Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Primele imagini din Chinatown Wars PSP

  1. #1 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

    Primele imagini din Chinatown Wars PSP

    Rockstar games a oferit publicului primele imagini din Chinatown Wars, care sunt foarte asemanatoare cu jocul de DS. Se pare ca si versiunea de PSP va fi top-down, iar singura diferenta este rezolutia mai mare si wide. Ramane de vazut cum va adapta Rockstar mini-gameurile ce necesitau touch screen, lucru care a facut din GTA:Chinatown Wars un joc indragit. Va reamintesc ca jocul se va lansa pe PSP in 20 Octombrie.
    Attached Images Attached Images chinatownwarssnipingus7.jpg 1-noscale.jpg 2-noscale.jpg 3-noscale.jpg 4-noscale.jpg 5-noscale.jpg 6-noscale.jpg 7-noscale.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu stiu ce sa zic , pentru un DS jocu arata foarte bine , da pentru un PSP nu e cine stie ce . inca is curios cum au adaptat minigame-urile de pe DS da fara touch-screen . desi grafica nu ii de nota 10 , cred ca gameplay-ul , povestea si feelingul o sa compenseze

  3. #3 SP
    Member verde's Avatar
    e imposibil asa ceva ,ei l-au lansat doar ca sa fie lansat ,se puteau face multe lucruri la el ,foarte multe.......asa pacat de seria deja existenta

  4. #4 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Arata urat...parerea mea!
    adica...pentru DS mai mergea grafica asta..
    insa psp-ul care e mai potent ar trebui sa fie mai fain...

  5. #5 SP
    Member Rblood's Avatar
    Interesanta ideea, dar dupa poze, in opinia mea, mai bine o lasau balta... Nu vreau sa vorbesc aiurea dupa ce am vazut cateva imagini din joc, dar la urma urmei este un concept ds si pe ds trebuia sa ramana, cred ca isi va pierde farmecul total pe psp.

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    foarte tare... abia astept sa-l joc, ... imi aduce aminte de primele GTA , old-school carnage.

  7. #7 SP
    Member MSlv's Avatar
    oameni, este un gta. gta = fun gameplay in primul si primul rand, grafica e abia pe locul 2 (sau chiar 3, ca mai e si povestea). Eu ma bucur ca se lanseaza inca un joc gta pe psp, abia astept sa apara. Si pana acum Rockstar Leeds nu cred ca a dezamagit.

  8. #8 SP
    Member Harilip's Avatar
    grafica nu ma omoara.... dar pare sa aiba un gameplay fascinant

  9. #9 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    sucks , pe bune ei in loc sa avanseze se intorc in timp , zici ca'i gta 1 , 2

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca vine si pe iPhone, insa daca vreti un GTA adevarat, va recomand Gangstar ! Eu cand l-am vazut am zis ca e GTA

  11. #11 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    foarte tare... abia astept sa-l joc, ... imi aduce aminte de primele GTA , old-school carnage.
    bine zis abia astept sa apara...bringing back sweet old memories.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Primele imagini din Dirt 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 10-08-2010, 20:35
  2. Primele imagini din Crackdown 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-09-2009, 20:33
  3. Primele imagini din Singularity By siNcE in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 07-08-2009, 10:42
  4. Primele imagini din Fifa 10 By Madutzzu14 in forum Console News
    Replies: 57 Last Post: 10-06-2009, 11:54
  5. Grand Theft Auto: Chinatown Wars noi imagini! By SpitFire in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 22-01-2009, 09:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts