep cu "astia" e alta
    Nu mi se pare "astia" o mare insulta, ma rog.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    dar asa...mult noroc la europa league sezonul viitor ..daca ajungeti si acolo..
    In Moyes we trust!

  17. #2797 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    M-au înnebunit ăștia cu al 12-lea jucător al lui Man Utd era arbitrul. Da, au fost greșeli în favoarea lui United, dar și multe în defavoarea lor chiar în era Fergurson.

    Să nu uităm că Manchester United a pierdut un titlu în fața lui Chelsea datorită faptului că în meciurile directe, golurile marcate de Drogba au fost din offside și acele goluri au făcut diferența la final. Sau câte penalty-uri a avut UTD sezonul trecut și acesta pe care nu le-au primit.

    Așa că mai ușor cu faza cu arbitrii, nu mai aruncați atâta cu noroi pentru că așa scrie în presă. Bucurați-vă de titlu (dacă îl veți câștiga), încercați să-l păstrați pe Suarez la vară, să-i faceți statuie lui Gerard și la anul să vedem dacă rezistați acolo sus. Un titlu după 24 de ani e doar o întâmplare, dacă nu puteți păstra ritmul.

    Pe mine personal mă interesează ca Utd să nu se califice în Europa League pentru la anul pentru a se putea ocupa de campionat și cupele interne. Europa League sau Cupa Uefa nu prea sunt interesante pentru cluburile engleze, care oricum au un program infernal.

    Și da, In Moyes I Trust!

  18. #2798 SP
    Member COD.221's Avatar
    The Telegraph Sandro Rosell, blaturi si bani cadou, AGAIN ! Rosell nu mai doarme linistit, este investigat din toate partile , la ce trecut are acest personaj nu e nimic nou . Ricardo Teixeira fost(a renuntat la functie in 2012) executiv FIFA in 2011 a primit suma de 2.4 mil. euro in contul ficei sale.

    In aceasta investigatie ies cativa oficiali FIFA cu conturi bancare destul de umflate, este vorba despre aceeasi oficiali care au descis unde se joaca urmatorul "world cup" . Rusia si Qatar 2018 - 2022.

    In anul 2013 revista franceza France Football scrie un articol(dupa o lunga investigatie) despre cum s.au manipulat voturile pentru mundialul din 2022 si cum Qatar a miscat sume foarte mari de bani in buzunarul FIFA si presedinti de cluburi . Traseul banilor -> Qatar(sponsor oficial FC Barcelona) > Sandro Rosell (fost presedinte FC Barcelona ) > Ricardo Teixeira (executiv FIFA pana dupa votare, imediat a renuntat la functie)

    Info: Qatargate 2022

    Se închide robinetul pentru Messi ! . ohh ce pacat !
    Attached Images Attached Images mwessi.jpg

  19. #2799 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    2-1 pt sunderland in min 83
    Zici ca a jucat Abramovich la pariuri.

  20. #2800 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Mă, ce se întâmplă cu United?! Ok, In Moyes We Trust și toate cele, dar să iei echipa care anul trecut a fost campioană, să mai adaugi niște jucători, dintre care unul este Mata, și să "ți-o iei în freză" de la fostul club, al cărui antrenor este în aceeași poziție cu a ta? Scuze că pot părea un "cocalar", "glory hunter", "plastic fan", dar eu să fiu în locul Glazer-ilor, mi-aș băga picioru' în părerea lui Fergie și i-aș face vânt lui Moyes. Nu aș crede că ar avea potențialul de a cheltui 150 de milioane de lire cu cap. Tot auzim ba de Reus, ba de Cavani, ba de orice jucător pe care Chelsea, City sau Liverpool îl doresc, dar să fim serioși, cine ar vrea să vină la un United care e atât de slabă încât managerul declară că nu știe ce să mai facă, își dă facepalms în fața camerelor, jucătorii mai că plâng la sfârșitul meciurilor, după un gol încasat zici că le-au murit familiile ș.a.m.d.

    E mult de discutat pe seama lui United, dar în orice caz, voi înghiți în sec și îi voi felicita pe Liverpool, care dau dovada de genialitate... uneori .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 360 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts