Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Trilogia Metal Gear Solid pe PS3?

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Trilogia Metal Gear Solid pe PS3?

    Din pacate aceasta informatie este deocamdata doar un simplu zvon. Potrivit revistei de gaming din Uk, Official PlayStation Magazine, un "pack" HD cu primele trei jocuri din seria Metal Gear Solid va fi lansat pe PS3. Nu s-a oferit niciun detaliu, cand va fi lansat sau ce pret va avea, dar avand in vedere ca in ultima vreme serii celebre exclusive PlayStation au fost lansate in HD pe PS3, vezi God of War, Sly Cooper, tind sa cred ca zvonul este adevarat si ca Sony ne pregateste ceva special. Succesul "pack-ului" va fi garantat, daca tinem cont de fanbase-ul pe care il are franciza Metal Gear Solid si criticile favorabile si vanzarile extraordinare de care a avut parte ultimul joc din serie, "Guns Of The Patriots", care a fost lansat acum 3 ani pe PS3.

    PS: imaginea este din MGS4
    Attached Images Attached Images metal-gear1.jpg

  2. #2 SP
    Member wolverine's Avatar
    ar fi bine sa faca treaba asta.poate asa ultimul mgs va capata mai mult sens.

  3. #3 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Daaa, bine ca au scos Prince of Persia HD in loc de minunatia asta.

  4. #4 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Daca vor lansa Mgs Collection, mai mult ca sigur am sa-l iau, urmat apoi de Gun of The Patriots (de cand incearca Stefan sa ma convinga sa joc Mgs4 lol).

  5. #5 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu inteleg de ce nu ar face o treaba completa si ar lansa toate 5 jocurile (fara cele portabile, sigur)

  6. #6 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    5?

    Anyway... Daca se adevereste, ar fi ceva excelent si un must have. Sper la o confiermare si vesti similare despre titlurile final fantasy si silent hill de PS2

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Super, dar ar fi si mai super daca ar cuprinde toate seria.

  8. #8 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    5?

    Anyway... Daca se adevereste, ar fi ceva excelent si un must have. Sper la o confiermare si vesti similare despre titlurile final fantasy si silent hill de PS2
    1 - 2
    1-2-3

    da, 5

  9. #9 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca e adevarat ar fi cea mai buna veste pe anul asta.

    Metal Gear 1 si 2 din cate stiu sunt date bonus la MGS3 Subsistence.

  10. #10 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Singurul motiv pentru care nu as cumpara acest pack este faptul ca am fost dezamagit de ultimul MGS.Prea cinematic,cred ca 60% din joc era din filmulete,pai pana mea,daca vreau un film,imi bag un dvd si gata.Daca vrei sa faci un joc MGS ,fa un joc,nu un film MGS.
    Nu stiu cum sunt primele jocuri,dar avand in vedere ca nu le-am jucat la vremea lor,prea tarziu acum pt mine

  11. #11 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by reltih_floda View Post
    Nu stiu cum sunt primele jocuri,dar avand in vedere ca nu le-am jucat la vremea lor,prea tarziu acum pt mine
    niciodata nu e prea tarziu

  12. #12 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Deja imi curg balele, numai cand ma gandesc ca mi se ofera ocazia sa traiesc din nou SUPERBUL METAL GEAR SOLID (1) si asta in HD! Pentru mine MGS pe PSOne a fost si sa va ramane unul din cele mai tari, daca nu chiar cel mai tare joc pe care l-am jucat,ever.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-09-2012, 12:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts