Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Lucian Bute vs. Jean Paul Mendy

  1. #1 SP
    Member StarKiller's Avatar

    Thumbs up Lucian Bute vs. Jean Paul Mendy

    Astazi este meciul campionului mondial la box Lucian Bute contra francezului Jean Paul Mendy.
    Meciul este difuzat pe ProTV si este transmis de la 23:15
    Mult noroc Lucian!

    PS:Cine credeti ca o sa castige romanul sau francezul?
    Attached Images Attached Images lucian-bute-vs.-jean-paul-mendy.jpg

  2. #2 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Bogdan Dinu a castigat prin KO in runda 1
    Viorel Simion a castigat prin KO in runda 9
    URMEAZA LUCIAN BUTE!!!

  3. #3 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Da meciul o sa inceapa mai devreme!

    Mult noroc Lucian!!

    ---------- Post added 09-07-2011 at 11:34 PM ----------

    Bravooooooooo Buuuteeeee KO !!


  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Viata lui Jean Paul cam pute. Asa-i cand te pui cu Bute!!!

  5. #5 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Doamne Obreja ala, repede sa-si bage si martafoiul de el capul in poza.

    Felicitari BUTErminatorule, pacat de oamenii care n-au vazut prea multe reprize de actiune.

  6. #6 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Ce lovitura a dat Bute daca a cazut lat francezul....

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Ma bucur pt toti care au vazut meciul, eu am incercat sa-l vad live pe net si...nimic. 1 frame la 3 minute. Tipic romanesc, stiau ca vor avea multi online, dar nu au facut NIMIC ca sa asigure conditii bune. Un popor de manelisti ratati. Mi-e rusine ca sunt roman, ca fac parte dintr-un popor de incompetenti si nepasatori.

  8. #8 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Felicitari lui Bute, ca de obicei un meci superb, terminat prin aceeasi lovitura de stanga devastatoare

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bravos Bute! O lovitura romaneasca "din popor". Una "de la tara"... ca in rest, mi-a placut mai mult meciul anterior (cu "Bombardierul" Simion). Aproape eram sa cred ca e "manarit" meciul, pana am vazut reluarea. Scurt, pe doi

    RaverX: ProTV HD ruled! Totusi, faptul ca ti-a mers tie prost... nu e un motiv indeajuns sa ne faci pe toti "popor de manelisti ratati" (incluzandu-te si pe tine). Pacat...

  10. #10 SP
    Member StarKiller's Avatar
    E posibil sa fie postat si undeva online.

  11. #11 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    @RaverX in loc sa fii mandru de Bute, ii faci manelisti si ratati pe romani... de ce nu stiu, ca la mine mergea bine. Ma rog, mergea ca naiba daca il lasam in fereastra mica, dar cu fullscreen ducea ca uns.

  12. #12 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ce l-a curentat scurt pe micut. S-a terminat inainte sa-nceapa.
    Ce suflet are Lucian, la anvergura sa de mare campion plange ca un copil dupa victorii.
    Un mare boxer, Bravo Bute !

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sincer n-am mai vazut de ceva timp un meci cu Bute, dar pe mine m-a socat garda lui si modul in care isi putea urca umarul ca protectie la fata. Pe deoparte te gandesti ca e original si o garda mult prea deschisa... pe de alta parte te gandesti cat de inselator este pentru un adversar sa vada tot timpul in fata pumnul drept stiind ca de fapt loviturile lui de stanga sunt cele mai ale naibii. E pe sistemul "Dau bine cu dreapta, dar sa vezi cand se trezeste ala mic si rau din stanga"

  14. #14 SP
    Member StarKiller's Avatar
    El tinea garda ptr ficat ca daca primea una rau in ficat pica lat.

  15. #15 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    RaveX, nu e nimeni obligat sa-ti asculte ineptiile. Daca nu-ti merge bine transmisia online, fa urat in particular, nu injura un popor intreg pentru ca asa crezi tu ca iti faci dreptate. Controleaza-te, baiatule.

    Mendy e un luptator de mana dreapta, din cate stiu eu. De aici a venit si garda surprinzatoare a lui Bute. Mana dreapta jos, garda ridicata in stanga. Oricum, Mendy stia ca upercut-ul lui Bute este nimicitor. Bravo, Bute. Mi-a placut mult meciul si m-a surprins placut Simion care a luptat foarte frumos. Bravo, baieti.

  16. #16 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar


    ---------- Post added 10-07-2011 at 12:48 AM ----------

    FINALUL!

  17. #17 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A fost atat de rapid KO-ul, nu mi-a venit sa cred. Pacat insa de spectatorii din tribune care cred ca vroiau sa il vada mai mult pe Bute in actiune.

    Oricum, bravo Bute!Locul I in continuare!

  18. #18 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    RaveX, nu e nimeni obligat sa-ti asculte ineptiile. Daca nu-ti merge bine transmisia online, fa urat in particular, nu injura un popor intreg pentru ca asa crezi tu ca iti faci dreptate. Controleaza-te, baiatule.
    Ce ineptii ? Uita-te si la comentarii la transmisiune, au fost o gramada care n-au putut vedea nimic. Ciudat e ca imediat dupa meci a mers perfect. Cat despre injuraturi, da-mi un quote unde am injurat sau controleaza-te tu. Eu ma bucur enorm ca a castigat Bute, il respect pt tot ce a facut, dar asta nu schimba cu nimic faptul ca aia responsabili de transmisiunea live si-au batut joc de meci si de ei prin neprofesionalismul cras de care au dat dovada.

    Eu doar mi-am exprimat parerea, credeam ca e democratie, daca am o parere proasta despre poporul roman n-am voie sa mi-o exprim ? Ciudat, nici macar sa-ti exprimi parerea sincera nu mai ai voie ca apar toti "patriotii". Si te rog sa nu-mi zici mie baiatule, eu nu-s un ratat care a picat bacu' cu 1.30, sa le zici lor baiatule, ok ? Asta apropo de ce valori are poporul asta pe care-l stimezi tu atat de mult.

    Atat am avut de zis, back to topic, nu va mai deranjez cu "ineptiile" mele, ma bucur ca am putut vedea macar finalul in reluare, au fost niste lovituri superbe. GG Bute, rusine celor care s-au ocupat de transmisiunea online.

  19. #19 SP
    Member Snake's Avatar
    In loc de:
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Un popor de manelisti ratati. Mi-e rusine ca sunt roman, ca fac parte dintr-un popor de incompetenti si nepasatori.
    Nu puteai sa zici frumos:
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    GG Bute, rusine celor care s-au ocupat de transmisiunea online.
    Parca suna mai bine si nici mai o tranteai de perete in stil Basescian.

    P.S. Cand vad afirmatii ale unora ca RaverX, chiar mi-e rusine ca sunt roman. Au ajuns strainii sa ne laude valorile mai bine si mai frumos:

  20. #20 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu prea ma pricep la box, insa poate cineva sa ma lamureasca? Adversarii poti sa ti-i alegi tu, sau prin victorii ei devin pretendenti la centura?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. A murit marele actor Jean Constantin. RIP By Donely in forum Offtopic
    Replies: 28 Last Post: 26-05-2012, 15:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts