Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 360 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1081 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Incredibil. Nu mi-a pasat niciodata de CFR, dar ce n-au reusit mai marii capitalei au reusit clujenii. Nota 10 pentru CFR Cluj. Respect +1000
    Deocamdată nu au reuşit dec�t o calificare de pe locul 3 in europa league, �ntradevăr merita felicitări pt numărul record de puncte in ucl

  2. #1082 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Respect pentru ca si-au facut partea. Restul nu a mai depins de ei. Dar in seara asta au facut tot. Jos palaria.

  3. #1083 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Pacat, bravo CFR, azi mi-am dat seama inca o data, ca nu contează cu ce echipa simpatizez, p�nă la urmă sunt rom�n. Frustrant ca au acumulat 10 puncte si...doar europa league. Bafta si Stelei maine, sa avem doua echipe in primăvara europeana e ceva...

  4. #1084 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Messi s-a accidentat..daca nu mai joaca anul asta nu mai poate depasi recordul de goluri a lui Gerd Muller...mai are de dat 2 sa-l egaleze..asta ghinion..

    legat de CFR..stati calmi..piese de teatru...vin venituri mult mai mari ptr UCL de la turci decat de la noi..situatia de acum imi aminteste de celebrul Porto-Arsenal 0-0(un egal cu multe situatii de a marca..cu vreo 2 bare ale lui Porto si 1 a lui Arsenal,minge scoase de pe linia portii) din 2006 cand in caz de egalitate ambele echipe mergeau in faza urmatoare...iar in celalalt meci CSKA-Hamburg sanse la calificare mai avea doar CSKA...dar Portugalia>Rusia..


    LE: ce suporteri..ca din aia 75000 vreo 15-20 mii sunt arabi si indieni imigranti aplaudaci iar inca vreo 15-20 mii suporteri turisti veniti special ptr meci..p-astia daca ii intrebi ce jucatori mai are utd in afara de rooney,van persie,scholes si giggs habar n-au...tin si ei cu utd fiindca a dominat ultimul deceniu si sunt cei mai buni...


    P.S.Dante vezi golul lui Galata cand portarul lui Braga a respins in fata ca sa intelegi despre ce vorbesc

  5. #1085 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Messi s-a accidentat..daca nu mai joaca anul asta nu mai poate depasi recordul de goluri a lui Gerd Muller...mai are de dat 2 sa-l egaleze..asta ghinion..

    legat de CFR..stati calmi..cartiile erau facute dinainte...
    Discursul tau de la final seamănă cu discursul unui paranoic de pe sport.ro, costin stucan, care vede numai blaturi.
    On jalnica atmosfera de pe stadion, halal suporteri a avut utd azi

  6. #1086 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    On jalnica atmosfera de pe stadion, halal suporteri a avut utd azi
    Intr-adevar, penibili, la fel ca si jocul echipei in seara asta de altfel. La asta sunt de acord cu domnul Stucan, e plin de oameni care vin ca la teatru la meciurile lui united, mai preocupati sa faca poze decat sa sustina echipa. In schimb, suporterii care merg in deplasari sunt fantastici.

  7. #1087 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    P.S.Dante vezi golul lui Galata cand portarul lui Braga a respins in fata ca sa intelegi despre ce vorbesc
    Am văzut acum rezumatul, nu mi se pare nimic necurat, poate daca era beto in poarta...Asta e oricum acum o sa o dea in diverse, vezi ce a declarat cadu, cum ca 90% dintre suporterii romani sunt ofticaţi pe rezultatul obţinut de cfr...Poate are dreptate...eu si amicii mei care suntem microbişti nu mai ţinem cont cand joaca echipele noastre in europa...dar poate v�rsta noastră e de vina

    ---------- Post added 06-12-2012 at 01:39 AM ----------

    Golul etapei a şasea ucl


  8. #1088 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Am văzut acum rezumatul, nu mi se pare nimic necurat, poate daca era beto in poarta...Asta e oricum acum o sa o dea in diverse, vezi ce a declarat cadu, cum ca 90% dintre suporterii romani sunt ofticaţi pe rezultatul obţinut de cfr...Poate are dreptate...eu si amicii mei care suntem microbişti nu mai ţinem cont cand joaca echipele noastre in europa...dar poate v�rsta noastră e de vina [COLOR="Silver"]
    ba din contra..am vrut ca CFR sa obtina un rezultat bun ca sa-i inchida gura celui mai bun manager din Romania..dar asa..

  9. #1089 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ba din contra..am vrut ca CFR sa obtina un rezultat bun ca sa-i inchida gura celui mai bun manager din Romania..dar asa..
    Nu spuneam de tine, sunt niste copchii care vor asta, plus ca vroiam sa il vad pe M&M cu unghia in gat. Sunt stelist de cand eram prunc, dar greata mai mare ca acum cand il vad si aud pe MM(creier de aluna )...

    PS anul asta sper ca trofeul ucl sa se duca la dortmund

  10. #1090 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Daca-l mai pui pe ala de la CFR sa mai dea de 5 ori de acolo cate goluri crezi ca mai da?

  11. #1091 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Daca-l mai pui pe ala de la CFR sa mai dea de 5 ori de acolo cate goluri crezi ca mai da?
    dar pe ibra daca il mai pui sa dea iar golu ala din foarfeca il mai da? sau pe roberto carlos lovitura livera din 98 contra frantei? astea sunt raritati

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  12. #1092 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Messi s-a accidentat..daca nu mai joaca anul asta nu mai poate depasi recordul de goluri a lui Gerd Muller...mai are de dat 2 sa-l egaleze..asta ghinion..

    legat de CFR..stati calmi..piese de teatru...vin venituri mult mai mari ptr UCL de la turci decat de la noi..situatia de acum imi aminteste de celebrul Porto-Arsenal 0-0(un egal cu multe situatii de a marca..cu vreo 2 bare ale lui Porto si 1 a lui Arsenal,minge scoase de pe linia portii) din 2006 cand in caz de egalitate ambele echipe mergeau in faza urmatoare...iar in celalalt meci CSKA-Hamburg sanse la calificare mai avea doar CSKA...dar Portugalia>Rusia..


    LE: ce suporteri..ca din aia 75000 vreo 15-20 mii sunt arabi si indieni imigranti aplaudaci iar inca vreo 15-20 mii suporteri turisti veniti special ptr meci..p-astia daca ii intrebi ce jucatori mai are utd in afara de rooney,van persie,scholes si giggs habar n-au...tin si ei cu utd fiindca a dominat ultimul deceniu si sunt cei mai buni...


    P.S.Dante vezi golul lui Galata cand portarul lui Braga a respins in fata ca sa intelegi despre ce vorbesc

    Nu e asa grava accidentarea lu Messi am inteles, mai are timp de recorduri...

    In leg cu conspiratii, nu i-a oprit nimic pe cei de la CFR sa castige la Galata, sau sa nu fie umiliti de turci la ei acasa, asa ca asta cu "pt UCL e mai bine sa fie turcii in optimi" nu tine...sa ii intrebam pe cei de la Bate Borisov.

  13. #1093 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Fotbal

    Messi va fi titular la urmatorul meci, cel cu betis


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1094 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    A EURO for Europe UEFA.com

    The UEFA EURO 2020 final tournament will be staged in various major cities throughout Europe, following a decision taken by the UEFA Executive Committee at its meeting in Lausanne on Thursday.

    The decision to stage a "EURO for Europe", rather than a tournament in one or two host countries, follows an initial idea revealed by the UEFA President Michel Platini in June. UEFA has consulted its member national associations about the proposal in the intervening period, and has received an extremely positive response, which has prompted Thursday's innovative move.

  15. #1095 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Bv Steaua bine ca a luat dodel rosu

  16. #1096 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Bv Steaua bine ca a luat dodel rosu
    Trăiască arbitrajul UEFA.

    Sent from iPhone 550 using my mind

  17. #1097 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Asta da performanţă, 7 echipe din 7 calificate:
    "Borussia Dortmund, Bayern Munchen, Schalke şi-au luat biletele pentru optimile Ligii Campionilor, �n vreme ce Hannover, Borussia Monchendglabach, Stuttgart, Bayer Leverkusen şaisprezecimi Europa League"

    ---------- Post added 07-12-2012 at 01:44 AM ----------

    Urna capilor de serie

    Chelsea*

    CFR*

    Olympiacos*

    Benfica*
    Liverpool
    Viktoria Plzen
    Fenerbahce
    Bordeaux
    Rubin
    Lyon
    Dnipro Dnipropetrovsk
    Steaua
    Lazio
    Metalist Harkov
    Hannover
    Genk

    *aceste echipe sunt venite din Liga Campionilor şi au obţinut cel mai bun punctaj dintre ocupantele locurilor trei din cea mai importantă competiţie inter-cluburi din lume

    Urna "outsiderilor"

    Zenit*

    Ajax*

    Bate Borisov*

    Dinamo Kiev*
    Anji
    Atletico Madrid
    Monchendglabach
    Newcastle
    Inter
    Sparta Praga
    Napoli
    Stuttgart
    Tottenham
    Bayer Leverkusen
    Levante
    Basel


    Sursa: prosport

  18. #1098 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Steaua - Anji
    CFR - Levante

  19. #1099 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Stuttgart s-a calificat cu mare bulan. Daca mai primea Steaua un gol nu se mai califica. I-a dat Molde perversa aseara

  20. #1100 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Fotbal

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Steaua - Anji
    CFR - Levante
    Ar fi excelent!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 360 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts