Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 19 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 LastLast
Results 321 to 340 of 367

Thread: Clubul F.C. Steaua

  1. #321 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    F.C. Steaua Bucuresti - F.C. Sportul Studentesc
    4-2

  2. #322 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    meci bun facut de baieti in seara asta , ma bucur ca nu i-au afectat atat de mult evenimentele de acum 3 zile. sper ca in cele 2 saptamani Lacatus sa faca o treaba buna si sa-i bata pe dinamovisti in groapa

  3. #323 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    meci bun facut de baieti in seara asta , ma bucur ca nu i-au afectat atat de mult evenimentele de acum 3 zile. sper ca in cele 2 saptamani Lacatus sa faca o treaba buna si sa-i bata pe dinamovisti in groapa
    Etapa urmatoare avem cu Dinamo ?

  4. #324 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da, dar etapa viitoare se joaca peste 2 saptamani. sunt preliminarile pentru campionatul european.

  5. #325 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ai fost la meci Andrew ?

  6. #326 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    din pacate nu man, nici la Napoli nici la cel cu Sportul, am avut ceva treaba si nu am reusit sa ma duc. tu ovidiule? parca ziceai ca iti iei pachet pentru meciurile din uefa, nu?

  7. #327 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Da , dar n-am reusit ... Am altele pe cap . Insa am fost aseara la tribuna 2 quite fun actually .

  8. #328 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Foarte bun meci facut de Steaua in seara aceasta !
    Trebuie sa recunoastem ca a fost unul dintre cele mai bune meciuri ale Stelei.
    Iar in minutul 75 trebuia sa primim penalty la Surdu , a fost 100%.

  9. #329 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Comentati cand joaca bine... ar trebui sa o faceti si cand joaca prost.
    What do you think about MM's return?

  10. #330 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ne-au furat pe fata!!11 Arbitrul trebuie omorat! Auzi la el, 5 minute de prelungiri...

  11. #331 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Pacat
    Si acuma mai tremur

  12. #332 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Ne-au furat pe fata!!11 Arbitrul trebuie omorat! Auzi la el, 5 minute de prelungiri...
    Razvane , mi-esti simpatic . Te rog ramai asa ... Vino si tu cu glume de-astea nesarate dupa 2-3 zile , nu acum , ca nu-ti mai trebuie porc de sarbatori ...

  13. #333 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Hai sincer, nu ati mai vazut episodul asta? cand vreo echipa romaneasca s-a aparat 90 de minute si s-a calificat, get real.

  14. #334 SP
    Member TheSpider's Avatar
    sincer,inainte de meci n-as fi crezut ca nu o sa se califice,de fiecare data Steaua are noroc in meciurile astea,din pacate acum a pierdut.
    insa din minutul 60 era clar ce se va intampla,nu se poate sa stai in halul ala sa nu faci nimic toata repriza a 2-a doar sa degajezi mingea aiurea...
    ps: nu inteleg de ce arbitrul nu a prelungit meciul cu inca 5 min cand sau luat la bataie si pentru accidentarile care au mai fost...asa mi se parea normal chiar daca Steaua nu mai avea sanse...si Lacatus s-a trezit sa il bage pe Matei in min. 93(no comment!)
    ps2: au fost si prea fraieri,nush n-au forta sa se duca la sala,am vazut niste faze cand faceau aia preluari in careu fara nici o problema si ii tineau pe stelisti in spate...si chiar si la gol a venit ala fara nici o treaba si le-a luat fata,sa bage naibi capul sai ii dea una in gura...stau ca femeile si le e frica...Sa se lase!

  15. #335 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Foarte pe scurt, Steaua nu are lot pt. a emite pretentii.

  16. #336 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Foarte pe scurt, Steaua nu are lot pt. a emite pretentii.
    Shut up !
    Foarte pe scurt , toti sunteti buni de comentat meciurile , dar cati dintre voi a fost pe un teren de football sa vada cum se joaca acest sport ?

  17. #337 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj-RainY View Post
    Shut up !
    Foarte pe scurt , toti sunteti buni de comentat meciurile , dar cati dintre voi a fost pe un teren de football sa vada cum se joaca acest sport ?
    Majoritatea dintre noi. Ai niste posturi geniale pruncule.

  18. #338 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Ne-au furat pe fata!!11 Arbitrul trebuie omorat! Auzi la el, 5 minute de prelungiri...

    cand o sa terminati cu fraza asta ?? m-am saturat sa aud ca arbitrul a furat... putea sa prelungeasca si 10 minute... daca ai echipa joci... terminati conceptiile astea de romani de a da vina pe altii... nu sunt microbist.. imi place fotbalul.. si sincer prefer sa ma uit la fotbal in alte campionate nu la circul asta de fotbal care il facem noi romanii...
    asa ca pe scurt.. lasa-ti romanismele si fiti critici cu noi insine... peace!

  19. #339 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Majoritatea dintre noi. Ai niste posturi geniale pruncule.
    Auzi tu cumva esti vreo mare vedeta si nu stiu eu ?
    La ce mare club de football joci ?

  20. #340 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj-RainY View Post
    ...dar cati dintre voi a fost pe un teren de football sa vada cum se joaca acest sport ?
    Pai tocmai asta e ideea, acest sport se joaca cu talent (si nu numai), pe care nici eu nu il am nici trei sfert din lotul stelei. Eu ma refer aici la cantitatea de talent necesara sa te propulseze in fazele superioare ale cupelor europene. Ori asa ceva nu exsta, din pacate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 19 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts